Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

flashX.tv - Ted (2012) 720p BRRip

Tu macie linka do filmu TED. Niestety bez napisów i nie mogę sobie poradzić ze ściągnięciem tego na kompa :kwasny: Może ktoś ma ten film i mi go udostępni??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wariat ;-)

Opublikowano
  • Autor

siemka ludziska :hi:

Opublikowano

Simanko :hi: ja mam ten film TEd moge Ci w czwartek na spota przyniesc. Ogladalem wczoraj, ogolonie sredni

Opublikowano
flashX.tv - Ted (2012) 720p BRRip

Tu macie linka do filmu TED. Niestety bez napisów i nie mogę sobie poradzić ze ściągnięciem tego na kompa :kwasny: Może ktoś ma ten film i mi go udostępni??

EXSite.pl - Portal ze wszystkim - poszperaj sobie, na pewno znajdziesz jakiś aktywny link :wink:

Opublikowano

TED już dawno jest z napisami na stronce co jarko zapodał, kilka dni temu oglądałem właśnie z tej strony co wrzucałem tutaj zwiastun :decayed:

:siema: ekipa.

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

flashX.tv - Ted (2012) 720p BRRip

Tu macie linka do filmu TED. Niestety bez napisów i nie mogę sobie poradzić ze ściągnięciem tego na kompa :kwasny: Może ktoś ma ten film i mi go udostępni??

Jeśli nie masz tego to sobie pobierz, kilka razy mi pomógł jak szukałem napisów :arrow2:NapiProjekt 2.1.0.2287 - dobreprogramy

Opublikowano

Siema. Całkiem sporo aktywnych linków można też znaleźć na polish:Elite:board. Filmik taki średni, choć i tak lepszy od zmierzchu, który zaraz z moją Panią będę musiał obejrzeć ;( Ach te baby :P

Opublikowano
Siema. Całkiem sporo aktywnych linków można też znaleźć na polish:Elite:board. Filmik taki średni, choć i tak lepszy od zmierzchu, który zaraz z moją Panią będę musiał obejrzeć ;( Ach te baby :P

Ja w środę idę na zmierzch :facepalm::decayed:

Opublikowano

Lubisz Pattinsona czy też zostałeś przymuszony?? :P

Opublikowano
Lubisz Pattinsona czy też zostałeś przymuszony?? :P

Przymuszony :decayed:

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

Opublikowano
Lubisz Pattinsona czy też zostałeś przymuszony?? :P

Przymuszony :decayed:

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

Oooo może być fajny ;-)

Opublikowano

hejka Panowie :)

ze mnie na forum2 dni nie było bo Fifke by mozna ciupnąć :decayed:

jak będą chętni to na ta sobote można coś zorganizować piątek odpada bo mam nocke w pracy , oczywiście można u mnie zoraganizować + najlepsza pizza w mieście :wink:

Panowie pada mi akumulator nie wymieniany 5 lat , co polecacie i w ogóle jakie parametry musi spełniać ile amperogodzin i prądu rozruchowego ? musze cos do jutra kupić bo juz dzis ledwo zagadał :kwasny: a przeciez temperatura jeszcze spoko.

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

Transit od kiedy Ty taki chętny na fifke i wódeczke ??? :whistling:

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

zastanowić sie nad sobotą..... :wink:

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

AKUMULATOR CENTRA FUTURA CA770 77AH/760A NAJTANIEJ (2747509913) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. myślałem o tym

Opublikowano
  • Autor

Boseron, zadzwoń do Rafała Witaszka i on Ci załatwi dobry aku w smiesznej cenie a nie bedziesz dorabiał ludzi na alledrogo :facepalm:

Opublikowano
hejka Panowie :)

ze mnie na forum2 dni nie było bo Fifke by mozna ciupnąć :decayed:

jak będą chętni to na ta sobote można coś zorganizować piątek odpada bo mam nocke w pracy , oczywiście można u mnie zoraganizować + najlepsza pizza w mieście :wink:

Panowie pada mi akumulator nie wymieniany 5 lat , co polecacie i w ogóle jakie parametry musi spełniać ile amperogodzin i prądu rozruchowego ? musze cos do jutra kupić bo juz dzis ledwo zagadał :kwasny: a przeciez temperatura jeszcze spoko.

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

Transit od kiedy Ty taki chętny na fifke i wódeczke ??? :whistling:

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

zastanowić sie nad sobotą..... :wink:

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

AKUMULATOR CENTRA FUTURA CA770 77AH/760A NAJTANIEJ (2747509913) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. myślałem o tym

Rzuć okiem na Boscha S5 0.092.S50.080 S50 08 278x175x190 77Ah, 780A, L-. W Krk dostaniesz takiego za 300 PLN (allegro), miałem taki w poprzednim samochodzie i spisywał się rewelacyjnie. Obecnie też używam Boscha tyle, że 105Ah.

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

Witajcie!

Czy da się gdzieś w profilu zmienić nick użytkownika??

Opublikowano

boseron, ten aku który pokazałeś jest jak najbardziej ok

Opublikowano

dzięki Cuber zadzwonie nie pomyślałem o tym :wink:

mariokruczek nicku sam nie zmienisz jedynie zapytać prezesa przez PW ale marnie to widzę, albo nowa rejestracja....

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

Panowie nie ma ktoś z Was opon 13 cali zima ? potrzebuje 2 sztuki do Corsy

Opublikowano

:siema:

Boseron jestem jak najbardziej za sobotą, zorganizuje się squad i będzie :kox:

Opublikowano

Panowie pada mi akumulator nie wymieniany 5 lat , co polecacie i w ogóle jakie parametry musi spełniać ile amperogodzin i prądu rozruchowego ? musze cos do jutra kupić bo juz dzis ledwo zagadał :kwasny: a przeciez temperatura jeszcze spoko.

Ja kupiłem niedawno Varte 80Ah za 309 PLN ZTCP

Wcześniej miałem Moll'a od nowości - 10 lat. W Fabii Moll też wytrzymał 10 lat i gdyby nie to że mało auto jeździło pewnie by jeszcze latał. Niestety cena sporo wyższa :thumbdown:

ZTCW to A4 były różne altki i w zależności od tego pasuje kupić odpowiednią pojemność.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.