Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry dzień :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cześć Panowie wszystkim miłego dnia życzę , w pracy siedze i spokój aż miło :naughty:

Opublikowano
cześć Panowie wszystkim miłego dnia życzę , w pracy siedze i spokój aż miło :naughty:

boseron trzymaj rękę na pulsie :wink:

Opublikowano

Witaj, no rzeczywiscie spokoj dzisiaj w pracy ze głowa boli... :grin:

Opublikowano
cześć Panowie wszystkim miłego dnia życzę , w pracy siedze i spokój aż miło :naughty:

z tego co wiem to każdy pracuje :wink: no tak ale nie każdy siedzi w pracy :naughty:

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

cześć Panowie wszystkim miłego dnia życzę , w pracy siedze i spokój aż miło :naughty:

boseron trzymaj rękę na pulsie :wink:

mówił ze nic z tego nie będzie wypięła d*pę na sprawę :decayed:

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

Panowie ponoć dobre ceny na oponki ma nasz kolega z Olkusza Pablo_ua4:wink:

sprawdzałeś ceną Twoich :whistling:

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

Chyba Wąski posiada Fotopolis.pl: GoPro Hero 3 :eusathink:

HERO 2 ma

:wink:

Opublikowano
cześć Panowie wszystkim miłego dnia życzę , w pracy siedze i spokój aż miło :naughty:

z tego co wiem to każdy pracuje :wink: no tak ale nie każdy siedzi w pracy :naughty:

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

cześć Panowie wszystkim miłego dnia życzę , w pracy siedze i spokój aż miło :naughty:

boseron trzymaj rękę na pulsie :wink:

mówił ze nic z tego nie będzie wypięła d*pę na sprawę :decayed:

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

Panowie ponoć dobre ceny na oponki ma nasz kolega z Olkusza Pablo_ua4:wink:

sprawdzałeś ceną Twoich :whistling:

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

Chyba Wąski posiada Fotopolis.pl: GoPro Hero 3 :eusathink:

HERO 2 ma

:wink:

ja nie muszę sprawdzać bo swoje kupiłem w równie zacnej cenie :naughty:

jak ten TWój filmik z Żubrów? nagrało się coś? :kox:

nie zapomnij oddzwonić :tongue4:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

Panowie sprzedam tanio lustrzanke alfa sony 330. Ktoś zainteresowany?

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Panowie, sory, że znowu zawracam d*pę, ale sprawa z tymi moimi nieszczęsnymi przelewami nie rozwiązała się. Gość miał dzwonić do mnie w piątek, ale do tej pory się nie odezwał, telefon wyłączony, na pocztę nie można się nagrać, bo pełna skrzynka. Nie chciałoby się komuś przeskoczyć pod jego adresik i coś pogadać z kimś kto tam mieszka? Może nadal jest za granicą, ale ktoś w domu pewnie jest, więc można by chociaż uświadomić, że jak do końca tygodnia kasy nie dostanę to idę z tym na policję i nie obchodzi mnie czy to jego wina czy banku:whistling: Jeśli ktoś może to niech napisze do mnie na PW albo nawet tutaj, jakoś się odwdzięczę :hi:

pomoże ktoś?:whistling:

Opublikowano
Panowie sprzedam tanio lustrzanke alfa sony 330. Ktoś zainteresowany?

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

jaki obiektyw? ile zdjęć zrobiła? ile za nią chcesz? :wink:

Opublikowano
Panowie sprzedam tanio lustrzanke alfa sony 330. Ktoś zainteresowany?

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

jaki obiektyw? ile zdjęć zrobiła? ile za nią chcesz? :wink:

Jeśli aktualne, to poproszę na PW podobne informacje :naughty: Oczywiście zdaje sobie sprawe że Fantowski był szybszy :wink:

:bry:

Opublikowano

1000zł

komplet, z torba ładowarką, dekielki, filtry UV, karty pamieci itd. Aparat w bdb stanie

zdjęc nie duzo, zaraz sprawdze ile (jesli będe wiedział jak :))

obiektyw: 18-55 z AF

plus gdyby ktos byl zainteresowany dodatkowo to mam rowniez do niej teleobiektyw ale za dodatkowa oplata 75-300

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

przed momentem zrobiłem probne zdjęcie numer 6406 :)

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

p.s. folia na wyswietlaczu w zwiazku z czym totalne zero rysek :)

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

oczywiscie pudelka, instrukcje itd również mam

i aparat jest z Polski wiec ma PL jezyk :)

Opublikowano
1000zł

komplet, z torba ładowarką, dekielki, filtry UV, karty pamieci itd. Aparat w bdb stanie

zdjęc nie duzo, zaraz sprawdze ile (jesli będe wiedział jak :))

obiektyw: 18-55 z AF

plus gdyby ktos byl zainteresowany dodatkowo to mam rowniez do niej teleobiektyw ale za dodatkowa oplata 75-300

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

przed momentem zrobiłem probne zdjęcie numer 6406 :)

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

p.s. folia na wyswietlaczu w zwiazku z czym totalne zero rysek :)

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

oczywiscie pudelka, instrukcje itd również mam

i aparat jest z Polski wiec ma PL jezyk :)

to ze aparat pokazuje 6406 nie oznacza ze tyle zrobil:tongue4: moze to juz ktoras seria z kolei gdzie jest taka liczba...

ja pytam orientacyjnie bo znajomy mowil ostatnio ze chce kupic. wiec przekaze mu Twoje info.

sam mam Nikona D5000 z obiektywem 18-105.. i powiem Ci ze kilka razy juz nadpisal sie ten sam numer... generalnie jest taki fajny program, dzięki któremu sprawdzisz ilość wykonanych zdjęć :wink:Zobacz temat - Nikon i licznik zdj

nie wiem czy do alfy też to działa..

Opublikowano

ale licznika nie resetowalem i nie nadpisywal, i napewno wiecej zdjec nie zrobil...

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

a programik sprawdze

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

nie potrafie chyba znalezc takiej info w programiku ile zdjec zrobil :/

Opublikowano

Ogr wielkie podziękowania :notworthy::notworthy::notworthy:

Dobry wieczór wszystkim .....

Opublikowano
Ogr wielkie podziękowania :notworthy::notworthy::notworthy:

Dobry wieczór wszystkim .....

cześć :hi:

Opublikowano

cześć Artek

Opublikowano

Małolat daje radę :naughty:

Opublikowano
Ogr wielkie podziękowania :notworthy::notworthy::notworthy:

Dobry wieczór wszystkim .....

spoko, niech służy ;-)

Opublikowano

Witam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.