Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wytrzeźwieli ?

to może wieczorem spocik na macu w czyżynach na przewietrzenie bo mam pełny kosz :wink:

hmmm w sumie jakiś wieksyzch przeciwwskazań to nie ma ;) wszystko zalezy o której godzinie ;)

tak gdzieś o 20?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spoko ja też mogę wyskoczyć wieczorem na spocika :)

Mały Jasiu przeczytał w gazecie, że w mieście otwarto agencję towarzyską.

Po chwili pyta ojca:

- Tato, a co właściwie robi się w takiej agencji?

Zakłopotany ojciec odpowiada:

- No, ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że robi się tam człowiekowi dobrze.

Nazajutrz Jasiu dostał od ojca pieniądze na kino, ale zamiast na film, biegnie do agencji towarzyskiej. Dzwoni do drzwi i otwiera mu nieco zdziwiona panienka.

- Co tu chłopczyku chciałeś?

- No chciałem, żeby mi zrobić dobrze. Mam nawet pieniądze!

Panienka zaprosiła Jasia do środka, zaprowadziła go do kuchni, ukroiła trzy duże pajdy chlebka, posmarowała je masłem oraz miodem i podała Jasiowi.

Po godzinie Jasi wpada do domu i krzyczy:

- Mamo, tato! Byłem w agencji towarzyskiej!

Ojciec o mało nie spadł z krzesła, mamie oczy na wierzch wyszły.

- I co? - pytają Jasia po chwili.

- Dwie zmogłem, ale trzecią już tylko wylizałem.

:polew:

Opublikowano

no to moze i jak bym sie pokazal jak bede na silach

Opublikowano

czyli co :

jo , Cuber , Kerczi , Pablo kto jeszcze ?

Opublikowano

a to ja chyba jednak odpuszcze :)

Opublikowano

Jak nie będzie więcej osób to nie ma sensu.

A może ty puchacz przyjedziesz?

Opublikowano

Szukam fachowca ktory profesjonalnie czyści laser w rns-e, macie jakieś namiary, a może ktoś na spocie pomoże?? :wink:

Opublikowano

Mi się tam bardziej podoba wersja ori :naughty:

Opublikowano

birthday.pngUrodziny obchodzą

:decayed:

Opublikowano

POwodzenia w 2013 roku Panowie!!!!!

Bosi zastanowiłeś sie w wiadomoej sprawie?

Opublikowano
Ja właśnie przyjechałem :decayed:

Do 7:00 była zabawa i napierdzielanie w Kinecta na X360, za***ista sprawa i kupuje go :kox:

Pablo z tego co widze po zdjeciach to raczej w MOVE'a graliscie....wiec co to za propaganda??

Opublikowano

Wszystko mieliśmy, perkusję, gitarę na PS3 razem z moovem i cały zestaw X360 :kox:

Granie w 6 osób na perkusji i gitarze na Hard robiło robotę :polew:

Opublikowano

:hi: wieczorową porą

powróciwszy życzę WAM Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :wink:

Opublikowano
  • Autor

No Ja jednak po drinku jestem więc w Audi nie wsiadam ;)

Panowie Czwartek sie zbliża wiec o 19-30 się widzimy :wink:

Fantomas wymyśl coś i się zjaw :wink:

Opublikowano

a ja taki chory od 3 dni 39 stopni , kaszel i łamanie w kościach, Sylwester w domu spędzony przed TV :kwasny: ale co tam czasem tak też trzeba :wink:

Opublikowano

Szczęśliwego nowego roku życzy podhale :):)

Opublikowano
Szukam fachowca ktory profesjonalnie czyści laser w rns-e, macie jakieś namiary, a może ktoś na spocie pomoże?? :wink:

SAM to zrobisz :wink: ja to ostatnio sam zrobiłem koszt 5,50 zł za środek izopropanol

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

Najlepszego w nowym roku Panowie :wink:

Opublikowano
a ja taki chory od 3 dni 39 stopni , kaszel i łamanie w kościach, Sylwester w domu spędzony przed TV :kwasny: ale co tam czasem tak też trzeba :wink:

no jakiś wirus szaleje u mnie wszystkich rozłożyło zaraz po świętach zaczęło się od córy potem synek żona i ja ale na pewno twoja wątroba będzie zdrowsza :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.