Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siemka,

No Ja dziś bede na spociku tak około 20-15 :)

Własnei zakładam dzisiaj letnie obuwie do Audicy :) Nie wybiram sie w trasy wobec czego w miescie chyba da radę juz :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gruszka ma juz od miesiąca i daje radę :naughty:

Opublikowano

Jakby cos trza bylo przewiesc to w poniedzielek wielkanocny jade do Kajetan pod Warszawa, a wracam za ok 7 dni.....

Heh trza placic mandaty. Zablokowali mi konto na kwote 106.40- co ciekawe na 3 rachunkach: bieżącym, karta kredytowa i konto oszczędnościowe......

Po kiego grzyba blokować kredyt kart i konto oszczednosciowe jak tam zero złotych???

Pozdrowienia dla Straży Miejskiej i thx za mandacik.....

Opublikowano
Jakby cos trza bylo przewiesc to w poniedzielek wielkanocny jade do Kajetan pod Warszawa, a wracam za ok 7 dni.....

Heh trza placic mandaty. Zablokowali mi konto na kwote 106.40- co ciekawe na 3 rachunkach: bieżącym, karta kredytowa i konto oszczędnościowe......

Po kiego grzyba blokować kredyt kart i konto oszczednosciowe jak tam zero złotych???

Pozdrowienia dla Straży Miejskiej i thx za mandacik.....

Grubo..

Opublikowano

Z policji mandaty to mi po 3 latach umarzali...........

No ale jak sam strażnik miejski pedzial: bieda w magistracie i trza dziure łatać..... A w mundurze byłem....

Solidarnosc munduru nic nie dala.....

Opublikowano

Cześć,

potrzebuje zrobić oświetlenie przestrzeni nóg oraz oświetlenie drzwi (lampka ostrzegawcza + lampka dolna biała). Znacie kogoś kto może to zrobić i ile by kosztowało coś takiego ?

A może ktoś sam się tego podejmie, gdyż robił to u siebie w samochodzie ?

Opublikowano
Cześć,

potrzebuje zrobić oświetlenie przestrzeni nóg oraz oświetlenie drzwi (lampka ostrzegawcza + lampka dolna biała). Znacie kogoś kto może to zrobić i ile by kosztowało coś takiego ?

A może ktoś sam się tego podejmie, gdyż robił to u siebie w samochodzie ?

HM.... w Uniaku robilem tak: podpiąłem pod kable od świateł druty i oświetlenie poszło na diodach na nogi i dodatkowo po 1 diodzie w klamki.

A co do drzwi to bodajże są lampki i je podpinasz po oświetlenie kabiny- jak drzwi otwarte to idzie prąd- tak na mój rozum

Opublikowano

tak sie wqr...m z tymi oponami ze pojechałem i kupiłem nówki uniroyale rain sport 2 za 1400zł komplet 225/45r17 z fv, jak to policze to mnie wyjdą taniej niz w biskupicach :grin: używki.

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

i jeszcze mam 5 lat gwarancji :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wiosenny image :)

wp20130328004.jpg

wp20130328006.jpg

Opublikowano
  • Autor

heheh Kerczi, dzis już nie wytrzymałem :decayed: moze mi się uda potestowac z tydzień 19-stki bo jestem pełen obaw by taki rozmiar zakładać na Kraków...

dobra widzimy się na spocie :hi:

Opublikowano

Masakra jakie kolejki na myjce, ale kij jak juz tyle czekam to wytrzymam do końca :decayed:

Opublikowano

mi dzisiaj chciał gość zabrać dowód za żółte hologeny, dobrze że obrysówki wyłączyłem jak jak tylko zobaczyłem że stoją :decayed:

Opublikowano
zrobilem sobie dzisiaj breloczek dope na wycinarkach cnc w szkole :cheesy:

tylko musze go pomalowac na bialo lakierem :wink:

http://s4.postimg.org/gljcc8lah/image.jpg

a gdzie uszko żeby przyczepić do kluczy?? :wink: dobra robota :wink: możesz uruchomić produkcję

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

:siema:

siema siema :decayed: pijemy co?

