Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a w szczególności PAblo czy z takiej aukcji można zaryzykowac i kupić SG3 bo cena jest niska jak za ten phone.... ktoś kupował w ten sposób ? i dlaczego tak tanio hm....

CECT i9300 / S3 / MTK6577 1GHz Dual-Core Android 4.1.1/ 4.7' Dual Sim Phone /GSM | eBay

Boseron powiedz że sobie jaja robisz..

Słyszałeś o podróbkach S3 lub Iphona na andoidzie??

Tyle wystarczy..

Zwróć uwagę na procesor ilość rdzeni, na rozdzielczość ekranu oraz przekątną itd dużo można wymieniać.

Samsung I9300 Galaxy S III - Full phone specifications

---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

Poczytaj sobie lepiej o pegasusie :grin:

:arrow2:http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/gra-x360-and-ps3-36271/index264.html#post3139758

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

to mnie uświadomiłeś byłem przekonany ze to okazja z Belgii :kwasny: nie słyszałem o podróbkach moze dlatego ze w tym nie siedze, choć wiem ze chinczycy robią jabłuszka podrabiane , ciekawe dlaczego schodzą mu te telefony jak świeże bułeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie uświadomiłeś byłem przekonany ze to okazja z Belgii :kwasny: nie słyszałem o podróbkach moze dlatego ze w tym nie siedze, choć wiem ze chinczycy robią jabłuszka podrabiane , ciekawe dlaczego schodzą mu te telefony jak świeże bułeczki

Bo ludzie nie wiedzą co kupują albo chcą mieć "prawie" S3 za 1/3 ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pier..e czekam az play wypuści na Boże Narodzenie jakaś okazje cenową

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

skończył dzień i zaczął dzień :)

Dzień dobry Kamraci :wink:

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

jade za chwile zimówki założyć juz chyba czas.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem po co zakładałem z końcem października :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz mnie mógł zaskoczyć śnieg Ciebie nie :wink:

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

dalej dywaguje jaki akumulator kupić , byłem wczoraj na kobierzyńskiej w Centrum akumulatorów i gość powiedział ze Centra Futura jest szajsem i ma dużo reklamacji tego aku , kolega z Hurtowni polecił mi Zap schneider ale w tym punkcie usłyszałem ze to jeszcze gorsze od Centry, za to polecił mi firme Topla i Niemiecką firme która produkuje na Ukrainie Westa ......czy ktoś coś słyszał o tych aku ? dalej nie wiem co kupić budżet do 350 zł.

i nie wiedziałem ze jak sie kupuje nowy aku to stray trzeba oddać ( względy ekologiczne utylizacja) :kwasny: a ja chciałem go jeszcze opchnąć :naughty:

wczoraj gość mi sprawdził miernikiem mój aku i wyszło ze mam prąd rozruchowy na poziomie 550 A wiec troche mało jak na diesla. trzeba wymienić tylko na co....

jaki ori aku wchodził do audi B7 ?

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

bo mój który teraz siedzi to podróba jakaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron kupuj na www.palis.pl | Strona główna CENTRE FUTURA. w 2.0 kupilem jak mialem problem z aku i smiga do tej pory, wiekszosc dostawczych jak kupuje aku to kupuje FUTURE, a i w 3.0 poprzednik zrobil mi prezent bo kupil nowiutka tez future. Zadnego nigdy nie reklamowalem - oczywiscie nie dam Ci gwarancji - bo sam sobie nie ufam - ale na jakis mysle 10aku kupionych wlasnie FUTUR kazda jezdzi do dzis i nie mialem zadnych problemow - w AUTO WANDA tez te AKU wychodza tanio - placilem chyba 304zł

natomiast jak jakis chlop mowi ze FUTURA jest do d*py wez Pan TOPLE - to pozdrow go serdecznie :)

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Mozesz tez zadzwonic tam:

Inter-Team Sp. z o.o.

