Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znam ich, kiedyś do nich dzwoniłem :)

Ok dzięki dowiem się co i jak, tak jak mówiłeś są również na rybitwach.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanko pancie :hi:

ale mam parcie na rezanie tylko troche siana brak...

Opublikowano
siemanko pancie :hi:

ale mam parcie na rezanie tylko troche siana brak...

Podobno wyplata byla dobra :naughty:

Opublikowano
siemanko pancie :hi:

ale mam parcie na rezanie tylko troche siana brak...

Podobno wyplata byla dobra :naughty:

ale na wszystko nie starczy tylko na waciki do zbierania kurzu z tapicerki

Opublikowano
siemanko pancie :hi:

ale mam parcie na rezanie tylko troche siana brak...

Podobno wyplata byla dobra :naughty:

ale na wszystko nie starczy tylko na waciki do zbierania kurzu z tapicerki

Ja 9 wrzesnia place 1500 za ubezpieczenie :facepalm:

Opublikowano
siemanko pancie :hi:

ale mam parcie na rezanie tylko troche siana brak...

Podobno wyplata byla dobra :naughty:

ale na wszystko nie starczy tylko na waciki do zbierania kurzu z tapicerki

Ja 9 wrzesnia place 1500 za ubezpieczenie :facepalm:

ja 29 lipca zapłaciłem 1150zł za ubezpieczenie :wink:

Opublikowano

Hans to mój kolega jak by co :decayed:

Opublikowano
Hans to mój kolega jak by co :decayed:

chyba KOLEGA...

widze ze juz sami KOLEDZY - nie ma komu CHU*U powiedzieć :)

Opublikowano

KOLEGA KOLEGI :naughty:

Opublikowano

czesc Koledzy

Opublikowano

Witajcie!

Co sądzicie o Suzuki Swifcie??

http://otomoto.pl/suzuki-swift-klimatronik-sport-C29797875.html

Moja kobita sobie takiego wypatrzyła, a autko samo w sobie wydaje się być ciekawe

Opublikowano
siemanko pancie :hi:

ale mam parcie na rezanie tylko troche siana brak...

Podobno wyplata byla dobra :naughty:

ale na wszystko nie starczy tylko na waciki do zbierania kurzu z tapicerki

Ja 9 wrzesnia place 1500 za ubezpieczenie :facepalm:

ja 29 lipca zapłaciłem 1150zł za ubezpieczenie :wink:

Kuzwa to nawet ja placilem 2k. Gdzie masz ubezpieczenie i co masz w pakiecie OC + AC?

Kerczi: A po co w halo hidy?

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano
Możemy byloby raźniej :-)

Naciapane z sedesu ...

Znaczy we dwóch na jednym motorze :wink: Żeby było pewniejsze podparcie :tongue4:

Opublikowano

Ruks rozwiązałeś u siebie problem z postojówkami led?? U mnie jedna lampa pali ledy na potęgę :(

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

4x4 raczej odpuszcze. Samochód będzie jej służył wyłącznie na dojazdy do pracy (około 5 km w jedną stronę). Jako alternatywa jest jeszcze silnik 1,3L w tym samochodzie, tyle że sport będzie szybszy i będzie o niebo lepiej wyglądał

Opublikowano

Ogr idziesz do sokolnha albo Oziego i Ci robią tanie ubezpieczenie..

Lepiej Hid w halo niż jakieś led które nic niedoświetlają i sobie świecą dla wyglądu.

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

KERCZI ten Hans nie ma zbyt dużej oferty do E39 tzn. ma ale jakieś tunigowe lampy ala TuningTec a markery starszej generacji 3W, ksenonu pod H8 też nie ma, jutro do niego zadzwonię.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.