Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakby miał Q to by wyjechał :decayed:

gdzies-w-polsce-gif-gif

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i tak zrobie a że mam w domu prawnika... :)

szybe już kupiłem ORI i z dobrego rocznika za 100zł :)

Opublikowano
no i tak zrobie a że mam w domu prawnika... :)

szybe już kupiłem ORI i z dobrego rocznika za 100zł :)

a wczoraj już sprzedawał a dzisiaj :evil:

Opublikowano
no i tak zrobie a że mam w domu prawnika... :)

Bardzo fajny i miły ten prawnik :)

Opublikowano
no i tak zrobie a że mam w domu prawnika... :)

szybe już kupiłem ORI i z dobrego rocznika za 100zł :)

No i o to chodzi :decayed:

Opublikowano

fantowski, odbierał byś czasem tel

Opublikowano
fantowski, odbierał byś czasem tel

nie da rady szuka adresu podanego :wink:

Opublikowano

az tyle za RNS ? :shock3:

Bo akurat jestem w temacie i w piatek jade do sokola podpisac nowe ubezpieczenie... bardzo malo wyceniaja mi samochod ze wzgledu na ponad 300kkm. Chcialbym podac mu jak najwiecej co mam z pakietu S-Line, bo ubezpieczalnie nawet nie maja takiego modelu (S-line) w swoich katalogach.... tylko nie wiem jakie podawac ceny poszczegolnych czesci z pakietu... a mam tego troche... :kwasny:

pomoze ktos nt cen czesci jakie podac do ubezpieczalni ? ew. gdzie moglbym tego szukac...?

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

:siema: Krakusy

Kerczi współczuje :kwasny:

co Wy ze sprzedażą tych aut macie :decayed:

Opublikowano

Witajcie,

Dziś odebrałem dywaniki do mojej B6 zakupione na tej aukcji:

Niemieckie dywaniki welurowe Audi A4 B6/B7 01-08 (3149973481) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Z pełną odpowiedzialnością mogę je Wam polecić, welur i wykonanie bardzo wysokiej jakości. Polecam!

Opublikowano

Greg ale przeciez nie podajesz zadnych cen czesci

On Cie zapyta o wyposazenie dodatkowe auta tzn. co w nim jest a czego nie ma i tyle.

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

co to za G****o ??

Opublikowano

Kerczi, wlasnie nie....

bylem u sokola 2 tygodnie temu i nie maja ubezpieczyciele w katalogach tego wyposazenia do tego modelu :kwasny: datego dodatkowo wstepnie pisalismy w aneksie co jest poza ori i ile to jest warte.... :facepalm:

Opublikowano

cooooo??? pierwsze słysze....nie mają wyposazenia do b6? to jakas bzdura...chyba ze chcesz powiedziec ze nie maja RNS-E bo w B6 nie było RNS-E tylko Navi + no to inna bajka

Opublikowano

W rocznikach 2004 było RNS-E

Opublikowano

Nie maja w katalogu czegos takiego jak model A4 B6 S-line,w ogole pakietu S-Line... czyli zderzakow, RNS-E, dokladek, listew, siedzen skora + alkantara... itd... :facepalm:

dlatego zastanawiam sie jakie ceny sypnac w tym aneksie za poszczegolne rzeczy, zeby dodac do wartosci samochodu i maksymalnie podniesc jego wartosc... :kwasny:

ja sie w ogole nie orientuje ile to wszystko moze kosztowac (nie na allegro)...

Opublikowano
:siema: Krakusy

Kerczi współczuje :kwasny:

co Wy ze sprzedażą tych aut macie :decayed:

Po soli zimowej powyłaziło im pełno rdzawych parchów to i opchnąć chcą zanim zeżre całkiem...

Opublikowano
:siema: Krakusy

Kerczi współczuje :kwasny:

co Wy ze sprzedażą tych aut macie :decayed:

Po soli zimowej powyłaziło im pełno rdzawych parchów to i opchnąć chcą zanim zeżre całkiem...

łącznie z Twoim na czele :facepalm:

dziękuję bardzo Puchaczowi i radimmowi za pomoc przy zmianie sufitu :wink::thankyou2:

nex przecież oddzwoniłem :whistling:

Wąski dzięki za spota :wink: i wszelaką pomoc

Panowie zablokowała mi się połówka oparcia tylnej kanapy i nie mogę jej złożyć... co teraz zrobić? :kwasny:

tymczasem idę spać i życzę dobrej nocy :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.