Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

masz do niego telefon jakiś ? radim jak pamiętasz chłopa z wyglądu to zaparaszam ze mną zeby sie nie wywinął.....

powiedzmy do końca tygodnia , jak nic sie nie zmieni daj znać.

szczególnie mu się nie przyglądałem, ale myśle że go rozpoznam :wink:

co do lapków, ja mam HP i grzeje się jak skurw**n, po roku spaliła się kość RAM, i gdybym miał jeszcze raz kupić, to od HP trzymałbym się daleko, no chyba że coś poprawili w tym zakresie

Ja mam Paviliona dv6 dałem niecałe 2 lata temu 3kzł i muszę stawiać go na 4 klockach po rogach bo inaczej przy 5 minutowym oglądaniu yt jak leży na biurku to jest zawias i komunikat przegrzania 90C po czym się wyłącza. Szwagier ma też Paviliona i dopiero po roku mu się tak stało i też musi coś podkładać albo włączać wiatrak pokojowy kierując na lapka w okolice wentylatorka. Rozwiązanie chłodzenia od dołu to jakaś porażka, przecież logiczne że każdy kładzie laptopa a nie trzyma w powietrzu.

no ja właśnie też mam dv6 i zawsze stawiam go na czymś, przeważnie na pudełku po płytach tym z 10szt. a do pracy jak go wezmę (gdzie temp ok. 30C) to kilka minut pochodzi i wyłączam, bo jakby miał się zapalić zaraz :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

taaa a przed przegrzaniem wentylator tak zapitala że chodzi głośniej niż stacjonarka i to niewyrabia. Tak jak mówię, Szwagierka kupiła MSI i nawet nie słychać że jest włączony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ludziska

wróciłem z wojaży do rodu Kraka...

Boseron gratulacje :wink:

co Wy na to, aby jutrzejszego spota zrobić w jakiejś knajpie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ludziska

wróciłem z wojaży do rodu Kraka...

Boseron gratulacje :wink:

co Wy na to, aby jutrzejszego spota zrobić w jakiejś knajpie?

A co Ty na to żeby odebrać fotele z mojego garażu jak najszybciej? :naughty:

Dzwoniłem... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ludziska

wróciłem z wojaży do rodu Kraka...

Boseron gratulacje :wink:

co Wy na to, aby jutrzejszego spota zrobić w jakiejś knajpie?

ja nie wiem czy jutro przyjadę w ogóle, a jeśli wpadne to pewnie nie na długo, bo muszę sie pakować do przeprowadzki w piątek :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja używam lapka Asusa od 4 lat i nigdy sie nie zawiesił i nie mam z nim zadnych problemów, kosztował około trójki i jestem zadowolony bardzo. wogóle nie słychać wentylatora.

co do jutra to ja sie dostosuje aczkolwiek nie pije bo tabletki biore, chory jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron, mogę się przejechać z Tobą :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

electrofinger

, unikać HP bo grzeją się jak stare ..... :grin:, ja już nigdy nie kupił bym laptopa HP.

brać HP ale tylko z wersji biznesowej ;-)

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

Cuber, a nie przegrzewały Ci się?? przecież to jak tu rozwiązane jest chłodzenie to dramat, pod laptopem. W temp pokoju w lecie 25 stopni 10 min oglądanie yt gdzie laptop jest bez podkładki z wiatrakami i zawias totalny, wiatrak na full i nie ogarnia. Ja używam Hp teraz, ale muszę mieć pod nim coś podłożone albo włączony zewnetrzny wiatrak inaczej nie da się go obciążać bo przegrzanie. Format nic nie daje, rozbierałem go i czyściłem z kurzu wentylator - było tylko troszkę kurzu - ma niecałe 2 lata, po przeczyszczeniu z tydzień w miarę się nie przegrzewał, teraz znowu nie da się laptopa używać jak leży na biurku, dla mnie tragedia :facepalm:, szwagierka kupiła MSI i laptop przy pełnych obciążeniach zimny

Nex, przynieś mi tego lapka to Ci go zrobię ;-) Zawsze kupuję HP i jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów ;-)

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

taaa a przed przegrzaniem wentylator tak zapitala że chodzi głośniej niż stacjonarka i to niewyrabia. Tak jak mówię, Szwagierka kupiła MSI i nawet nie słychać że jest włączony

Musisz mieć zapchany radiator albo starą pastę. Rozbierałeś go ?

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

Panowie ja używam lapka Asusa od 4 lat i nigdy sie nie zawiesił i nie mam z nim zadnych problemów, kosztował około trójki i jestem zadowolony bardzo. wogóle nie słychać wentylatora.

co do jutra to ja sie dostosuje aczkolwiek nie pije bo tabletki biore, chory jestem.

Asus ma fatalny serwis :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ludziska

wróciłem z wojaży do rodu Kraka...

Boseron gratulacje :wink:

co Wy na to, aby jutrzejszego spota zrobić w jakiejś knajpie?

A co Ty na to żeby odebrać fotele z mojego garażu jak najszybciej? :naughty:

Dzwoniłem... :whistling:

dzwonie do Ciebie z 662.. i nie odbierasz... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spam dzisiaj dobry :kox:

Ale się porobiło, Boseron graty furmanki, w końcu masz słuszny kolor :naughty::decayed:

A byłem na 99% pewny że Fantowski ją połknie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że została w rodzinie ;-) następnym razem może ja ją łyknę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kolega K!m! napisał do mnie wiadomość, że przebywa za granicą, a przelewy wysłał. Dziwna sprawa, może wina banku. Wraca w piątek, ma dzwonić i będziemy wyjaśniać sprawę. Serdeczne dzięki za zainteresowanie, jak się sprawa nie wyjaśni to wtedy będę pisał:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron gratulacje nowego WOZU :oklasky::oklasky:

Karol gratulacje że sprzedałeś wóz :oklasky::oklasky:

to kiedy stawiacie :whistling: tylko nie oczy w słup :naughty:

Ważne żeby obydwoje nie tego samego dnia. Ale mnie KWA i tak nie będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nikt nie pomoze obejrzec LEONA????

Zawlocie, ul. Przemyslowa pytam po raz kolejny, odwdziecze sie czyms z procentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nikt nie pomoze obejrzec LEONA????

Zawlocie, ul. Przemyslowa pytam po raz kolejny, odwdziecze sie czyms z procentem.

ja nie mam vaga mogę tylko na OKO :wink:

ale co należy sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nikt nie pomoze obejrzec LEONA????

Zawlocie, ul. Przemyslowa pytam po raz kolejny, odwdziecze sie czyms z procentem.

ja nie mam vaga mogę tylko na OKO :wink:

ale co należy sprawdzić ?

czy warto jechac...tzn czy umeczony? czy widac ze gdzies malowane czy silnik rowno chodzi moze sie przejechac. Ogolnie ogledziny.,,VAG niepotrzebny

to jest to auto:

Seat Leon 1.6 FSI 102 KM 2008 Pełny Serwis Kraków (2827285802) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty swoje - nie tylko istnieja silniki 2.0 tfsi ;)

:naughty::naughty::whistling:

e tam e tam jest jeszcze 3.0tdi

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

widzieliscie cos takiego kiedys??

2821650431_2

Stolik kawowy z silnika AUDI V6 2.6 l. OKAZJA!!! (2821650431) - motoAllegro

czego to ludzie nie wymysla :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...