Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cześć.

Jest jakiś mocher z Krakowa co by podpiął CANy. radio pod licznik ażeby mi wyświetlało RDS na liczniku?

pewnie że jest 501963597

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

wie ktos gdzie mozna zregenerowac turbo w krk tylko chodzi mi o pewny zaklad

jak to u mnie :wink:

regenerujesz turbawy??

ja nie ale mam ludzi od tego :wink:

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

Witam :hi:

Ja też dzisiaj wybieram się na spota :decayed:

może ja podjadę B2 :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witam :hi:

Ja też dzisiaj wybieram się na spota :decayed:

może ja podjadę B2 :naughty:

może czy jedziesz? :klamie:

pamiętasz o dekorze?

Opublikowano

To się szykować na spota :naughty:

Opublikowano

ja pewnie się trochę spóźnie

Opublikowano
Cześć.

Jest jakiś mocher z Krakowa co by podpiął CANy. radio pod licznik ażeby mi wyświetlało RDS na liczniku?

pewnie że jest 501963597

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

wie ktos gdzie mozna zregenerowac turbo w krk tylko chodzi mi o pewny zaklad

jak to u mnie :wink:

regenerujesz turbawy??

ja nie ale mam ludzi od tego :wink:

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

Witam :hi:

Ja też dzisiaj wybieram się na spota :decayed:

może ja podjadę B2 :naughty:

zła pogoda na B2 :kwasny:

Opublikowano

waski co z ta turbawka prosze o kontakt priv

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

dzieki pablo za pamiec sms pojawie sie pazdzierniku bo mam jakos wolne chyba ze mi cos wstawia ale chce wpasc bo dawno mnie nie bylo na spocie

Opublikowano

dzieki Panowie za spota! Miło było poznać nowych kolegów :kox:

Opublikowano

Dzięki za spota!! Szkoda że nie było nas więcej, bo wtedy na pewno kogoś by Panowie Policjanci zamielili i byłby jeszcze większy ubaw niż wystraszony Pablo z brązowym kleksem na pupie :polew:

Opublikowano
Dzięki za spota!! Szkoda że nie było nas więcej, bo wtedy na pewno kogoś by Panowie Policjanci zamielili i byłby jeszcze większy ubaw niż wystraszony Pablo z brązowym kleksem na pupie :polew:

opowiedz coś więcej co tam działo się :) kurde mi czasu na wszystko brakuje.. musiałem ze spota zrezygnować.. a tak mnie ssie teraz na kielbaske spod hali ze to masakra.:kwasny:

Opublikowano
Dzięki za spota!! Szkoda że nie było nas więcej, bo wtedy na pewno kogoś by Panowie Policjanci zamielili i byłby jeszcze większy ubaw niż wystraszony Pablo z brązowym kleksem na pupie :polew:

Że co:eusathink: :decayed:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Pierwszy raz od 2007r był spot gdzie przyjechali kryminalni :decayed: i wszystkim czesali auta czy nie mamy takich scyzoryków jak Lennox dzisiaj pokazał :decayed:

I oczywiście do wszystkich "dowodziki poprosimy" :decayed:

Ogólnie beka była :kox:

Opublikowano

Dantemu prawie udało się zbiec :decayed:

Opublikowano
Dantemu prawie udało się zbiec :decayed:

No mi się nie udało i znów w dołku, dobrze że mają tutaj wi fi :decayed::decayed::decayed:

:polew:

Opublikowano

Ci Nowi dzisiaj zapomnieli o kubełku z KFC :kwasny:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
Dzięki za spota!! Szkoda że nie było nas więcej, bo wtedy na pewno kogoś by Panowie Policjanci zamielili i byłby jeszcze większy ubaw niż wystraszony Pablo z brązowym kleksem na pupie :polew:

Że co:eusathink: :decayed:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Pierwszy raz od 2007r był spot gdzie przyjechali kryminalni :decayed: i wszystkim czesali auta czy nie mamy takich scyzoryków jak Lennox dzisiaj pokazał :decayed:

I oczywiście do wszystkich "dowodziki poprosimy" :decayed:

Ogólnie beka była :kox:

a co było w 2007 :whistling:

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Hamilton ogłosi dzisiaj transfer do Mercedesa? McLaren sięgnie po Pereza? :naughty:

---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

100 milionów :shock3::shock3::shock3:

ok 4 miesięcznie :facepalm:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Ci Nowi dzisiaj zapomnieli o kubełku z KFC :kwasny:

A kto był nowy???? no chyba ze pieski, ale oni to pewnie zjedli po drodze razem z kostkami :grin::wink:

Opublikowano
Ci Nowi dzisiaj zapomnieli o kubełku z KFC :kwasny:

A kto był nowy???? bo jak chodzi ci o gościa z clio to troche sie pomyliłes.... bo to ja :wink::grin: i nowy nie jestem:decayed:

Ci z Astry :banan2:

Opublikowano
Dantemu prawie udało się zbiec :decayed:

hehe no nie dużo brakło, gdybym się nie bawił zestawem głośnomówiącym to zdążył bym odjechać :grin:

dzięki za spota:naughty:

:siema:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.