Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za karę że nie zostałeś przy A4, masz przywieźć kubełek KFC :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Za karę że nie zostałeś przy A4, masz przywieźć kubełek KFC :decayed:

Ok , trudno kara musi być

Opublikowano

Oferta - Volvo S40 - Oferta prywatna Kontakt bezpośredni do właściciela: tel.: 691-508-763 Parametry: ABS ASR ESP Kontrola trakcji Wspomaganie kierowni

Panowie dla Klubowiczów cena 30000zł bez negocjacji.

Auto Kuzyna.

AUTO PEWNE w 100% BEZWYPADEK!!! w 100% prawdziwy przebieg !!!

Opublikowano

ależ to ma ohydną konsole :decayed:

Opublikowano

Ehhh popadał troszke śniegu i ludzie sie posrali na drogach :facepalm:

Ja na przykład się posrałem. Jak jechałem na podmiankę auta to drogi były czarne i mokre, a jak podmieniłem na doładowane, okazało się że przez 40 minut drogi zrobiły się białe. No i pykałem tak ze 40 km/h w porywach do 50... I się zdziwiłem jak raz kiera w prawo a auto prosto....

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

ależ to ma ohydną konsole :decayed:

O tak! To już chyba Opel ma lepszą...

Opublikowano

zamówiłem sobie kamerkę, ceny miażdżą KLIK

Opublikowano
zamówiłem sobie kamerkę, ceny miażdżą KLIK

to jak juz cos nagrasz to wrzuc filmik :wink:

Opublikowano

Tu masz filmik z tej kamery, zmień sobie jakość na 720p

Opublikowano
Opublikowano
Tu masz filmik z tej kamery, zmień sobie jakość na 720p

weź ją na spota w czwartek :wink:

Panowie potrzebuje przyciąć kartę SIM do MicroSIM. robił to już ktoś? Pablo? :kox:

Opublikowano

Panowie dysk 2,5 cala Sata potrzebuje jak najtaniej moze być używka

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

na juz pojemność nieistotna

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

min 100 gb

Opublikowano

Fanta, każdy komis Ci przytnie za piątaka

Opublikowano
Fanta, każdy komis Ci przytnie za piątaka

tez tak mysle :wink: wole sam nie ryzykowac :kox:

Opublikowano
Panowie potrzebuje przyciąć kartę SIM do MicroSIM. robił to już ktoś? Pablo? :kox:

Podjedź na M1 to za free Ci zrobią jak powiesz że ode mnie jesteś albo w obojętnym komisie/punkcie za grosze Ci zrobią.

Opublikowano
Panowie potrzebuje przyciąć kartę SIM do MicroSIM. robił to już ktoś? Pablo? :kox:

Podjedź na M1 to za free Ci zrobią jak powiesz że ode mnie jesteś albo w obojętnym komisie/punkcie za grosze Ci zrobią.

albo nie mów bo jeszcze Ci wpier***ą :)

Opublikowano
Oferta - Volvo S40 - Oferta prywatna Kontakt bezpośredni do właściciela: tel.: 691-508-763 Parametry: ABS ASR ESP Kontrola trakcji Wspomaganie kierowni

Panowie dla Klubowiczów cena 30000zł bez negocjacji.

Auto Kuzyna.

AUTO PEWNE w 100% BEZWYPADEK!!! w 100% prawdziwy przebieg !!!

teraz piszesz jak juz kupiłem paścia :decayed:

Opublikowano
Oferta - Volvo S40 - Oferta prywatna Kontakt bezpośredni do właściciela: tel.: 691-508-763 Parametry: ABS ASR ESP Kontrola trakcji Wspomaganie kierowni

Panowie dla Klubowiczów cena 30000zł bez negocjacji.

Auto Kuzyna.

AUTO PEWNE w 100% BEZWYPADEK!!! w 100% prawdziwy przebieg !!!

teraz piszesz jak juz kupiłem paścia :decayed:

bo Ci powiem ile jest szpachli na dachu...i rzeczywiscie dojdziesz do wniosku ze paść :P

Opublikowano

i prosze mi to zdjęcie z avatara z moim samochodem usunąć :tongue4:

Opublikowano

wiedzialem, ciekawy bylem kiedy zagadasz :) Mam jeszcze kot zdjęcie na tapecie :)

na 19" :)

Opublikowano

dziś wrzuciłem 16 na zime to dopiero kot zdjęcie :dziura:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.