Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja się nie znam na wycieraczkach, po prostu piszę że jest możliwość dorwania tanio. Do B5 podchodzą niby 2x530. Co do B6 to lepiej zmierzcie ;-) Założę jakiś wątek w dziale sprzedam bo tu się pogubię

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OGR na bank w B6 i B7 jest ta sama długość czyli 2 x 550 mm wiem bo miesiąc temu zmieniałem fachowcy.:wink:

---------- Post dopisany at 02:15 ---------- Poprzedni post napisany at 02:14 ----------

Fantomas napisz jeszcze w której alejce i który rząd żebyśmy sie nie pogubili :decayed:

Opublikowano
Panowie robimy spota zastępczego za Czwartek ? :naughty:

co proponujesz ?

czwartek rano - Grębałów

koło nowej kaplicy jest duży parking :wink: ostatnio mieli tam spota chłopaki z MPK :decayed:

Opublikowano
OGR na bank w B6 i B7 jest ta sama długość czyli 2 x 550 mm wiem bo miesiąc temu zmieniałem fachowcy.:wink:

No spoko ale jak widzisz nie ma 550mm z aero: Sklep Internetowy Variant S.A.

560mm Ci nie wejdzie ?

Opublikowano
czwartek rano - Grębałów

Lepiej na Batowicach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czyli plan był amibitny z spotem a wyszło jak zawsze heheheh :facepalm:

Opublikowano

Spoko możemy zrobić tylko kto będzie, deklarować się no i miejscówka gdzie bo Kazimierz wjazd pewnie zamknięty, może parking decathlon koło plazy???

Opublikowano

ja jestem za spotem,

Ogr poprosze te 560 mm x 2 :wink:

Miodzio zaklepane.:wink:

Opublikowano

No kobyłce z deka drift nie wyszedł widać było że za późno ogonem hamepl u woza pociągnął

No ja też jestem za spotem bo może w końcu dałbym radę łer i łen ??? może w piątek normalnie w galerii ?

Opublikowano

Ci co chwili wycieraczki najlepiej jakby pisali tutaj ;-)

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/bezprzegubowe-wycieraczki-aero-rozne-rozmiary-dobre-ceny-250277/#post3103805

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

ja jestem za spotem,

Ogr poprosze te 560 mm x 2 :wink:

Miodzio zaklepane.:wink:

Napisz pliz w tym watku co podałem to będę miał wszystko w jednym mijescu, oki ?

Opublikowano
ja jestem za spotem,

Ogr poprosze te 560 mm x 2 :wink:

Miodzio zaklepane.:wink:

Bosek a ty to chcesz do swojej B7 ???

bo z tego co wiem to my mamy konkretny zaczep i pierwsza lepsza "AERO" nie podejdzi bo tak to by wszyscy takie kupowali po 2,5zł za sztukę :wink:

Czekolada-Aero-baton-17164-big.jpg

Opublikowano

W B7 są 2 rodzaje jeśli chodzi o zaczep.

Te od Ogra mają zwykły więc nie podejdą.

Ten inny zaczep tak wygląda :arrow2:valeo x-trm - Fotosik.pl

Opublikowano
W B7 są 2 rodzaje jeśli chodzi o zaczep.

Te od Ogra mają zwykły więc nie podejdą.

Ten inny zaczep tak wygląda :arrow2:valeo x-trm - Fotosik.pl

Zwykły zaczep ;-)

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Pablo jesli chodzi o spot to ja miałem na mysli dzisiejszy dzień a nie jutrzejszy :facepalm:

Opublikowano

A sorry to dziś pewnie lipa, ja też dziś nie dam rady.

Opublikowano

To w sobotę?

Opublikowano

no to sezon zimowy uwazam za otwarty, oponki kupione i zalozone, filtry, plyny, olej powymieniany - ZIME CZAS ZACZAC :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.