jak bede w KRK to na pewno pijemy, po świętach wyśle Ci numer do tej Babeczki z PZŁ :wink:

Opublikowano
mi dzisiaj chciał gość zabrać dowód za żółte hologeny, dobrze że obrysówki wyłączyłem jak jak tylko zobaczyłem że stoją :decayed:

a dlaczego :whistling:

Opublikowano

Nie dałem rady być dzisiaj na spocie bo już w BB, więc życzę wszystkim smacznego jaja :decayed:

Opublikowano
mi dzisiaj chciał gość zabrać dowód za żółte hologeny, dobrze że obrysówki wyłączyłem jak jak tylko zobaczyłem że stoją :decayed:

a dlaczego :whistling:

ogolnie to cała kontrola wyglądał na akcje pt. obywatelu ratuj polski budżet. skontrolował mi wszystko co mógł i w końcu doczepił się do halogenów, że na żółto nie mogą świecić, tylko na biało i podał mi jakiś tam numer ustawy, na co go zapytałem się go czy coś się ostatnio zmieniło, bo według tej ustawy białe światło mają mieć światła drogowe, pozycyjne i mijania, a że halogen może być biały lub żółty selektywny, na co coś powarczał na mnie że on dobrze wie, jakie przepisy są aktualne, potem kazał wsiadać do auta zrobił kolejny obchód oddal dokumenty, podejrzewam że gdybym się nie odezwał to by zabrał dowód, a druga sprawa - gdyby był bardziej kumaty to może zorientowałby się że to folia i wtedy mógłby zabrać dowód z uśmiechem na twarzy :decayed:

Opublikowano
mi dzisiaj chciał gość zabrać dowód za żółte hologeny, dobrze że obrysówki wyłączyłem jak jak tylko zobaczyłem że stoją :decayed:

a dlaczego :whistling:

ogolnie to cała kontrola wyglądał na akcje pt. obywatelu ratuj polski budżet. skontrolował mi wszystko co mógł i w końcu doczepił się do halogenów, że na żółto nie mogą świecić, tylko na biało i podał mi jakiś tam numer ustawy, na co go zapytałem się go czy coś się ostatnio zmieniło, bo według tej ustawy białe światło mają mieć światła drogowe, pozycyjne i mijania, a że halogen może być biały lub żółty selektywny, na co coś powarczał na mnie że on dobrze wie, jakie przepisy są aktualne, potem kazał wsiadać do auta zrobił kolejny obchód oddal dokumenty, podejrzewam że gdybym się nie odezwał to by zabrał dowód, a druga sprawa - gdyby był bardziej kumaty to może zorientowałby się że to folia i wtedy mógłby zabrać dowód z uśmiechem na twarzy :decayed:

nie dasz zarobić na święta ;)

Opublikowano
mi dzisiaj chciał gość zabrać dowód za żółte hologeny, dobrze że obrysówki wyłączyłem jak jak tylko zobaczyłem że stoją :decayed:

a dlaczego :whistling:

ogolnie to cała kontrola wyglądał na akcje pt. obywatelu ratuj polski budżet. skontrolował mi wszystko co mógł i w końcu doczepił się do halogenów, że na żółto nie mogą świecić, tylko na biało i podał mi jakiś tam numer ustawy, na co go zapytałem się go czy coś się ostatnio zmieniło, bo według tej ustawy białe światło mają mieć światła drogowe, pozycyjne i mijania, a że halogen może być biały lub żółty selektywny, na co coś powarczał na mnie że on dobrze wie, jakie przepisy są aktualne, potem kazał wsiadać do auta zrobił kolejny obchód oddal dokumenty, podejrzewam że gdybym się nie odezwał to by zabrał dowód, a druga sprawa - gdyby był bardziej kumaty to może zorientowałby się że to folia i wtedy mógłby zabrać dowód z uśmiechem na twarzy :decayed:

nie dasz zarobić na święta ;)

dużo nie brakowało, bo w tym ferworze poszukiwań cały czas migały czerwone awaryjne, czego chłop nie zauważył? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.