Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapomnijcie o przed świątecznym dzisiaj spociku :wink4:

ja będe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka,

No Ja dziś bede na spociku tak około 20-15 :)

Własnei zakładam dzisiaj letnie obuwie do Audicy :) Nie wybiram sie w trasy wobec czego w miescie chyba da radę juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby cos trza bylo przewiesc to w poniedzielek wielkanocny jade do Kajetan pod Warszawa, a wracam za ok 7 dni.....

Heh trza placic mandaty. Zablokowali mi konto na kwote 106.40- co ciekawe na 3 rachunkach: bieżącym, karta kredytowa i konto oszczędnościowe......

Po kiego grzyba blokować kredyt kart i konto oszczednosciowe jak tam zero złotych???

Pozdrowienia dla Straży Miejskiej i thx za mandacik.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby cos trza bylo przewiesc to w poniedzielek wielkanocny jade do Kajetan pod Warszawa, a wracam za ok 7 dni.....

Heh trza placic mandaty. Zablokowali mi konto na kwote 106.40- co ciekawe na 3 rachunkach: bieżącym, karta kredytowa i konto oszczędnościowe......

Po kiego grzyba blokować kredyt kart i konto oszczednosciowe jak tam zero złotych???

Pozdrowienia dla Straży Miejskiej i thx za mandacik.....

Grubo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z policji mandaty to mi po 3 latach umarzali...........

No ale jak sam strażnik miejski pedzial: bieda w magistracie i trza dziure łatać..... A w mundurze byłem....

Solidarnosc munduru nic nie dala.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

potrzebuje zrobić oświetlenie przestrzeni nóg oraz oświetlenie drzwi (lampka ostrzegawcza + lampka dolna biała). Znacie kogoś kto może to zrobić i ile by kosztowało coś takiego ?

A może ktoś sam się tego podejmie, gdyż robił to u siebie w samochodzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

potrzebuje zrobić oświetlenie przestrzeni nóg oraz oświetlenie drzwi (lampka ostrzegawcza + lampka dolna biała). Znacie kogoś kto może to zrobić i ile by kosztowało coś takiego ?

A może ktoś sam się tego podejmie, gdyż robił to u siebie w samochodzie ?

HM.... w Uniaku robilem tak: podpiąłem pod kable od świateł druty i oświetlenie poszło na diodach na nogi i dodatkowo po 1 diodzie w klamki.

A co do drzwi to bodajże są lampki i je podpinasz po oświetlenie kabiny- jak drzwi otwarte to idzie prąd- tak na mój rozum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie wqr...m z tymi oponami ze pojechałem i kupiłem nówki uniroyale rain sport 2 za 1400zł komplet 225/45r17 z fv, jak to policze to mnie wyjdą taniej niz w biskupicach :grin: używki.

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

i jeszcze mam 5 lat gwarancji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale musisz juz wk***i*c ludzi i miec umyte auto?!? i na lecie?!? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Kerczi, dzis już nie wytrzymałem :decayed: moze mi się uda potestowac z tydzień 19-stki bo jestem pełen obaw by taki rozmiar zakładać na Kraków...

dobra widzimy się na spocie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakie kolejki na myjce, ale kij jak juz tyle czekam to wytrzymam do końca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj chciał gość zabrać dowód za żółte hologeny, dobrze że obrysówki wyłączyłem jak jak tylko zobaczyłem że stoją :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem sobie dzisiaj breloczek dope na wycinarkach cnc w szkole :cheesy:

tylko musze go pomalowac na bialo lakierem :wink:

http://s4.postimg.org/gljcc8lah/image.jpg

a gdzie uszko żeby przyczepić do kluczy?? :wink: dobra robota :wink: możesz uruchomić produkcję

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

:siema:

siema siema :decayed: pijemy co?

jak bede w KRK to na pewno pijemy, po świętach wyśle Ci numer do tej Babeczki z PZŁ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj chciał gość zabrać dowód za żółte hologeny, dobrze że obrysówki wyłączyłem jak jak tylko zobaczyłem że stoją :decayed:

a dlaczego :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem rady być dzisiaj na spocie bo już w BB, więc życzę wszystkim smacznego jaja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj chciał gość zabrać dowód za żółte hologeny, dobrze że obrysówki wyłączyłem jak jak tylko zobaczyłem że stoją :decayed:

a dlaczego :whistling:

ogolnie to cała kontrola wyglądał na akcje pt. obywatelu ratuj polski budżet. skontrolował mi wszystko co mógł i w końcu doczepił się do halogenów, że na żółto nie mogą świecić, tylko na biało i podał mi jakiś tam numer ustawy, na co go zapytałem się go czy coś się ostatnio zmieniło, bo według tej ustawy białe światło mają mieć światła drogowe, pozycyjne i mijania, a że halogen może być biały lub żółty selektywny, na co coś powarczał na mnie że on dobrze wie, jakie przepisy są aktualne, potem kazał wsiadać do auta zrobił kolejny obchód oddal dokumenty, podejrzewam że gdybym się nie odezwał to by zabrał dowód, a druga sprawa - gdyby był bardziej kumaty to może zorientowałby się że to folia i wtedy mógłby zabrać dowód z uśmiechem na twarzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj chciał gość zabrać dowód za żółte hologeny, dobrze że obrysówki wyłączyłem jak jak tylko zobaczyłem że stoją :decayed:

a dlaczego :whistling:

ogolnie to cała kontrola wyglądał na akcje pt. obywatelu ratuj polski budżet. skontrolował mi wszystko co mógł i w końcu doczepił się do halogenów, że na żółto nie mogą świecić, tylko na biało i podał mi jakiś tam numer ustawy, na co go zapytałem się go czy coś się ostatnio zmieniło, bo według tej ustawy białe światło mają mieć światła drogowe, pozycyjne i mijania, a że halogen może być biały lub żółty selektywny, na co coś powarczał na mnie że on dobrze wie, jakie przepisy są aktualne, potem kazał wsiadać do auta zrobił kolejny obchód oddal dokumenty, podejrzewam że gdybym się nie odezwał to by zabrał dowód, a druga sprawa - gdyby był bardziej kumaty to może zorientowałby się że to folia i wtedy mógłby zabrać dowód z uśmiechem na twarzy :decayed:

nie dasz zarobić na święta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj chciał gość zabrać dowód za żółte hologeny, dobrze że obrysówki wyłączyłem jak jak tylko zobaczyłem że stoją :decayed:

a dlaczego :whistling:

ogolnie to cała kontrola wyglądał na akcje pt. obywatelu ratuj polski budżet. skontrolował mi wszystko co mógł i w końcu doczepił się do halogenów, że na żółto nie mogą świecić, tylko na biało i podał mi jakiś tam numer ustawy, na co go zapytałem się go czy coś się ostatnio zmieniło, bo według tej ustawy białe światło mają mieć światła drogowe, pozycyjne i mijania, a że halogen może być biały lub żółty selektywny, na co coś powarczał na mnie że on dobrze wie, jakie przepisy są aktualne, potem kazał wsiadać do auta zrobił kolejny obchód oddal dokumenty, podejrzewam że gdybym się nie odezwał to by zabrał dowód, a druga sprawa - gdyby był bardziej kumaty to może zorientowałby się że to folia i wtedy mógłby zabrać dowód z uśmiechem na twarzy :decayed:

nie dasz zarobić na święta ;)

dużo nie brakowało, bo w tym ferworze poszukiwań cały czas migały czerwone awaryjne, czego chłop nie zauważył? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...