Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Cuber Ty nie kopiuj tylko dzwoń do mnie bo czas nagli bardzo.....

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

Kerczi na SG3 mnie nie stać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOTE chcesz a S3 droga? przeciez to nie duze roznice w cenie.

p.s. wlasnie przyszla karta z aero2 - smiga dosyc plynnie i jestem pozytywnie zaskoczony, aczkolwiek zamawianie karty SIM to jakas porazka - z czasów Króla Świeczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To macie źródło: Miniatury | Dawno temu w Krakowie

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

NOTE chcesz a S3 droga? przeciez to nie duze roznice w cenie.

p.s. wlasnie przyszla karta z aero2 - smiga dosyc plynnie i jestem pozytywnie zaskoczony, aczkolwiek zamawianie karty SIM to jakas porazka - z czasów Króla Świeczka...

Ja odbierałem w styczniu osobiście w Warszawie i cała procedura trwała 5 minut. Ale myślę, że to celowy zabieg bo jeśli dają usługi za darmo to nie jest w ich interesie aby przeciążać sobie sieć nadmiarem użytkowników, a udostępnępnienie darmowego neta na określony czas było dla nich warunkiem wejścia na rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron trochę dziwny masz dylemat ponieważ S2/Note I czy S3/Note II to są inne urządzenia przeznaczone dla różnych użytkowników, jeden to telefon z większym wyświetlaczem a drugi to już tableto-fon czyli jak nie chcesz kupować powiedzmy Galaxy Tab'a 10.1 to kupujesz Note'a I/II

Dziś sprzedałem np. kolesiowi Note II bo wylookał moją aukcję :arrow2:TELEFON SAMSUNG GALAXY NOTE 2 N7100 GW24 16GB GREY (2747387117) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak mi przyjechały pierwsze sztuki tego modelu to pobawiłem się nim i przyznam robi wrażenie, nie jest większy wcale (gabarytowo) od Note I 5,3" vs 5,5" bo zrobili go jak kopie S3 czyli cienki i ekran prawie do samej krawędzi.

Po godzinie zabawy chodziły mi myśli po głowie żeby moją S3 opchnąć i kupić tego ale jednak odpuściłem temat bo z taką cegłą nie mam zamiaru chodzić, zwłaszcza w lecie jak włożysz do kieszonki krótkich spodenek to powodzenia :decayed:

Wszystko kwestia gustu i upodobania, jak wziąłem później moją S3 do ręki to mówię kuźwa ale to małe :polew:

Ruch mam fc**j wielki dziś że dopiero teraz odpaliłem forum, D4NTE jest świadkiem :grin: Dzięki za odwiedziny :naughty:

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Masakra :shock3:

I pomyśleć że moja babka która za 2 miesiące kończy 100 lat przeżyła ten cały okres..

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Puściliście totka, kolejki straszne bo jest 50 baniek do wygrania :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość ogólnie ma całkiem smutne fury i nie tylko :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Pablo...

Dawaj linka do dobrego streaminga meczu Borussii z Realem, bo ja mam strasznie ujowe :kwasny: Cały czas tnie i nie da się oglądać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie na forum i nie widziałem posta, jak coś pilnego to sms.

Drugą połowę na komie teraz oglądałem z tej stronk bez przycinania :arrow2:Telewizja przez internet, Telewizja na żywo - WEEB.TV - npremium1 tvn polsat

Za 3zł oglądasz co chcesz.

Pozdro z Kazika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup::thumbup::thumbup:

Panowie zlitrażowałem moje wozidło odkąd je mam do dziś i wyszło mi spalnie 6,6 litra na 100km w trybie mieszanym

i w ciągu tych 14 miesięcy zrobiłem nim 31500km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry z wieczorka:-) Barca dostaje z Celtikiem 0:1 :-)

Wysyłane z mojego Pentagram TAB70 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

I już 0:2 :-)

Wysyłane z mojego Pentagram TAB70 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry z wieczora :hi:

Krakowianki nie wiecie gdzie dostanę folie do oklejania lamp? Potrzeba mi czarną (ściemniającą), żółtą i czerwoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...