Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ruks rozwiązałeś u siebie problem z postojówkami led?? U mnie jedna lampa pali ledy na potęgę :(

Niestety nie, mam to samo. Wypieprzyłem ledy i mam znów zwykłe żarówki, póki co świecą już z 2-gi miesiąc. Nie mam pojęcia o co tam chodzi, z tego co widzę na forum chłopaki przerabiają gniazda na żarówki W5W ale narazie nie chcę lutować instalacji. Jak miałem LED'y to napięcie skakało jak popieprzone, na żarówce jest okej, pewnie to była sprawka układy który miał kontrolę żarówek oszukać.

---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

4x4 raczej odpuszcze. Samochód będzie jej służył wyłącznie na dojazdy do pracy (około 5 km w jedną stronę). Jako alternatywa jest jeszcze silnik 1,3L w tym samochodzie, tyle że sport będzie szybszy i będzie o niebo lepiej wyglądał

Nie polecam Swifta, 1,3 słaby i paliwożerny a sport paliwożerny i za wysoki jak na sport, osobiście źle mi się tym jeździ - jak na szczudłach...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z jakiego katalogu czesci korzystacie aby zdjac numer katalogowy ?

do A4 -potrzebuje przepływomierz sprawdzić ( INTERCARS - nie posiada, z Allegro używki nie chce.) Bełtowski -drogo?

może ktos wie gdzie to kupić - nowe ?

Opublikowano

Panowie szukam magazynu do wynajecia ok 70-80m2

Opublikowano

Ramzes dzwon do mnie mam takowy

Opublikowano

Panowie macie kogoś znajomego co się zajmuje kredytami?

Kolega potrzebuje pomocy.

Opublikowano
Panowie macie kogoś znajomego co się zajmuje kredytami?

Kolega potrzebuje pomocy.

mieszkaniowymi? czy samochodowymi?

Opublikowano

Chce kupić auto ale może być gotówkowy.

Opublikowano
Chce kupić auto ale może być gotówkowy.

podeślij mi nr tel do niego to jutro skontaktuje go ze znajomą :wink:

Opublikowano

Fanta za jakąś godzinę będę jechał do Pucha spakować stare opony do wysyłki. Będziesz w domu bo bym Ci podrzucił tego lapka ?

Opublikowano
podeślij mi nr tel do niego to jutro skontaktuje go ze znajomą :wink:

Poszło:)

Dzięki fanta :wink:

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Najbliższy weekend zapowiada nam się bardzo ciekawie, pełen emocji i będzie co oglądać :naughty:

Bardzo mnie ciekawi jak Robert wystartuje tam gdzie się najlepiej czuje czyli na asfalcie w rajdzie Niemiec :)

Opublikowano

Pablo ja mam Panią od kredytów ale może Jej nie będę polecal bo może wyjść drogo ten kredyt ;-)

Opublikowano

Dobry dzień :hi:

Opublikowano
podeślij mi nr tel do niego to jutro skontaktuje go ze znajomą :wink:

Poszło:)

Dzięki fanta :wink:

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Najbliższy weekend zapowiada nam się bardzo ciekawie, pełen emocji i będzie co oglądać :naughty:

Bardzo mnie ciekawi jak Robert wystartuje tam gdzie się najlepiej czuje czyli na asfalcie w rajdzie Niemiec :)

spoko przekaże nr do znajomej :wink:

A Robert wystartuje na maxa (jak zawsze) :decayed:

Opublikowano
:hi: miłego dnia Panowie
Opublikowano
:hi: miłego dnia Panowie

Nie mów mi jak mam żyć :-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Siemka all :hi:

Opublikowano

Powitać Szanowne Grono

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano
:bry: dzień :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.