Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry Panocki :decayed: Jak tam? Kto się wczoraj porządnie uryćkał jak nakazuje nasza polska tradycja? :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzień dobry Panocki :decayed: Jak tam? Kto się wczoraj porządnie uryćkał jak nakazuje nasza polska tradycja? :naughty:

ja się w końcu wyspałem ;-)

Opublikowano

Siema z rana :)

Opublikowano
Dzień dobry Panocki :decayed: Jak tam? Kto się wczoraj porządnie uryćkał jak nakazuje nasza polska tradycja? :naughty:

Ja

A teraz głowe chce mi ro***erdolić :facepalm:

Opublikowano
Gdyby się ktoś pisał na Monte Carlo to domykam ilość chętnych do 7 grudnia

Kiedy dokładnie wyjazd, ile dni, gdzie noclegi, jakie orientacyjne koszty?

Opublikowano
Dzień dobry Panocki :decayed: Jak tam? Kto się wczoraj porządnie uryćkał jak nakazuje nasza polska tradycja? :naughty:

ja się w końcu wyspałem ;-)

A ja zrobiłem pranie

Opublikowano

Kup sobie pralkę, zrobi to za Ciebie :decayed:

Opublikowano
Kup sobie pralkę, zrobi to za Ciebie :decayed:

No to ustawiłem i zrobiła. Kupować nie musiałem. A jakieś urządzenie co stało obok to mi wszystko wysuszyło.

Opublikowano
Kup sobie pralkę, zrobi to za Ciebie :decayed:

No to ustawiłem i zrobiła. Kupować nie musiałem. A jakieś urządzenie co stało obok to mi wszystko wysuszyło.

A masz takie urządzenie wielofunkcyjne, które to wyprasuje, później ugotuje a wieczorem :sex: ?? :naughty:

Opublikowano
Kup sobie pralkę, zrobi to za Ciebie :decayed:

No to ustawiłem i zrobiła. Kupować nie musiałem. A jakieś urządzenie co stało obok to mi wszystko wysuszyło.

A masz takie urządzenie wielofunkcyjne, które to wyprasuje, później ugotuje a wieczorem :sex: ?? :naughty:

chodzi ci o prawą rękę :eusathink:

Opublikowano
wszedzie wszystko kosztuje, chodzi mi zeby -jako naiwniak nieznający miasta- nie przepłacic bez sensu, a nie zeby nie zplacic. Wy tam mieszkacie, stad takie pytanie. Liczylem po prostu na kolezenska pomoc/rade. A ten tekst mi tak troche pod sarkazm podjechał. Mam nadzieje, ze mylnie. :)

Jakby Floriańska i jej okolice były darmowe i ogólnodostępne to wszyscy by tam parkowali i nie miałbyś gdzie spacerować... Kraków nie jest dużym miastem a koszt dojazdu do centrum taksą spod jakiegoś centrum handlowego gdzie swobodnie możesz auto zaparkować to wydatek kilkunastu złotych, bardzo dużo ludzi tak robi...

Niemniej jednak jeżeli chcesz w tygodniu gdzieś blisko centrum zaparkować ( parkowanie jest płatne pon-pt 10.00-18.00 ) i zostawić auto na dłużej nie płacąc to jest takie jedno miejsce, będziesz zainteresowany to podeślę Ci namiary i wytłumaczę jak łatwo dojechać.

Opublikowano
Kup sobie pralkę, zrobi to za Ciebie :decayed:

No to ustawiłem i zrobiła. Kupować nie musiałem. A jakieś urządzenie co stało obok to mi wszystko wysuszyło.

A masz takie urządzenie wielofunkcyjne, które to wyprasuje, później ugotuje a wieczorem :sex: ?? :naughty:

Niestety nie. Jestem sam i sam wszystko ogarnąć muszę.

Opublikowano

a od kiedy? dwa tygodnie temu tam jezdzilem i nie wygladalo, ze sie zwijaja.

Opublikowano

WINCZAKO, zawsze mozesz zaparkować u mnie auto pod domem na ten tydzień tylko że będziesz troszkę miał do centrum - jakieś 40minut komunikacją lub 20zł taxi.

Opublikowano
A masz takie urządzenie wielofunkcyjne, które to wyprasuje, później ugotuje a wieczorem :sex: ?? :naughty:

chodzi ci o prawą rękę :eusathink:

:polew:

Opublikowano
Dzień dobry Panocki :decayed: Jak tam? Kto się wczoraj porządnie uryćkał jak nakazuje nasza polska tradycja? :naughty:

:hi:umieram.. :heat:

ugadamy sie jakoś tak na 19?

Opublikowano
Dzień dobry Panocki :decayed: Jak tam? Kto się wczoraj porządnie uryćkał jak nakazuje nasza polska tradycja? :naughty:

:hi:umieram.. :heat:

ugadamy sie jakoś tak na 19?

Fanta - gitarka, ja się dopasuje bo i tak cały dzień jebie przy tej przeprowadzce :decayed: zadzwonie przed 19 do Ciebie

Opublikowano
Dzień dobry Panocki :decayed: Jak tam? Kto się wczoraj porządnie uryćkał jak nakazuje nasza polska tradycja? :naughty:

:hi:umieram.. :heat:

ugadamy sie jakoś tak na 19?

Fanta - gitarka, ja się dopasuje bo i tak cały dzień jebie przy tej przeprowadzce :decayed: zadzwonie przed 19 do Ciebie

spox

Opublikowano
315817_422367817835977_984376592_n.jpg
Opublikowano

co to urfa jest :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.