Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

radimm a TY jedziesz na BT ?:naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pomijajac wszystko to ten przod nie wyszedl najgorzej :)
całkiem całkiem :wink: wygląda jak Twój Crafter :naughty:
Opublikowano
radimm a TY jedziesz na BT ?:naughty:

kurde wątpię, bo musze kase odkładać na wesele... i najgorsze jest to, że to moje wesele :doh::decayed:

Opublikowano
radimm a TY jedziesz na BT ?:naughty:

kurde wątpię, bo musze kase odkładać na wesele... i najgorsze jest to, że to moje wesele :doh::decayed:

to o jednego moda mniej i pojedziesz na BT :wink: jak to mówią... chcieć to móc..:whistling:

Opublikowano
radimm a TY jedziesz na BT ?:naughty:

kurde wątpię, bo musze kase odkładać na wesele... i najgorsze jest to, że to moje wesele :doh::decayed:

spoko później się zwróci :naughty:

z klubowego

Opublikowano

Będzie liczenie :banan:

Opublikowano

co wy na to ? :naughty:

---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

152ae07a8d23863da1938c4fae8dca46yuw.jpg

Opublikowano

bajera tylko kto zapłacił za parking ? :grin:

Opublikowano

Powiem szczerze że dla mnie wiocha z tym grilem znaczek na masce też mi się za bardzo nie podoba to nie japoniec nie pasuje taki styl do tej maszyny dobrze że jeszcze nie ma neonów pod spodem i marchewy z ruy nie lecą.Moje zdanie.

Opublikowano

Krzysio ale przeciez to jest tylko pokrowiec na samochod :)

Opublikowano

tak "O!", zeby sie wyroznial od innych na paringu :grin:

Opublikowano

Siemacie Pany :hi:

Kerczi,

miło mi i na wzajem :decayed: , mój zrezany .... dziękuję bardzo , oj tam od razu coś wymyślać jak działało do tej pory to niech tak zostanie :grin: .

Sorka nie popisałem się :wstydliwy:

Dziękuję właśnie do domciu wlazłem

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

Gregfr ,

obiecuje :friends:

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

I wiecie co Wam powiem , pierwszą stronę jaką otworzyłem na forum były spoty Krakowskie :yeee: , a nie Warszawskie :smutas:

Opublikowano
I wiecie co Wam powiem , pierwszą stronę jaką otworzyłem na forum były spoty Krakowskie :yeee: , a nie Warszawskie :smutas:

i poprawnie :decayed::naughty:

bylem sie teraz poslizgac i warunki na drogach pozytywne :thumbup1:

Opublikowano

Dzięki Pany na miłe spotkanie wczorajsze:) to dotrzymaliście dosyć długo jak do 23:) chwali się:)

PIXI miło było poznać i wpadaj częściej...dasz dobra cenę to opanujesz rynek malopolski :P

Pablo dzięki za s-lina i folie.

a gruszka Ty się tak nie bój o swojego paździerza...bo tam jeszcze by się tir zmieścił...;)

Opublikowano

Zemis ja również dziękuję , miło mi było .

A o którym asortymencie mówisz (firmowym) czy też (prywatnym - mam na myśli LED-y :grin: ) .

Opublikowano

Panowie jakies sliazganko wieczorowa pora? Pogoda jest :kox:

Opublikowano

Jestem za :kox:

Zbierać swoje 4 litery i koło 20-21 można się ustawić na pasie :D

Opublikowano

też jestem za bo musze wyjść z domu koniecznie dajcie znać telefonicznie bo zaraz zamykam laptopa

Opublikowano

Ja jadę jeszcze na M1 po telefony i po 20tej jestem ready.

Opublikowano
Jestem za :kox:

Zbierać swoje 4 litery i koło 20-21 można się ustawić na pasie :D

bylem przed chwila na pasie, bez allroad'a nie podchodz..

dziury jak skurvisyn :doh:

ale uliczki osiedlowe tam daja rade, tylko trzeba na eLki uwazac :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.