Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze mu dobrze wypoleruje :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Fanta....badz grzeczny....jaką znowu robote?? :naughty::boobs:

ona nie musi nic robić :naughty::kox: wystarczy że jest :boobs::tonguemad::beach:

Panowie szukam gałeczki sline pod skrzynie 5biegów..:whistling: nie leży komuś?

zapytaj Przybylskiej o gałeczkę :naughty:

:git::drool3::evil2::thumbup: oj zapytałbym :naughty:

Opublikowano
Takie umawianie się na hamownie i tak Wam nie wypali. Już raz przerabialiśmy temat - albo jednemu pasuje poniedziałek, drugiemu wtorek, a to jednemu rano, drugiemu popołudniu. Jedźcie każdy kiedy macie czas. Szczególnie Ty boseron :naughty:.

MZ wypali, tylko trzeba umówić termin na za 2 tygodnie żeby każdy zdołał się określić a nie że jedziemy jutro czy za 2 dni :tongue4:

yhyyy, szczególnie jak ktoś pracuje na zmiany i obłożenie przyszłego tyg ma pod koniec obecnego :naughty:. No nic, próbować możecie, byleście zaliczyli ją grupą w tym roku :decayed: , a w tym wypadku i tak Wam nic nie da bo taniej nie będzie. Grupą można jechać jak jest 50% upustu.

Opublikowano
Fanta....badz grzeczny....jaką znowu robote?? :naughty::boobs:

ona nie musi nic robić :naughty::kox: wystarczy że jest :boobs::tonguemad::beach:

Panowie szukam gałeczki sline pod skrzynie 5biegów..:whistling: nie leży komuś?

zapytaj Przybylskiej o gałeczkę :naughty:

:git::drool3::evil2::thumbup: oj zapytałbym :naughty:

No to w czym problem?

Wyślij zapytanie :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

KERCZI uzupełnij sobie rocznik w profilu.

Opublikowano

Specjalnie go nie ma ani już żadnej info w dziale moja a4

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Czemu tak?

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

Panowie jutro na spota przyjedzie również Daniel od 80tki (niektórzy kojarzą) z kolegą który kupił nie dawno S6 C5 4.2 V8

Lennox czy KERCZI weźcie Vaga jak coś.

Opublikowano

Koledzy gdyby ktoś szukał ładnej i zadbanej B6 to kolega Spidan z forum sprzedaje ładny wóz.

Opublikowano
kapsla sie przelozyc nie da?

Co się nie da, jak się da :wink: taką samą operację będę przeprowadzał niebawem

Opublikowano

:polew:

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

:grin:

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano

:grin::grin::grin:

:hi:Panowie :decayed:

Pablo popatrz jaka ładna :naughty::

74917_149252018559519_1741162117_n.jpg

chce ktoś od nas naklejki bo będę zamawiać???:

http://a4-klub.pl/naklejki-magnesy-logo-aluminiowe-115/klubowa-naklejka-foliowa-ix-tura-115177/index19.html#post3259631

Opublikowano

cze

poratowalibyście jakimś mechanikiem od PD, coś mi telepie budą i wszystko wskazuje na PD, zna ktoś jakiegoś regeneratora w pobliżu KRK ?

viper miażdży Pablo :)

Opublikowano
cze

poratowalibyście jakimś mechanikiem od PD, coś mi telepie budą i wszystko wskazuje na PD, zna ktoś jakiegoś regeneratora w pobliżu KRK ?

viper miażdży Pablo :)

Gładysek

Opublikowano
Gokarty POWER-MAX Kraków - Najdłuższy halowy tor kartingow w Krakowie i małopolsce! - O Nas

witam panowie polecam nowy tor gokardowy krk byłem dzisiaj niezła jazda :kox:

:wink:

a już nie długo kolejny będzie otwarty co prawda kilka Km poza Krakowem ale mega :kox: też z innymi atrakcjami :wink:

Opublikowano

Ja poproszę 2 sztuki :-)

Dobry dzień :hi:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Fanta, jest jeszcze szansa na zalapanie sie na dwie sztuki? :)

Opublikowano

Gładysek chce 300 za czyszczenie jak sie mu je przywiezie, troche dużo, dodatkowo może wymienić końcówke za za 500 czyli 800 i może będzie chodzić a może nie, chyba że tam więcej nie ma się co popsuć hmmm

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

Koledzy gdyby ktoś szukał ładnej i zadbanej B6 to kolega Spidan z forum sprzedaje ładny wóz.

a coś tańszego w pobliżu nie rzuciło się komuś na oczy ? B4 , C4. C5 ?

Opublikowano
Fanta, jest jeszcze szansa na zalapanie sie na dwie sztuki? :)

ok w porzadku, to zamawiam 2 komplety czyli 10 sztuk - 4sztuki jeszcze wolne

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.