Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Boseron... zlapaliscie go juz?

Nie mogę udzielać informacji dla dobra sprawy

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Boseron... zlapaliscie go juz?

Nie mogę udzielać informacji dla dobra sprawy

Czyli nie:kox:

Opublikowano
Boseron... zlapaliscie go juz?

Nie mogę udzielać informacji dla dobra sprawy

ok, to napisz jak go zlapiecie :wink:

Opublikowano
bodowp daj miernik fantowskiemu bo go potrzebuję

oki.

Fantowski będziesz w sobotę osiągalny w domu?

Opublikowano
Boseron... zlapaliscie go juz?

Nie mogę udzielać informacji dla dobra sprawy

ok, to napisz jak go zlapiecie :wink:

kiepsko to widzę bo boseron cały czas siedzi w robocie na allegro i szuka spodni z manszetami i trzema paskami oraz półośki więc jak go mają złpać

Opublikowano
bodowp daj miernik fantowskiemu bo go potrzebuję

oki.

Fantowski będziesz w sobotę osiągalny w domu?

Nie w Poznaniu jest :wink:
Opublikowano

Waski KOLEGO...co z tel?

Opublikowano
bodowp daj miernik fantowskiemu bo go potrzebuję

oki.

Fantowski będziesz w sobotę osiągalny w domu?

Nie w Poznaniu jest :wink:

:thumbup1::wink:

w Kraku będe dopiero we wtorek..

jak sie nexowi pali to podrzuć Wąskiemu na myjnie do Zabierzowa (ul. Krakowska - wlot do business park kraków), przy okazji doświadczysz olśnienia po skorzystaniu z myjni, po czym ujrzysz zacnie czyste wozidło :wink:

Opublikowano

Fanta nawet mnie nie wk....

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Ramzes Tys jest obywatel swiata.....mmmm Polski :wink:

Boseron nie pitol dzsiaj pozdrawiam z Wielunia :hi:

Opublikowano

fantowski to podrzucę Ci to we wtorek chyba, że nex potrzebujesz na już to w sobotę zajadę na myjnie do Wąskiego.

Wiem, że do czystych moje B5 nie należy ale jaki jest sens pucować jak i tak na kościuszki tramwaje zrobią swoje...po jednym dniu wygląda tak samo :kwasny:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

Pablo może taki komin podejdzie do bawarki Najtańszy sposób na sportowy wydech :polew::polew::polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

bodowp może być we wtorek

Opublikowano

TRANSITPOWER ty stara pierdoło 100 lat:drinks:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio na spocie była rozmowa odnosnie B5 S-line :)

Patrzcie na to => Audi A4 2.5 tdi s-line (3537463111) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wypas!

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

Transit wszystkiego najlepszego !!!!!

Opublikowano

:siema:

Transit najlepszego :drinks::drunk:

Opublikowano

Transit bmki 7 bo wiem ze takiej sobie życzysz Brachu i Sto lat!

Kto dziś chętny na wypad na miasto bo ja napewno wychodzę zapraszam ;-)

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

Moja ma koleżanki w domu to ja robie wypad, słuchanie o damskich kosmetykach fryzurach i diecie... nie nie... tego się nie da słuchać ;-)

Opublikowano

To jak Ty wychodzisz, a koleżanki przychodzą, to może i my wpadniemy :-)

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.