Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dziś zmieniłem na zimówki i o dziwo zakupiłem cały komplet gum więc moje stare zimówki 205/55/16 w całkiem niezłym stanie do sprzedania cena do dogadania, dwie są w stanie dobrym dwie troche gorsze ale sezon oblecą - 200 zł komplet.

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

955b6d32bf66a101gen.jpgb4dcf23c1cae978dgen.jpgf62c74db881a77f7gen.jpg36c531deba8a9ba1gen.jpg

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

a moze nawet wiecej niz sezon :)

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

wszystkie są porównywalne nie to ze widac miedzy nimi jakąś wyraźną różnice,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie dziś zmieniłem na zimówki i o dziwo zakupiłem cały komplet gum więc moje stare zimówki 205/55/16 w całkiem niezłym stanie do sprzedania cena do dogadania, dwie są w stanie dobrym dwie troche gorsze ale sezon oblecą - 200 zł komplet.

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

http://images33.fotosik.pl/469/955b6d32bf66a101gen.jpghttp://images46.fotosik.pl/1861/b4dcf23c1cae978dgen.jpghttp://images36.fotosik.pl/284/f62c74db881a77f7gen.jpghttp://images35.fotosik.pl/1714/36c531deba8a9ba1gen.jpg

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

a moze nawet wiecej niz sezon :)

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

wszystkie są porównywalne nie to ze widac miedzy nimi jakąś wyraźną różnice,

Ja je wezmę, ale na dwie raty: pierwszą jak będę miał a drugą jak będę chciał :polew:

BTW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile tam wogole zostało bieżnika. Daj znać, jak coś to bym je wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ratunku namiary na dobrego i w miarę taniego elektronika w Krakowie proszę.

p. Andrzej Maćkowski

Wieniawskiego 63

31-436 Kraków

Tel.: (12) 411-49-45

p.s. koło ALMY zaraz przy stacji ORLEN na pilotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś zmieniłem na zimówki i o dziwo zakupiłem cały komplet gum więc moje stare zimówki 205/55/16 w całkiem niezłym stanie do sprzedania cena do dogadania, dwie są w stanie dobrym dwie troche gorsze ale sezon oblecą - 200 zł komplet.

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

http://images33.fotosik.pl/469/955b6d32bf66a101gen.jpghttp://images46.fotosik.pl/1861/b4dcf23c1cae978dgen.jpghttp://images36.fotosik.pl/284/f62c74db881a77f7gen.jpghttp://images35.fotosik.pl/1714/36c531deba8a9ba1gen.jpg

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

a moze nawet wiecej niz sezon :)

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

wszystkie są porównywalne nie to ze widac miedzy nimi jakąś wyraźną różnice,

Biore :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Bmw x5 polerowane 5x112 5x120 Adaptery vw audi (2801178388) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Fajna polerka.

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Trzastek dzięki za odwiedziny i miło było poznać, Twoja B7 3.2 V6 w S-Line robi robotę :kox:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/b8-avant-3-0-tdi-quattro-jaka-kwota-251937/#post3132766

Fajny wypas :wink:

Cuber nie zamieniłbyś się za taki, co prawda automat ale:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: miłego dnia Panowie choć pogoda do tego nie nastraja :wink:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

TVN Meteo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, jak narazie to Ja nie chcę zmieniać samochodu jak juz to wiesz na jaki :whistling:

Na zakopiańskiej na Orlenie rano byłem po fajki patrzę a tu Wchodzi Mariusz Wach ...... wysoki to jest ale resztę zostawię bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzrost to nie wszystko , on jest kołek niezły i za chudy jak na ten wzrost , zmierza swoimi wypowiedziami do Gołoty :decayed: yyyyyyy.......yyyyyyy...... o co kaman ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do akumulatorów to czytaliście warunki gwarancji??

To że niby mam 36 miesięcy gwarancji na Centre Futurę nie oznacza że jak oddam rozładowany akumulator to mi dadzą nowy lub go naprawią bo w przypadku akumulatora jeżeli zostanie rozładowany do zera tracisz gwarancje :lol1: a idąc serwisować akumulator idziesz zazwyczaj wtedy gdy Ci padnie :decayed:

Przy rozładowywaniu akumulator traci on swoje właściwości, jedynie akumulator żelowy nie traci i tu Ci uwzględnią a lubią się psuć.

Znajomy kumpla ma serwis i mówił że już kupił 30 akumulatorów żelowych dla ludzi z czego 5 wróciło a każdy naprawili lub dali nowy a na 10 zwrotów zwykłych aku z uszkodzeń jeden dają nowy.

Gwarancja centra: punkt 7

Nie podlega reklamacji akumulator, którego niesprawnością jest tylko stan nienaładowania wynikający z wadliwie działającej instalacji w pojeździe.

Czyli to można by już zaliczyć że nienaładowany czyli całkiem rozładowany:D

6.4.zasiarczenie ogniw w akumulatorze spowodowane niewłaściwą eksploatacją.

