Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jak widać chłopaki mają parcie na adrenaline :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Myślę że tematem dnia powinno być pytanie: Jakie zimówki polecacie?

Opublikowano

Ja właśnie jadę do Wąskiego założyć Lato bo jutro ma być ładna pogoda

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:siema:

Ale biołym napitala, zima pełną parą :decayed:

Opublikowano

Nie wiem o co Wam chodzi, u mnie jest manna z nieba

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

120437_rs2.jpg

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

090845_20130328_203756.jpg

Opublikowano

a mówiłem że nie ma sensu myć auta :decayed:

Opublikowano
a mówiłem że nie ma sensu myć auta :decayed:

Widziałem te kolejki na myjnie wczoraj i mówiłem: a ja będę jeździł brudnym i ch..

Opublikowano
http://mariuszn.com/tmp/09/090643_20130328_203247.jpg

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

http://mariuszn.com/tmp/09/090845_20130328_203756.jpg

kurde fajny. Przyjedzie jeszcze kiedyś ?

Opublikowano
Z policji mandaty to mi po 3 latach umarzali...........

No ale jak sam strażnik miejski pedzial: bieda w magistracie i trza dziure łatać..... A w mundurze byłem....

Solidarnosc munduru nic nie dala.....

a jaki mundur nosisz ?

dzięki za spocika Pany , było jak zwykle nice :thumbup1:

tylko powiedzcie mi co to za stary rzęch taki niebieski przyjechał co gasł co chwile :eusathink: i tak szybko odjechał na gazie

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

ramzesik to juz choroba :decayed: widze ze sie zaraziłeś

Mundur czarny a pracuje jako licencjonowany cieć a tak szcszegółówo to jako SUFO

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ----------

Ni ma ch... we wsi... jutro lub pojutrze robie auto na glanc.......

Opublikowano
  • Autor

Powiem ze nie ma dramatu na Lecie :) Tylko na osiedlach trzeba ciut zwalniac bo hamowania jest "zero" :kox: spoko jutro ma byc siedem plus :decayed:

Opublikowano

Może odwiedzę kolegów na spocie w Warszawie...... :wink:

Opublikowano

ZIMO wy***rdalaj!!!!!!!!!!!!!

ja dopiero teraz wyjechałem, oska+lato+osiedle=:facepalm: kontrola trakcji to mi sie nie wyłącza

Opublikowano
ZIMO wy***rdalaj!!!!!!!!!!!!!

ja dopiero teraz wyjechałem, oska+lato+osiedle=:facepalm: kontrola trakcji to mi sie nie wyłącza

Pierwsze co robię po wejściu to auta to ją wyłączam ;-) Zwłaszcza jak widzę taki śnieg ;-)

Opublikowano

Znajomy w BMW wyłączył ABSa i w zimie na letnich oponach staranował dystrybutor na Shell-u.......:facepalm:

Opublikowano
Znajomy w BMW wyłączył ABSa i w zimie na letnich oponach staranował dystrybutor na Shell-u.......:facepalm:

no mnie przecież też ostatnio wyciągali z pobocza ;-)

Opublikowano

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

wczoraj weszlo lato, a dzis...... przeciez nie bede znowu zmienial :kwasny::kwasny::kwasny: fu*k!!!!!:wallbash::wallbash::wallbash:

Opublikowano

mnie tylko wqr...a jak ruszam i wtedy ja wyłączam, ale jak juz rusze to odpalam z powrotem, bo skoro juz jest to niech pomaga. w Clio nie mam nic, wiec jak nim pojezdze to juz nie musze swirowac borą

Opublikowano

jutro zakładam lato nie ma ch*ja we wsi :kox:

Fanti i jak? zmieniles zdanie ?:grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Miałem dylemat jeszcze 30 minut temu czy nie jechać wrzuć zimy powtórnie ale jednak zostaje na Lecie :kox:

No chyba ze zacznie sypać jeszcze ............

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.