Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

można już zamawiać kalendarz klubowy: http://a4-klub.pl/kalendarzyki-kalendarze-scienne-112/kalendarz-klubowy-2013-a-253967/#post3168741

gorąco zachęcam do zakupu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry ;-)

Problem posadzenia auta sam się rozwiązał ;-) Kumpel nie ma czasu w tym tygodniu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

można już zamawiać kalendarz klubowy: http://a4-klub.pl/kalendarzyki-kalendarze-scienne-112/kalendarz-klubowy-2013-a-253967/#post3168741

gorąco zachęcam do zakupu :wink:

Kalendarz bardzo ładny. Dobra robota :good: Tylko przypilnujcie żeby dobrze miesiące wydrukowali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

kalendarz spox szkoda ze nei mam go gdzie powiesić, ten zakupiony z tamtego roku wisał w garażu :kwasny::polew:

jak ktos chce kalendarz policyjny z fajnymi furami to zapraszam na priv :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę przednia szyba oberwała kamieniem a że była zmrożona to pękła... sad.gif

Chyba raz w zyciu szybe zmieniałem...baardzo dawno temu..

Co radzicie?Na pewno chce oryginał..ale chciałbym też strasznie z moją data produkcji...Są takie ale w ofertach używanych..czy wogóle rozważać taka opcję?

Czy używaną szybę można wkleić tak samo dobrze jak oryginalną?Kiedyś obiło mi się o uszy że nie ale to było dawno nie wiem czy coś się zmieniło w temacie...

Może macie namiary gdzie można w dobrej cenie kupić oryginał w Krakowie z usługą wklejenia godną polecenia?

Będę wdzięczny za jakieś fachowe porady.

Serwis 1599 szyba 550 zł wklejenie.A ponoc lepiej do ASO na wklejanie i wycinanie nie jechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie tej obecnej i najwyżej przy odsprzedaży auta pokażesz fotkę że była pęknięta i trzeba było wymienić. Jak będziesz zamawiał to kup sobie od razu podgrzewaną, antyodblaskową itp ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co Mu z podgrzewanej bez instalacji...a jakoś nie widze żeby Paweł uskuteczniał kabelkologie inna niż ORI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co Mu z podgrzewanej bez instalacji...a jakoś nie widze żeby Paweł uskuteczniał kabelkologie inna niż ORI...

ja tylko mówię ;-) Gdyby do mojego była podgrzewana to bym montował ;-) A kabelki to nie problem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę przednia szyba oberwała kamieniem a że była zmrożona to pękła... http://www.a5klub.pl/Smileys/solosmileys/sad.gif

Chyba raz w zyciu szybe zmieniałem...baardzo dawno temu..

Co radzicie?Na pewno chce oryginał..ale chciałbym też strasznie z moją data produkcji...Są takie ale w ofertach używanych..czy wogóle rozważać taka opcję?

Czy używaną szybę można wkleić tak samo dobrze jak oryginalną?Kiedyś obiło mi się o uszy że nie ale to było dawno nie wiem czy coś się zmieniło w temacie...

Może macie namiary gdzie można w dobrej cenie kupić oryginał w Krakowie z usługą wklejenia godną polecenia?

Będę wdzięczny za jakieś fachowe porady.

Serwis 1599 szyba 550 zł wklejenie.A ponoc lepiej do ASO na wklejanie i wycinanie nie jechac.

Na zakopiance jest magik od szyb wiem że pajączka tak usunał koledze że praktycznie nie było śladu trzeba było się dobrze przyglądnąć żeby było widać że coś było robione a też oberwał kamieniem z pod TIR-a w bejce E60 kolo mi mówił że pęknięcia też robi ale co i jak to już nie pytałem nie wiem co jest u ciebie.

Jeśli chodzi o ponowne wklejanie to jeśli szyba jest poprawnie wycieta (nie jest uszkodzona czarna szrafura pod klejem) to nie ma żadnych przeciwskazań do jej ponownego zamontowania trzeba tylko w miarę dobrze ściąć najlepiej żyletką stary klej i można ją wklejać.

500zł za wklejenie w ASO :facepalm: to są krwiopijcy wklejenie przedniej szyby to koszt od 100-200zł zależy jak bardzo "profi" zakład ale tutaj żadnej mądrości nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: weczer

Panowie oglądam na kompie Barce z Benficą SportLTV.com - mecze na żywo - LIVE 2

ma ktoś lepszy link do tego meczu albo do ManU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może I zadnej madrosci nowe ma ale kumplowi tak w aso właśnie wkleili szybe ze mu jesienią zaczęła woda przeciekać do środka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat co ludziom w glowach siedzi:

Żyjem sobie w trudzie ,znoju-orzę ziemie, grzebie w gnoju !jestem panem W całej wsi bo mam AŁDI W TDI. Wszyscy we wsi mnie szanują , gdy zajadę swoją furą ... Laski piszczom ,kury gdaczą kiedy w AŁDI mnie zobaczom ! me AŁDI jest najlepsze kwiczom o tym knury kwiczom wieprze, słome w butach mom i w mym AŁDI jeżdża som, stopowiczów ja nie biora bo kartofle wysypujom mi sie z wora, gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią TO jest gościu... WÓZ wymiata Fordy,Fiaty widać we wsi kto bogaty-a sam znaczek TDI wszystkim się po nocach śni .Idę orać bo już czas zanim ZAZDROSC ZEŻRE wAS. Wy se siedźta i czytajta .mego WOZA podziwiajta i tak stać was nie bedzie!boscie biedne sledzie!!!bo to auto cud techniki,Niemce robią super bryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka jakoś dziwnie Ci ta eSa na filmie klekotala

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają też zielone Mondeo i kupili na całą Polskę żółte nie oznakowane nowe Mastery :kwasny: a Fordy widziałem jak po mieście jeżdżą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...