Czyli pełne rozladowanie na długi czas:D

Z tego wynika że na akumulatory gw nie ma :grin:

Gwarancją nie są objęte i powodują jej utratę:

6.1.wszystkie uszkodzenia mechaniczne i termiczne akumulatora spowodowane niewłaściwą eksploatacją np. zamarznięcie elektrolitu w rozładowanym akumulatorze.

Czas rozpatrywania gwarancji to też 21 dni roboczych i nie dostajesz aku to musisz kupic odrazu nowy :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet z Huty :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

i mieszka obok Ciebie :naughty:

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

nie wszędzie musisz kupić drugi akumulator :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do akumulatorów to czytaliście warunki gwarancji??

To że niby mam 36 miesięcy gwarancji na Centre Futurę nie oznacza że jak oddam rozładowany akumulator to mi dadzą nowy lub go naprawią bo w przypadku akumulatora jeżeli zostanie rozładowany do zera tracisz gwarancje :lol1: a idąc serwisować akumulator idziesz zazwyczaj wtedy gdy Ci padnie :decayed:

Przy rozładowywaniu akumulator traci on swoje właściwości, jedynie akumulator żelowy nie traci i tu Ci uwzględnią a lubią się psuć.

Znajomy kumpla ma serwis i mówił że już kupił 30 akumulatorów żelowych dla ludzi z czego 5 wróciło a każdy naprawili lub dali nowy a na 10 zwrotów zwykłych aku z uszkodzeń jeden dają nowy.

Gwarancja centra: punkt 7

Nie podlega reklamacji akumulator, którego niesprawnością jest tylko stan nienaładowania wynikający z wadliwie działającej instalacji w pojeździe.

Czyli to można by już zaliczyć że nienaładowany czyli całkiem rozładowany:D

6.4.zasiarczenie ogniw w akumulatorze spowodowane niewłaściwą eksploatacją.

Czyli pełne rozladowanie na długi czas:D

Z tego wynika że na akumulatory gw nie ma :grin:

Gwarancją nie są objęte i powodują jej utratę:

6.1.wszystkie uszkodzenia mechaniczne i termiczne akumulatora spowodowane niewłaściwą eksploatacją np. zamarznięcie elektrolitu w rozładowanym akumulatorze.

Czas rozpatrywania gwarancji to też 21 dni roboczych i nie dostajesz aku to musisz kupic odrazu nowy :lol1:

Pablo masz rację. Kumpel poprzedniej zimy reklamował Futurę, która jeździła w Ibizie. Na decyzję kazali mu czekać 14 dni roboczych i był zmuszony kupić nowy aku. Po 14 dniach w ramach reklamacji przysłali mu nowy aku i pozostał z dwoma. Ja pare lat temu reklamowałem Futurę 2 razy i miałem szczęście, gdyż sprzedawca w sklepie od razu dawał mi nowy aku. W październiku kupiłem Boscha Silver i znajomy mi powiedział, że gdyby coś się działo w ciągu 2 lat użytkowania to wymieni mi go od ręki. Wszystko zależy od podejścia sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jednemu uwzględnią a większości nie lub mieli po prostu szczęście.

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

nie wszędzie musisz kupić drugi akumulator :wink:

Na każdej gwarancji pisze Ci że nie wydawane są zastepcze, chyba że Ci w sklepie sprzedawca da z dobrej woli :decayed:

8. Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego, wynikających z niezgodności towaru z umową.

9. Na czas rozpatrzenia reklamacji firma nie wydaje akumulatorów zastępczych.

Regulamin na stronie Centry a wszyscy tak mają.

Wiecie czemu nie ma Moll'a normalnie w PL:question:

Ten znajomy kumpla pracował kiedyś w fabryce aku i mu tłumaczył:wink:

Dlatego że akumulatory są zbyt ciężkie i nie można ich transportować w formie płynnej :decayed: a koszt transportu jest zbyt drogi bo do tira ładujesz 1/10 załadunku bo wiecej tonaż nie pozwala :decayed: i to się nie opłaca kosztowo transportować dlatego na miejscu zaawsze sa składane i on pracował w fabryce to raz robili centre raz robili warte, te same materiały, te same płyny wlewali :lol1: tylko naklejki inne :decayed:

Molla nie ma w Polsce są w Niemczech produkowane i nie ma dystrybucji w Polsce i zapewne jak ktoś będzie chciał to będą mu sprowadzać na zamówienie z Niemiec bo cały tir nie przyjeżdża z tym do pl :decayed: Chyba ze mają na stanie kilka sztuk.

Musi być fabryka w Polsce, bo musisz na miejscu składać, nie możesz płynnie przewozić, bo jak wywróci się tir to się rozleje i zanieczyści teren.

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

Teraz lookałem z ciekawości to ten w pl ma :arrow2:Akumulator MOLL M3 Plus K2 95Ah 900A Warszawa (2786831464) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Przywieziony z Niemiec.

I firma "Uduś" która ma zapewne "ciepłe" sztuki.

Ten daje radę :decayed:

MOLL Start Stop 90Ah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzastek dzięki za odwiedziny i miło było poznać, Twoja B7 3.2 V6 w S-Line robi robotę :kox:

Również było miło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...