Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam Panowie , mam pytanie moze nie tutaj ale napisze

mam problem z czujnikiem parkowania z tyłu gdy wbijam wsteczny po chwili jest dlugie ''piii'' i nic nie sygnalizuje gdy dojezdzam do drugiego auta w czym moze byc problem ewentualnie gdzie moge podjechac jakis warsztat,elektryk ktory to zrobi... z gory dziekuje:)

uszkodzony któryś z czujników VAGuś powie który

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

As się obudził. Dzwonie do Ciebie już ze dwa, trzy, tygodnie i nic :-\

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
witam Panowie , mam pytanie moze nie tutaj ale napisze

mam problem z czujnikiem parkowania z tyłu gdy wbijam wsteczny po chwili jest dlugie ''piii'' i nic nie sygnalizuje gdy dojezdzam do drugiego auta w czym moze byc problem ewentualnie gdzie moge podjechac jakis warsztat,elektryk ktory to zrobi... z gory dziekuje:)

uszkodzony któryś z czujników VAGuś powie który

lub posłuchaj czy bzyczy jeśli nie to ten czujnik jest uszkodzony :wink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie ma ktoś jakieś gry na PS3 pożyczyć lub sprzedać ?:wink:

Opublikowano

dobry wieczór Kamraci :naughty:

Cuber jakbyś chciał na x-a to co innego :wink:

Opublikowano

Pancie jak ktos nie zobaczyl to sie pochwale poki co teledyskiem:

Foto Zuza & Karol on Vimeo

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty:
Opublikowano
Pancie jak ktos nie zobaczyl to sie pochwale poki co teledyskiem:

Foto Zuza & Karol on Vimeo

Co Ci powiem, to Ci powiem, ale Ci powiem, że nawet pikne to było hej :hi:

Opublikowano

no Kerczi zajefajnie, widac ze ulubiona marka to Audi :naughty: ciekawy pomysł i fajnie zmontowane

Opublikowano

Witam Krakowiaków:hi: Prawdopodobnie zostałem oszukany na forum. Piszę prawdopodobnie, ponieważ nie mam kontaktu z użytkownikiem, a nie chcę pochopnie osądzać. Nie chodzi nawet o kasę (chociaż to prawie 500 zł), ale warto zadziałać w sprawie tego użytkownika, jeśli sprawa się nie rozwiąże. Kupił ode mnie parę rzeczy, wysłał potwierdzenie przelewu, bo chciał szybkiej wysyłki i ja wysłałem towar. Przelew idzie do mnie od wtorku, a przecież to nie możliwe żeby tyle czasu szedł przelew internetowy. Byłbym może i bardziej spokojny, ale jeden z forumowiczów okazał się pomocny, bo jego żona pracuje w banku i okazuje się, że takich przelewów nie było, dane się coś nie zgadzają, więc wychodzi na to, że i potwierdzenia były lewe. Pisałem do Hugo i mogę mieć adres IP, ale może go wydać tylko organom ścigania. Generalnie mam adres, na który poszła paczka, więc ktoś musiał to tam odebrać. Jeśli sprawa się nie rozwiąże to zgłoszę to na policję, ale na razie podchodzę do tego na spokojnie i szukam innego rozwiązania. Nie byłoby to problemem gdyby ktoś podjechał pod pewien adres i sprawdził czy ktoś taki w ogóle istnieje? Na razie poczekam jeszcze z 2-3 dni, ale mogę w razie czego na kogoś liczyć? Do Krakowa mam ponad 200km, więc nie chce mi się fatygować..

Opublikowano

A może rzucisz loginem to wtedy się wyjaśni jeśli to ktoś znany z krakowa.

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Login K!m!.

Opublikowano

to jakis świeżak wiec raczej nie jest znany :confused4:

ciekawe jaka byłaby goscia reakcja jakby zebrala sie ekipa po spocie i by podjechalo do niego kilka/kilkanascie audiczek :naughty:

Opublikowano

No to nigdy o kimś takim na Krakowskich nie słyszałem :-\

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

sprzedalem mu 2tyg.temu kerunkowskazy. odbieral osobiscie. ponoc z prokocimia jest z tego co zrozumialem

Opublikowano
sprzedalem mu 2tyg.temu kerunkowskazy. odbieral osobiscie. ponoc z prokocimia jest z tego co zrozumialem

no to jest jakaś nadzieja, że gościa można znaleźć:naughty:

Opublikowano

Podaj tu jego dane oficjalnie jeżeli Cię oszukał.

Opublikowano
Pancie jak ktos nie zobaczyl to sie pochwale poki co teledyskiem:

Foto Zuza & Karol on Vimeo

:kox::kox: no no ta plaża :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.