Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wujek, co ty? znowu chcesz sprzedać?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wujek, co ty? znowu chcesz sprzedać?

tak a dlaczego to pomyśl...:naughty:

Opublikowano
wujek, co ty? znowu chcesz sprzedać?

tak a dlaczego to pomyśl...:naughty:

dlaczego to ja się domyślam :decayed:

Opublikowano
dlaczego to ja się domyślam :decayed:

Ja też :decayed:

Niech spieszy ze sprzedażą swojej B6 bo w tej cenie ktoś mu zaraz zgarnie autko które ma na myśli.

Np. ja :polew:

Opublikowano
dlaczego to ja się domyślam :decayed:

Ja też :decayed:

Niech spieszy ze sprzedażą swojej B6 bo w tej cenie ktoś mu zaraz zgarnie autko które ma na myśli.

Np. ja :polew:

przygotowuje ogloszenie do sprzedazy mojej b6... za 26tys zł na felgach letnich 17 cali i 15 calowych zimowych:wink: jakby był ktoś chętny z Was lub Waszych znajomych

Opublikowano
przygotowuje ogloszenie do sprzedazy mojej b6... za 26tys zł na felgach letnich 17 cali i 15 calowych zimowych:wink: jakby był ktoś chętny z Was lub Waszych znajomych

Daj znaka jak skończysz i powystawiamy gdzie się da :naughty:

Opublikowano
wujek, co ty? znowu chcesz sprzedać?

tak a dlaczego to pomyśl...:naughty:

dlaczego to ja się domyślam :decayed:

chce kupić moją :naughty:

Opublikowano
wujek, co ty? znowu chcesz sprzedać?

tak a dlaczego to pomyśl...:naughty:

dlaczego to ja się domyślam :decayed:

chce kupić moją :naughty:

:naughty:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

Panowie jak coś to ja bede na spocie ale dopiero około 20-stej z minutami ;)

Opublikowano

ja te będe

moze ktoś chce moje B7 za 32 tys zł. też mam chrapke na Nią :) hehe

Opublikowano
dlaczego to ja się domyślam :decayed:

Ja też :decayed:

Niech spieszy ze sprzedażą swojej B6 bo w tej cenie ktoś mu zaraz zgarnie autko które ma na myśli.

Np. ja :polew:

przygotowuje ogloszenie do sprzedazy mojej b6... za 26tys zł na felgach letnich 17 cali i 15 calowych zimowych:wink: jakby był ktoś chętny z Was lub Waszych znajomych

znajomy szuka B6 więc podeślę mu twoją ofertę :thumbup1:

Opublikowano

Panowie jest do sprzedania kompletna sprawna paczka - komputer stacjonarny :

- karta graficzna - NVIDIA GeForce 9500 GT- procesor - Intel Pentium Dual CPU E2200 2,20 GHz- Dysk - Samsung HD753LJ ATA Device 750 GB- Pamięć - 2 GB RAM- Napęd CD-ROM wraz z nagrywarką (możliwość wypalania okładki na płycie CD-ROM za pomocą programi Lightscribe) - marka LG

Cena: 550zl

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
moze ktoś chce moje B7 za 32 tys zł. też mam chrapke na Nią :) hehe

Zaczyna się :polew:

Opublikowano
moze ktoś chce moje B7 za 32 tys zł. też mam chrapke na Nią :) hehe

Zaczyna się :polew:

a co Boseron chce kupić auto Wąskiego? :decayed:

Opublikowano

Witam

Opublikowano

dzięki za spocika tym co byli,

Transit dzięki za wsparcie duchowe :polew::wink:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

jak tam Pany u was

Opublikowano

Dzięki za spocika, nawet w niewielkim gronie spocik może być ciekawy :)

Nowi koledzy :good:

Opublikowano

dzięki Panowie :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.