Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Spoko, poszedł głos :wink4:

dzieki :notworthy: 1 to za mało :kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fantowski no to gratulacje furki :thumbup:

Opublikowano
dzień dobry siedze z Córką w domu dzisiaj i juz mam dość tych Teletubisi :kwasny: co Dzieciakom podoba sie w tej idiotycznej bajce w której nic sie nie dzieje , hm......:decayed:

Wyłącz TV i pobaw się z dzieckiem a nie tylko Teletubisie ;-)

Ogruś pod tym względem jestem pomysłowy Tata nic sie nie martw, siedzenie przed tv długotrwałe to nie Nasz sposób wychowywania dziecka :wink: gry i zabawy integrujące Dziecko z rodzicami i światem zewnętrznym to jest to....ale pojechałem grubo :naughty:

Opublikowano

Co tam pany:wink:

Opublikowano

Witam

Opublikowano

:bry: Panowie :hi:

Są dziś może jakieś Andrzejki z Fifką i wódeczką?? Bo jak coś, to się piszę :naughty:

Opublikowano

dopiero wróciłem z pogrzebu, nikt sie nie pisał wcześniej na spotkanie to sobie posiedziałem na stypie a co mi tam,

Student dzwoniłem ale nie odbierasz.....

Opublikowano
dzień dobry siedze z Córką w domu dzisiaj i juz mam dość tych Teletubisi :kwasny: co Dzieciakom podoba sie w tej idiotycznej bajce w której nic sie nie dzieje , hm......:decayed:

Wyłącz TV i pobaw się z dzieckiem a nie tylko Teletubisie ;-)

Ogruś pod tym względem jestem pomysłowy Tata nic sie nie martw, siedzenie przed tv długotrwałe to nie Nasz sposób wychowywania dziecka :wink: gry i zabawy integrujące Dziecko z rodzicami i światem zewnętrznym to jest to....ale pojechałem grubo :naughty:

hehehe, spoko spoko ;-) Dobry tatuś ;-)

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

Paskudna żaba ;-)

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
Fantowski no to gratulacje furki :thumbup:
e tam nie ma czego gratulować :naughty:
Opublikowano

Wczoraj nagrywałem jak cisną w M1 w F1 2012 już się nie można było zapisać więc zaraz tam jadę i może się wygra iPada 2 16GB:decayed:

Do F1 mam szczęście bo w 2004r w multikinie wszystkich ograłem i zgarnąłem PS2 + 5 gier:grin:

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

j**any :wallbash::wallbash::wallbash:

Opublikowano
:doh::doh::doh: do tego rejestracje KNS :facepalm: wstyd k........
Opublikowano
305605_426503710738461_1930928470_n.jpg
Opublikowano
  • Autor

siema all :hi:

Opublikowano

witam Panowie , mam pytanie moze nie tutaj ale napisze

mam problem z czujnikiem parkowania z tyłu gdy wbijam wsteczny po chwili jest dlugie ''piii'' i nic nie sygnalizuje gdy dojezdzam do drugiego auta w czym moze byc problem ewentualnie gdzie moge podjechac jakis warsztat,elektryk ktory to zrobi... z gory dziekuje:)

Opublikowano

Ale dzisiaj ruch na Krakowskich :kox:

Opublikowano

No trochę się jechało dziś :decayed: - to musi być jakaś zorganizowana akcja :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.