Oddział Nowa Huta

ul. Wąwozowa 34B

31-752 NOWA HUTA

tel. 012 680 00 30 do 31, 664 068 468

tel./fax 012 680 00 32

i podac moj NIP: 678-288-30-56

K2-TECH KAROL KOŁODZIEJ

- mam dosyc sensowne rabaty - nie wiem na jakiej marzy maja AKU CENTRY ale moze akurat dostaniesz w b. dobrej cenie AKU

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

p.s. nie musisz oddawac starego AKU - minus jest taki ze nie dostaniesz gwarancji na nowy - bo Ci ja zatrzymaja akonto doniesienia starego aku - a nie ktore firmy biora np. kaucje 30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol dziękuje :wink: zadzwonie

Rafał Witaszek polecił mi Zap w cenie 240 zł i twierdzi ze nie ma zadnych reklamacji i jest porównywalny z Centrą którą według jego opini ludzie często reklamują.....hm...... wiadomym jest ze można w kazdym przypadku trafić na egzemplarz wyleżany który bedzie wadliwy z racju zbyt długiego leżakowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zobacz jak bedziesz kupowal date produkcji

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

To zastanow sie czy za 50zł nie lepiej miec gwarancje na 36miesiecy - bo futura jako jedna z niewielu daj gwarancje na 3 lata - natomiast witaszek sie dobrze zna wiec chyba wie co mowi - decyzja nalezy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim

Boseron bierz Centre Futura jak ci Kerczi pisał. Ja jeszcze też żadnej złej opinii na ich temat nie słyszałem. Jak trafisz na wadliwy egzemplarz to choćbyś za 1000zl kupił nie wiadomo co to i tak padnie. A gość chyba tak Ci powiedział bo te Tople to mu się w ogóle nie sprzedają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Boscha S5 odkąd mam aktualne auto i czy -30 czy -20 i kilka dni bez odpalania stał pod chmurką i nic mu nie zaszkodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Czy macie może namiar na kogoś kto handluje żarnikami ksenonowymi?? Padł mi dziś żarnik D1S i będę musiał kupić komplet, a wolę uniknąć zakupu na allegro ze względu na dużą ilość podróbek.

Co do akumulatorów to miałem kiedyś w Vectrze C Future i dwa razy w ciągu roku wymieniałem akumulator na nowy na gwarancji. W A3 jeździłem na Boschu S5, teraz w A4 też mam Boscha S5 i jestem zadowolony. Kumpel sprowadza sporo samochodów z DE i w większości założone są aku Boscha albo VARTY więc chyba się sprawedzają. Co do fabrycznych rozmiarów to przytoczyłem wymiary kilka postów wyżej. Zawsze można sprawdzić fabryczny rozmiar na stronie BOSCH | Akumulatory - Znajdź akumulator Bosch do swojego samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim

Boseron bierz Centre Futura jak ci Kerczi pisał. Ja jeszcze też żadnej złej opinii na ich temat nie słyszałem. Jak trafisz na wadliwy egzemplarz to choćbyś za 1000zl kupił nie wiadomo co to i tak padnie. A gość chyba tak Ci powiedział bo te Tople to mu się w ogóle nie sprzedają :decayed:

Topla jest Ok nie ma reklamacji na nie

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

Witajcie,

Czy macie może namiar na kogoś kto handluje żarnikami ksenonowymi?? Padł mi dziś żarnik D1S i będę musiał kupić komplet, a wolę uniknąć zakupu na allegro ze względu na dużą ilość podróbek.

Co do akumulatorów to miałem kiedyś w Vectrze C Future i dwa razy w ciągu roku wymieniałem akumulator na nowy na gwarancji. W A3 jeździłem na Boschu S5, teraz w A4 też mam Boscha S5 i jestem zadowolony. Kumpel sprowadza sporo samochodów z DE i w większości założone są aku Boscha albo VARTY więc chyba się sprawedzają. Co do fabrycznych rozmiarów to przytoczyłem wymiary kilka postów wyżej. Zawsze można sprawdzić fabryczny rozmiar na stronie BOSCH | Akumulatory - Znajdź akumulator Bosch do swojego samochodu

żarówki mam używki za 150zł za dwie z jednego samochodu a nowe po 200 zł za 1 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi ku...a oglądnąłem do konca, bo myslałem ze bedzie polski akcent a tu kupa :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

i 9 minut w piździec :grin:

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...