Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Muszę się pochwalić :decayed:, wczoraj ogarnąłem o kilka długości Audi TT 1.8 T 8N 180KM z rolki z 2 biegu do około 160km/h na opolskiej :naughty:

chyba jakiś kiepawy kierowca tego TT albo spierdzielone auto ;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzięki za spota, 17 osób robi wrażenie :kox::kox:

Frekwencja jest moją zasługa. Jak mnie nie ma to przyjeżdża dużo osób...

A jeżeli chodzi o laptopa, to dalej nic nikt nie polecił konkretnego.

Opublikowano

A ile masaż na niego kasy I co będziesz na nim robił? Używany, nowy? Napisz mi na pw info .

Opublikowano
Muszę się pochwalić :decayed:, wczoraj ogarnąłem o kilka długości Audi TT 1.8 T 8N 180KM z rolki z 2 biegu do około 160km/h na opolskiej :naughty:

chyba jakiś kiepawy kierowca tego TT albo spierdzielone auto ;-)

nie wiem, może, nic nie mówił aby było spierdzielone, może nie umiał jeździć :grin:

Opublikowano

A jeżeli chodzi o laptopa, to dalej nic nikt nie polecił konkretnego.

:doh: Przecież wklejałem Ci trzy linki do laptopów!! Jeden Lenovo, jeden dell i jeden szajsung... :foch:

Opublikowano

nex teraz chciałbym stanąć z Tobą na kresce moc mamy podobną :kox: tak z czystej ciekawości

jeździłem takim tt i one naprawde dobrze chodzą.....

Opublikowano
jeździłem takim tt i one naprawde dobrze chodzą.....

Przecież to nie jedzie... w porównaniu z nową TTRS którą jeździliśmy :slina:

Opublikowano
nex teraz chciałbym stanąć z Tobą na kresce moc mamy podobną :kox: tak z czystej ciekawości

jeździłem takim tt i one naprawde dobrze chodzą.....

a jaką masz moc i moment?

Opublikowano

Boseron dzwoniłem do ciebie :cool1:

Opublikowano

Electo kup Della Vostro...36mcy gwarancji "next day d2d" klawiatura odporna na zalanie, akcelerometr, podswietlana klawira...

ciezko kupić cos podobnego i przy tym tak malo awaryjnego...

Opublikowano

Ozi PW miałem młyn w robocie, Nex pytaj Kercziego ile to ma bo to on robił program w tym aucie jeszcze :wink: ponoć coś pod 190 KM a momentu nie wiem....

Pablo o tym samym pomyślałem przy tamtej ttrs to jest żółw :polew:

Opublikowano

Oszołom (Auchan) przejmuje real :grin:

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

Opublikowano
Boseron dzwoniłem do ciebie :cool1:

akurat ja mu zawracałęm gitarę ;-)

Opublikowano

Ogr dzięki zrobiłeś mi porządek w wózkowni :wink:

Opublikowano

hehehe, spoko ;-) dzięki za wykasowanie błędu ;-) Następnym razem się wbiję do Was na fifkę ale na pewno nie za tydzień bo wyjeżdżamy z Krakowa.

Opublikowano
Ozi PW miałem młyn w robocie, Nex pytaj Kercziego ile to ma bo to on robił program w tym aucie jeszcze :wink: ponoć coś pod 190 KM a momentu nie wiem....

Pablo o tym samym pomyślałem przy tamtej ttrs to jest żółw :polew:

:hi: dobrze że to napisałeś :naughty:

---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

czy jest tu grupa zapaleńców na gokarty tak aby np przed spotem wyskoczyć ?

ja jestem w każdą niedzielę :wink:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/krakow-gokarty-ul-makuszynskiego-lista-chetnych-36862/#post432998

jest temat ale nie ma chętnych :kwasny:

Opublikowano
Ozi PW miałem młyn w robocie, Nex pytaj Kercziego ile to ma bo to on robił program w tym aucie jeszcze :wink: ponoć coś pod 190 KM a momentu nie wiem....

Pablo o tym samym pomyślałem przy tamtej ttrs to jest żółw :polew:

:hi: dobrze że to napisałeś :naughty:

---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

czy jest tu grupa zapaleńców na gokarty tak aby np przed spotem wyskoczyć ?

ja jestem w każdą niedzielę :wink:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/krakow-gokarty-ul-makuszynskiego-lista-chetnych-36862/#post432998

jest temat ale nie ma chętnych :kwasny:

ja bym się wybrał, nigdy jeszcze czymś takim nie jeździłem.

Opublikowano

ja kiedyś jeździłem ale chyba jestem za wysoki na takie zabawy ;-) średnio wygodnie mi się jeździło

Opublikowano
Ozi PW miałem młyn w robocie, Nex pytaj Kercziego ile to ma bo to on robił program w tym aucie jeszcze :wink: ponoć coś pod 190 KM a momentu nie wiem....

Pablo o tym samym pomyślałem przy tamtej ttrs to jest żółw :polew:

No wg hamowni ma 147KM - taka troszkę zdrowsze seria :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Siemka All :)

O której Waski jesteś na tych kartach w Niedziele ? Może bym się wybrał :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.