Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cos tam by sie znalazło

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Cos tam by sie znalazło

no moze by i sie znalazło ale nie za dużo :polew:

Opublikowano

Chciałem pomóc a tu taka awanturka :bag: Sie Nam Moskal ostatnio nerwowy zrobił :decayed:

Bo widzisz, było zamówić 200sztuk, zrobić marżę i powoli sprzedawać... JA tak zrobiłem i już powoli za B6 się rozglądam :decayed:

nie zaśmiecajmy Krakowiakom wątku :wink4:

Nie proponuje tego robić , bo będzie wpier.... od całego Krakowa :banan2:

No właśnie :guma:

Opublikowano

Chciałem pomóc a tu taka awanturka :bag: Sie Nam Moskal ostatnio nerwowy zrobił :decayed:

Bo widzisz, było zamówić 200sztuk, zrobić marżę i powoli sprzedawać... JA tak zrobiłem i już powoli za B6 się rozglądam :decayed:

A staropolskie porzekadło mówi ze "Moskal mądry po szkodzie" , no niestety na przyszłość trzeba bedzie tak zrobic jak mowisz Jarko

I skończcie juz z tym moim denerwowaniem sie...

Ile zarobiłes na koszulkach ???? Pisz na PW :good: Moze jeszcze ściemnie cos ze cena smyczy sie zmieniła..... chociaż nie , juz raz ściemniłem że VATU nie doliczyłem , pare złotych zawsze do przodu.. o wiem , napisze ze koszty produkcji sie zwiekszyły :good: smigam zmodyfikowac temat :kox:

Opublikowano

Ile zarobiłes na koszulkach ???? Pisz na PW :good:

Póki co to jestem w plecy parę tysiaków :polew:

Moze jeszcze ściemnie cos ze cena smyczy sie zmieniła..... chociaż nie , juz raz ściemniłem że VATU nie doliczyłem , pare złotych zawsze do przodu.. o wiem , napisze ze koszty produkcji sie zwiekszyły :good: smigam zmodyfikowac temat :kox:

No masz spore pole do popisu, boto już trwa trochę. Ceny nici mogły podskoczyć, wypłaty dla pracowników, paliwo podrożało przez ten czas... No i teraz smyczki o 2 zety są droższe :decayed:

Opublikowano

nie zaśmiecajmy Krakowiakom wątku :wink4:

Nie proponuje tego robić , bo będzie wpier.... od całego Krakowa :banan2:

Słafek z Żeszowa podobno już ćwiczy bezpieczne upadki :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Ale cisza, jak to po burzy :decayed: choć to raczej mżawka była :gwizdanie:

Opublikowano

jaka mżawka :kox:

Opublikowano

gdzie ?

Opublikowano
  • Autor

No własnie gdzie ?

Kurde jechałem ok 20-30 Nowohucką i na skrzyzowaniu juz z Wielicką leżał ktoś potrącony przez samochód leżal przykryty czarnym workiem ;( masakra

Opublikowano

:hi:

Człowiek spędził cały dzień w pracy i teraz sie dowiaduję o rzeczach które sie wydarzyły na dodatek koło mnie :wallbash:

Opublikowano

A mnie już piwo nie smakuje... chyba pójdę spać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A mnie już piwo nie smakuje... chyba pójdę spać :gwizdanie:

kużwa ile tego piwa mozna pic , strzel sobie banie i po kłopocie :decayed:

Opublikowano

A mnie już piwo nie smakuje... chyba pójdę spać :gwizdanie:

Piwosz :decayed:
Opublikowano

dobry wieczór, jestem po kilku głębszych i jakoś tak fajnie..... whisky + cola ...... ideaqlne rozwiązanie na koniec cięzkiego dnia...... pozdrowienia dla całej ekipy

Opublikowano
  • Autor

dobry wieczór, jestem po kilku głębszych i jakoś tak fajnie..... whisky + cola ...... ideaqlne rozwiązanie na koniec cięzkiego dnia...... pozdrowienia dla całej ekipy

heh Ja własnie sacze Ballentinesa z pepsi :naughty:

Opublikowano

A mnie już piwo nie smakuje... chyba pójdę spać :gwizdanie:

kużwa ile tego piwa mozna pic , strzel sobie banie i po kłopocie :decayed:

No kur... mam cały barek fajnych trunków a jakos na browar mnie naszło...

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 00:43 _________________________________________________boseron, a Ty moim sąsiadem prawie jesteś :cool1:

Opublikowano
:drunk:
Opublikowano
  • Autor

:drunk:

Ty tez pijesz?? :polew:

Opublikowano

To teraz może jakies wtorkowe spotkania na forum przy :drunk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.