Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Ciekawy filmik na dzień dobry :naughty:naprawde ciekawe! - Filmy Poboczem - Filmiki - Poboczem.pl

---------- Post dopisany at 07:04 ---------- Poprzedni post napisany at 06:55 ----------

A to nie jest przypadkiem 1.6 MPI?:wink:

dwa zdjecia sa na blachcach KR reszta na blachach niemieckich.troche dziwne

Dokładnie - na 100% jest to silnik 1,6 MPI.

Co do zdjęć - zważywszy na to, że aktualnie wychodzą tablice KR XXXUG to rejestracja na zdjęciu KR 142GT jest faktycznie zastanawiająca :mysli: Moje Audi ma rejestracje z sufiksem LX na końcu a rejestrowana była 07.2010... Myślę, że sufiks GT było co najmniej rok wcześniej.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie nikt nie pomoze obejrzec LEONA????

Zawlocie, ul. Przemyslowa pytam po raz kolejny, odwdziecze sie czyms z procentem.

ja nie mam vaga mogę tylko na OKO :wink:

ale co należy sprawdzić ?

czy warto jechac...tzn czy umeczony? czy widac ze gdzies malowane czy silnik rowno chodzi moze sie przejechac. Ogolnie ogledziny.,,VAG niepotrzebny

to jest to auto:

Seat Leon 1.6 FSI 102 KM 2008 Pełny Serwis Kraków (2827285802) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ładny ten Leon :wink: jak coś to pisz PV

Opublikowano

To jest MPI, ziomek założył blachy chyba tylko do fotek, auto ma oc na 30 dni i jakieś tam niemieckie rejestracje.

Opublikowano

100% silnik MPI a nie FSI, w tych leonach wszystkie 1.6 były MPI

Opublikowano
100% silnik MPI a nie FSI, w tych leonach wszystkie 1.6 były MPI

co nie zmienia faktu ze i tak nie wiem czy jechac w ciemno 300 kilometrów w jedna strone, jedynie to przebieg potwierdzilem.

Opublikowano
100% silnik MPI a nie FSI, w tych leonach wszystkie 1.6 były MPI

co nie zmienia faktu ze i tak nie wiem czy jechac w ciemno 300 kilometrów w jedna strone, jedynie to przebieg potwierdzilem.

spoko poradzimy coś w tym kierunku

Opublikowano
  • Autor

Panowie to jak z spotem dzisiejszym ? Wszyscy obecni będą ?

ps. :hi:

Opublikowano
Panowie to jak z spotem dzisiejszym ? Wszyscy obecni będą ?

ps. :hi:

jak po mnie przyjedziesz to będę :whistling::wink:

Opublikowano
Panowie to jak z spotem dzisiejszym ? Wszyscy obecni będą ?

ps. :hi:

jak po mnie przyjedziesz to będę :whistling::wink:

fantowski, jeśli będę jechał to po Ciebie wpadne, tylko czy będę nie wiem jeszcze na 100%

Opublikowano

ja na 90% będę, nie wiem tylko jak się wyrobię z czasem :/

Opublikowano
Panowie to jak z spotem dzisiejszym ? Wszyscy obecni będą ?

ps. :hi:

jak po mnie przyjedziesz to będę :whistling::wink:

fantowski, jeśli będę jechał to po Ciebie wpadne, tylko czy będę nie wiem jeszcze na 100%

ok to będziemy pod telefonem:wink:

Opublikowano

ja tez będe :wink:

Opublikowano

I ja też :wink:

Hejka all :hi:

Boseron znalazłem płyty Verbatim 8,5GB DL 10 szt. za 39,50zł, 2km ode mnie z pracy i chyba najtaniej w PL, 20szt już kupiłem :decayed:

Opublikowano

To ja też się pojawię oblookac co to za furmanke Boseron zakupil

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
To ja też się pojawię oblookac co to za furmanke Boseron zakupil

znajomy co mu ja sprzedał mówił że nie ma co oglądać :wink: ogólnie to dał na tacę że sprzedał :naughty:

Opublikowano
Panowie to jak z spotem dzisiejszym ? Wszyscy obecni będą ?

to ja tez będę :hi:

To ja też się pojawię oblookac co to za furmanke Boseron zakupil

znajomy co mu ja sprzedał mówił że nie ma co oglądać :wink: ogólnie to dał na tacę że sprzedał :naughty:

też słyszałem że to paści :naughty:

Opublikowano

No to się zapowiada :jerk: grono :decayed:

Wyślę do reszty smsy.

Niech ktoś weźmie vaga bo pojawiła mi się inspekcja 1n 1 jak wczoraj wybiło mi 270000k przebiegu :grin:

Opublikowano
No to się zapowiada :jerk: grono :decayed:

Wyślę do reszty smsy.

Niech ktoś weźmie vaga bo pojawiła mi się inspekcja 1n 1 jak wczoraj wybiło mi 270000k przebiegu :grin:

Ja będę miał. Jak dla Ciebie po koleżeńsku skasuje ją za 50zł :decayed:

Opublikowano
Ja będę miał. Jak dla Ciebie po koleżeńsku skasuje ją za 50zł :decayed:

Pierd^le dzwonię do Davida on mi za paczkę fajek wykasuje :decayed:

Opublikowano

Chyba za fajke. :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.