Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a już taką mam :decayed::whistling: hehe

na powaznie to bardzo zadbana ta sztuka i jak by wujek zjechał z ceny ze 4 koła to dobra okazja

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Panowie dzięki za spocika, odebrałem RNS-a jednak polskiego menu i tak sie narazie nie da wgrac bo laser jest uwalony i nie czyta żadnej płytki :kwasny:

dziękuje za spocika, Fantowski zadzwoń jutro , Kerczi miałem Fakture miałeś być :whistling:

tak dużo Was dzisiaj było ze nie wiadomo było z kim rozmawiać,

p.s. Gruszka na drugi raz klep mocniej bo podniecenie za szybko minęło

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

Pany w tą sobote pracuje ale w przyszły weekend można by sie ustawić na wódke jak będą chętni to sie zorganizuje impreze

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spota, 17 osób robi wrażenie :kox::kox:

Opublikowano

jak za dawnych lat , tylko szkoda ze Gruszka przyjechał bo zepsuł wszystko

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

dobra ide w kime bo jutro pierwszy dzień po tygodniowej przerwie do pracy

Opublikowano

Dziedzictwo-Bourne-a-Blu-ray.jpg

A ja lecę oblookać nowego Bourn'a bo dzisiaj się pojawił :decayed:

Opublikowano
dobra ide w kime bo jutro pierwszy dzień po tygodniowej przerwie do pracy

Miałem się Ciebie pytać co z tymi zimowkami o któryś kiedyś pisales?

---------- Post dopisany at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ----------

Dzięki wszystkim za towarzystwo :)

Opublikowano

Dzięki za spota miło Was było widzieć :wink:

Opublikowano

Pany dzięki za spocika...

Opublikowano

Wczoraj w tym amogu Vagowania zapomniałem abyście się też i do mnie wpięli bo ostatnio przy demontażu fotela pojawił mi się błąd airbaga i pewnie to tylko kwestia wykasowania :/ Może następnym razem ;-)

Opublikowano
Dzięki za spota miło Was było widzieć :wink:

A świstak na to.. niemożliwe :grin:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki tym co byli za spocika a Ci co nie byli to pozdrowionka.

:decayed:

Opublikowano
Wczoraj w tym amogu Vagowania zapomniałem abyście się też i do mnie wpięli bo ostatnio przy demontażu fotela pojawił mi się błąd airbaga i pewnie to tylko kwestia wykasowania :/ Może następnym razem ;-)

przyjedz po oponki to sie wykasuje airbaga :wink:

Opublikowano

Pablo rzuć linkiem do borna na pw

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Pablo rzuć linkiem do borna na pw

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Leci.

---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

561621_460061620707237_820744072_n.jpg

Opublikowano

czy jest tu grupa zapaleńców na gokarty tak aby np przed spotem wyskoczyć ?

Opublikowano
czy jest tu grupa zapaleńców na gokarty tak aby np przed spotem wyskoczyć ?

Były ustawki na gokarty za dawnych czasów :whistling:

Opublikowano

Muszę się pochwalić :decayed:, wczoraj ogarnąłem o kilka długości Audi TT 1.8 T 8N 180KM z rolki z 2 biegu do około 160km/h na opolskiej :naughty:

Opublikowano
Muszę się pochwalić :decayed:, wczoraj ogarnąłem o kilka długości Audi TT 1.8 T 8N 180KM z rolki z 2 biegu do około 160km/h na opolskiej :naughty:

Nie chce mi wierzyć bo to przecież za***rdala i jest na benzynie a nie ropie:decayed:, zwłaszcza że jest lżejsze.

Nawet jak byś miał 190KM to by Ci odszedł :decayed:

Może jechał rekreacyjnie :decayed:

Opublikowano

tak PABLO, od imbramowskiego 2x się ścigaliśmy w kierunku makro, 2-3 bieg już zostawał z 3-4 długości za mną, na światłach za kładką złapały nas światła i mi machał żebym otworzył szybę, po czym pytał co tam mam, gdy się dowiedział stwierdził że on też musi coś pomyśleć zawirować bo póki co ma 180km, chwile pogadaliśmy i później on skręcał w lewo a ja pojechałem prosto

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.