Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert czemu nie przyszedłeś na piłeczkę :decayed:

bo do domu wróciłem o 19 :evil: ale co zrobić :)

piłeczka jest o 21.30, zdążył byś :cool1::wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert czemu nie przyszedłeś na piłeczkę :decayed:

bo do domu wróciłem o 19 :evil: ale co zrobić :)

piłeczka jest o 21.30, zdążył byś :cool1::wink4:

zapewne tak :) jeszcze z Wami zagram :)

Opublikowano
  • Autor

witam wszystkich :hi:

Witaj :naughty:

Panowie CUBROWÓZ ma nowego własciciela ;( ;( ;(

Opublikowano

Piotrek najlepszego :)

witam wszystkich :hi:

Witaj :naughty:

Panowie CUBROWÓZ ma nowego własciciela ;( ;( ;(

Cuber to kiedy będzie nowy Cubrowóz :> :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Cuber to kiedy będzie nowy Cubrowóz

pożyjemy zobaczymy myśle ze coś do 2-3 tygodni już bedzie czyli przed letnim zlotem :decayed:

Opublikowano
pożyjemy zobaczymy myśle ze coś do 2-3 tygodni już bedzie czyli przed letnim zlotem

no to zaczeły się poszukiwania nowego Cubrowozu

miłego siedzenia przed kompem i owocnych poszukiwań

Cuber weź pod uwagę tego linka co posłałem Ci na Priwa, może warto

Opublikowano

ja już myslami jestem w Budapeszcie :tongue4:

Robercik, działasz coś w mojej sprawie :?: Wyrobisz się przed wyjazdem :?: Czy dopiero po powrocie :?:

witam wszystkich :hi:

Witaj :hi:

Piotrek najlepszego :)

witam wszystkich :hi:

Witaj :naughty:

Panowie CUBROWÓZ ma nowego własciciela ;( ;( ;(

Cuber to kiedy będzie nowy Cubrowóz :> :naughty:

Pablo, a Ty czemunie jedziesz na letni zlot :?: Byłeś na liście i Cię juz niema...

Opublikowano

Pablo, a Ty czemunie jedziesz na letni zlot :?: Byłeś na liście i Cię juz niema...

Już wiesz :wink4:

Opublikowano

a nie możesz napisać publicznie?

Opublikowano
  • Autor

http://moto.allegro.pl/item408510720_jedyne_taki_na_allegro_czarne_felgi_od_porsche.html - Pany ktoś byłby taki miły i mógł by sprawdzić dla mnie te fele...please :decayed:

napisz do Hercus-a On jest z tamtych okolic :naughty:

Opublikowano

Cuber, doczytaj - koleś poisze że często bywa w Krakowie, więc można sie z nim tu jakoś umówić. Ja też jestem w Olkuszu dwa razy w tygodniu, ale na felach aż tak się nie znam żeby ocenić czy są super czy nie.

Opublikowano

Priv do Hercusa poszedł. generalnie chodzi o stan opon, czy fele ori porsche i jak z lakierem czy bardzo porysane,odpryski czy normalne użytkowanie. i jakie ET!!

Opublikowano
  • Autor

Priv do Hercusa poszedł. generalnie chodzi o stan opon, czy fele ori porsche i jak z lakierem czy bardzo porysane,odpryski czy normalne użytkowanie. i jakie ET!!

hmmm wiesz Iverson mi teraz ciezko bo nie mam audiki swojej juz jestem w trakcie poszukiwań nowej furmanki :gwizdanie:

Opublikowano

koleś ma mi pomierzyć dystanse ile mm mają, nie wie jakie ET jest, ale niby w leonie nic nie obcierało, fela 8,5" , mówi ,że stan wizualny dobry.

Opublikowano

Susza tu straszna ;)

Opublikowano

Cuber ladnie gonisz ta swoja a4 :) Tylko czasami zerkaj do tylu hehe..Stalem dzisiaj za toba na bramkach i mrygalem swiatelkami a pozniej probowalem cie zlapac ale nie bylo szans :P dobrze goniles ponad 200 :)

Opublikowano

Cuber ladnie gonisz ta swoja a4 :) Tylko czasami zerkaj do tylu hehe..Stalem dzisiaj za toba na bramkach i mrygalem swiatelkami a pozniej probowalem cie zlapac ale nie bylo szans :P dobrze goniles ponad 200 :)

TTom3k a o ktorej go widziales, bo Cubera dzisiaj opchnal swoj Cubrowoz :)

Opublikowano

Susza tu straszna ;)

No ja juz myslałem że jakis strajk czy cóś :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.