Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka All :)

O której Waski jesteś na tych kartach w Niedziele ? Może bym się wybrał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, potrzebuje zakupic fotelik dla brzdaca. pamietam, ze ktos tutaj pare tygodni temu podawal namiar na klubowicza, ktory siedzi w tym temacie. moze ktos podrzucic ten nick raz jeszcze?

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

jesli bedzie wyjscie po godzinie 20:30 to ja sie pisze.

Tor gokartowy Elikart M. Nowy obiekt sportowy w Małopolsce. Jedyny tor kartingowy w Krakowie z gokartami sportowymi Sodi GT o mocy 9KM. Gokarty Kraków Gromadzka 66.

moze tutaj sie wybierzemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

bede od poniedzialku do soboty rana w krakowie na jakims tam kursie. Moze na spocie bym sie pojawi? Dajcie znac dokladnie gdzie i kiedy, z adresem, bo nie znam krakowa... ;)

miłoby było was poznac :)

A druga sprawa, to czy znacie jakis parking w okolicach centrum gddzie moznaby samochod stawiac/postawic i nie ruszac? najlepiej w okolicy florianskiej i oczywiscie najlepiej nie za mld złotych ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedz pociągiem ...... w Krakowie wszystko kosztuje :decayed: potem weź taxi z słupka spod Galerii to Ci sie odechce :wink:

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

Gruszka podniosłeś mi dziś ciśnienie :decayed:

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

dobra spadam do pracy, oj dziś to sam sobie współczuje Andrzejki :kwasny: uff..... damy radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedz pociągiem ...... w Krakowie wszystko kosztuje :decayed: potem weź taxi z słupka spod Galerii to Ci sie odechce :wink:

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

Gruszka podniosłeś mi dziś ciśnienie :decayed:

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

dobra spadam do pracy, oj dziś to sam sobie współczuje Andrzejki :kwasny: uff..... damy radę :wink:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedzie wszystko kosztuje, chodzi mi zeby -jako naiwniak nieznający miasta- nie przepłacic bez sensu, a nie zeby nie zplacic. Wy tam mieszkacie, stad takie pytanie. Liczylem po prostu na kolezenska pomoc/rade. A ten tekst mi tak troche pod sarkazm podjechał. Mam nadzieje, ze mylnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winczako masz do mnie numer koma na samej górze po prawej więc dzwoń jak będziesz chciał się pojawić to Ci powiem co i jak :wink:

Chętnie posłucham gangu V8 u Ciebie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedzie wszystko kosztuje, chodzi mi zeby -jako naiwniak nieznający miasta- nie przepłacic bez sensu, a nie zeby nie zplacic. Wy tam mieszkacie, stad takie pytanie. Liczylem po prostu na kolezenska pomoc/rade. A ten tekst mi tak troche pod sarkazm podjechał. Mam nadzieje, ze mylnie. :)

Bo w Kraku wszyscy zarabiają powyżej 6000 netto na łapkę to ich stać na jakiś głupi parking...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spadam do pracy, oj dziś to sam sobie współczuje Andrzejki :kwasny: uff..... damy radę :wink:

Ja tam pier^ole andrzejki, w tygodniu miałem andrzejki :decayed: a zaraz KSW trza oblookać :kox:

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

Bo w Kraku wszyscy zarabiają powyżej 6000 netto na łapkę to ich stać na jakiś głupi parking...

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAH WINCZAKO nie znasz Boserona?

Musiał się wyżyć bo w Andrzejki w pracy siedzi, a jeszcze Gruszka mu wygadał że kupił b7 z cwiartką spawaną...

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, ok, zadzwonie. :) Poza czwartkami sie nie spotykacie jakos?

KERCZI, no wlasnie nie znam ;) Rozumiem, ze chlopak wyrywny ;), tez bym się wq**ił mając 3/4 swojego samochodu, a reszte niewiadomo co :P.

Również mam dyzur i tez mnie kurw**ca juz bierze.:/ :( Ale zyje mysla ze jutro 17 start do was, a potem tydzień chlania ze spotem po drodze ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kokardy ja tylko się pisze w tygodniu, wybieram się na najbliższy czwartkowy spot więc jak ktoś będzie chciał to się na spokojnie w któryś dzień ustawimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kokardy ja tylko się pisze w tygodniu, wybieram się na najbliższy czwartkowy spot więc jak ktoś będzie chciał to się na spokojnie w któryś dzień ustawimy

na co ??????????????????????????????????????:grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Siemka All :)

O której Waski jesteś na tych kartach w Niedziele ? Może bym się wybrał :wink:

od 9 ale jeździć możemy od 11 :wink:jutro mój junior kończy 9 lat !!!!! oj czas szybko mija !!!

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

jesli bedzie wyjscie po godzinie 20:30 to ja sie pisze.

Tor gokartowy Elikart M. Nowy obiekt sportowy w Małopolsce. Jedyny tor kartingowy w Krakowie z gokartami sportowymi Sodi GT o mocy 9KM. Gokarty Kraków Gromadzka 66.

moze tutaj sie wybierzemy?

ten tor nie istniej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wybiera się na Monte kibicować Robertowi?

no ja :wink:

i wygrał!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wybiera się na Monte kibicować Robertowi?

Ja chętnie się przejadę :wink:

5041a7c9702c.jpg

18f091b7d575.jpg

Ciekawa felga :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winczako spox tak mi sie napisało :wink:

Kerczi miałeś nie mówić nikomu ze spawana :kwasny: Gruszka next time wysiąde z auta obiecuje............ i sie przywitam :decayed:

Ku..a ale napier..ją :facepalm: jak w sylwestra chore społeczeństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...