Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no juz ok, początkujący zawsze robią błędy :wallbash:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cześć, cześć... nie nabijać się proszę z tunerów zza Odry bo w Wąskiego audi pojechały jeszcze dwa serca do transplantacji :evil:

w tym jedno moje... :>

Opublikowano

cześć, cześć... nie nabijać się proszę z tunerów zza Odry bo w Wąskiego audi pojechały jeszcze dwa serca do transplantacji :evil:

w tym jedno moje... :>

nie zmienia faktu, że lepiej by było podjechac do jakiegoś polskiego tunera :gwizdanie:

zrobić program + hamownia

poza tym, jak teraz cos zmienicie w aucie, czy to fmic, czy nowe turbo, wtryski, itp to trzeba bedzie do niemiec jechac na korekty, ale płacic u jakiegos innego tunera za nie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no juz ok, początkujący zawsze robią błędy :wallbash:

spoko luuuzik :good:

Opublikowano
:hi: Witam
Opublikowano

Do Niemiec nie tak daleko :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Do Niemiec nie tak daleko :wink4:

jasne :polew:

Opublikowano

Do Niemiec nie tak daleko :wink4:

jasne :polew:

No co :?: Może chłopaki często tam bywają i ze zmianą softa nie będzie problemu jakby co :cool1:

Opublikowano

Cuber , TrueOgre , Sokol...

właśnie dostałem odpowiedz na maila, jakieś pytania?

"Witam Pana

Potwierdzam rezerwację 3 pokoi 2-osobowych na zlot Audi A-4 od 28.08. czwartek.

Opłacony jest pobyt od piątku 29.08., od godzin popołudniowych do niedzieli do śniadania.

Koszt za dobę 28/29.08. wyniesie:

- nocleg - 50zł./osoba

- śniadanie - 16zł./osoba

- obiad - 32zł./osoba

- kolacja - 18zł./osoba

Proszę o informację w jakich godzinach Państwo przyjadą i z jakich posiłków będziecie korzystać.

Płatność gotówką na miejscu. "

Opublikowano

napisz mu że mamy miec po 45 zł /osobe :gwizdanie:

Opublikowano

Kamil zamiast pierd... to odpisz lepiej na zadane pytanie.. :tongue4:

chcesz jakieś śniadanie , obiad,kolację?

jak reszta? True , Cub?

O której tam przyjedziemy? pisać że ok 7:00? jak wyjedziemy o 2:00 to w sam raz będziemy na 7:00 :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

napisz mu że mamy miec po 45 zł /osobe :gwizdanie:

dokładnie :naughty: 50 za sam nocleg to tak bardzo ......po Krakowsku :polew: :polew:

Myslę że co najwyżej sniadanie weźmy :wink4:

Opublikowano

cześć, cześć... nie nabijać się proszę z tunerów zza Odry bo w Wąskiego audi pojechały jeszcze dwa serca do transplantacji :evil:

w tym jedno moje... :>

nie zmienia faktu, że lepiej by było podjechac do jakiegoś polskiego tunera :gwizdanie:

zrobić program + hamownia

poza tym, jak teraz cos zmienicie w aucie, czy to fmic, czy nowe turbo, wtryski, itp to trzeba bedzie do niemiec jechac na korekty, ale płacic u jakiegos innego tunera za nie :wink4:

zapewne tak :) ale już mam dość Polskich nieudaczników :)

Opublikowano

Robert bardzo dobrze zrobiłeś :good::notworthy:

Opublikowano

Kamil zamiast pierd... to odpisz lepiej na zadane pytanie.. :tongue4:

śniadanie tylko

obiad sie zje na miescie

Opublikowano

Cuber?

Opublikowano
  • Autor

tez jestem zdania że sniadanie i nic wiecej :gwizdanie:

Opublikowano

Robert bardzo dobrze zrobiłeś :good::notworthy:

Miłoże ktos tak mysli :wink4:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2008, 12:28 _________________________________________________zobaczymy co bedzie :) jak troszke lepiej to :good: jeśli nie zostaję przy starym ,mam taką mozliwość,więc czemu nie spróbować :)

Opublikowano
  • Autor

Robert bardzo dobrze zrobiłeś :good::notworthy:

Miłoże ktos tak mysli :wink4:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2008, 12:28 _________________________________________________zobaczymy co bedzie :) jak troszke lepiej to :good: jeśli nie zostaję przy starym ,mam taką mozliwość,więc czemu nie spróbować :)

szkoda kasiorki :gwizdanie:

Opublikowano

ok , czyli 6 śniadań

na którą planujemy przyjazd? kur.. trochę życia chłopy? o każdą sprawę muszę zadawać osobne pytanie? też mam dużo pracy i chce to zamknąć jednym mailem a nie dokładać sobie roboty...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.