Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ma także system start&stop który oczywiście nie działa, gabriel właśnie mówił że do tego systemu jest potrzebny dodatkowy akumulator którego nie ma.

Również jest wejście na kartę sim wiec konkret 3G

Nie dodatkowy, tylko inny - miodzo ma start/stop - niech Ci powie ile zachodzu mial przy zmianie aku :wink:

generalnie do start/stop sporo rzeczy jest innych :wink:

i nalezy rozrozniac guzik start/stop i system start/stop, ktory dodatkowo powinien miec przycisk, ktorym mozesz go wylaczyc podczas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ten przycisk najprawdopodobniej w tym aucie wylądował wraz z panelem sterujacym MMI przy gałce zmiany biegów jak ktoś dokładał navi 3G :wink: , był taki panel wiec taki dołozyli :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna się zaczytałem... :decayed: ale śmiechu niema bo to jajca na kiju z tą b8 :kwasny:

Ozi pytanko mam.... po podpisaniu umowy OC polisa jest ważna nawet jak jej jeszcze nie opłaciłem (mam chyba na to 7 dni roboczych) Pytam bo OC miałem do wczoraj a nowa polisa z drukami itp. leży w Bielsku :whistling: jak sprawa się ma jak mnie zatrzymają do kontroli itp. Papiery miała mi Pam przywieźć ale w końcu nie pojechała do BB i chyba będę musiał sam się przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, odstaw tą kawę i zdawaj relację na żywo z ASO bo tu qr** ludzie czekają :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nas do firmy przyszedł na początku tygodnia mandat z ITD z maja 2013.. do zaplaty 500zl.. podaja tylko nr auta i godzine.. nie ma foty..

jak do tego podejsc? bo kierowcow jest trzech a miedzy nimi ja :wink:

fantowski, czytaj forum, ostatnio jak pisałem tutaj że posłałem ITD na drzewo z mandatem to z tego co pamiętam ruzgali mnie tutaj żebym płacił bo przecież jechałem nieprzepisowo i powinienem ponieść tego konsekwencje a nie migać się :grin:, szczególnie walczącym o prawa mundurowych był wtedy KERCZI :decayed:.

fantowski, dostajesz od ITD pismo bez zdjęcia z datą wykroczenia i miejscem i dają Ci 3 warianty do wyboru:

-Ty jechałeś autem i przyznajesz się (mandat + punkty)

-Wskazujesz osobę która jechała autem i ona ponosi konsekwencje (mandat + punkty)

-Nie wskazujesz kto jechał autem i przyjmujesz powiększony mandat ale bez punktów

Straszą Cię w piśmie że ma bodajże tydzień na wybranie wariantu i wypełnienie oświadczenia z odesłaniem inaczej sprawa trafi do sądu.

Olewasz ich oświadczenia i pamiętając aby nie przekroczyć terminu który dali na odpowiedź wysyłasz im najlepiej poleconym priorytetem takie pismo:

gitd.jpg

W tym momencie jesteś wolny i twój mandat wyrzucają do kosza. Niech się bujają na drzewo

---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

A co do mandatów z fotoradarów to nie wiem czy oglądaliście wszystkie odcinki na yt TVBigos, ale jak na fotce jest jakakolwiek metalowy element (znak,ogrodzenie,reklama itp) to taka fota nadaje się tylko i wyłącznie do kosza. To wszystko jest zawarte w instrukcji użytkowania danego urządzenia mierzącego prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna się zaczytałem... :decayed: ale śmiechu niema bo to jajca na kiju z tą b8 :kwasny:

Ozi pytanko mam.... po podpisaniu umowy OC polisa jest ważna nawet jak jej jeszcze nie opłaciłem (mam chyba na to 7 dni roboczych) Pytam bo OC miałem do wczoraj a nowa polisa z drukami itp. leży w Bielsku :whistling: jak sprawa się ma jak mnie zatrzymają do kontroli itp. Papiery miała mi Pam przywieźć ale w końcu nie pojechała do BB i chyba będę musiał sam się przejechać.

Wszystko zalezy jaka firma, ale z reguly jest 7 albo 14 dni od daty poczatku okresu ubezpieczenia, dodatkowo jezeli to jest kontynuacja automatyczna to spokojnie nie masz sie czym przejmowac.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz tym autem z bratem w aso bo sąsiad nie dał rady podjechać, dojedzie tutaj.

Wszystko przedstawilem w aso jak wygląda sprawa i sprawdzają auto, potrwa to ok 2h a ja uciekam do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz tym autem z bratem w aso bo sąsiad nie dał rady podjechać, dojedzie tutaj.

Wszystko przedstawilem w aso jak wygląda sprawa i sprawdzają auto, potrwa to ok 2h a ja uciekam do pracy.

To pewno 30km/h, zimny łokieć i ciemny okular był jak jechałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak sie sprawa zakonczy, pewnie handlarz bedzie sie zarzekal, ze o zadnych kretactwach nie wie.

Wyslano z samolotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie handlarz bedzie sie zarzekal, ze o zadnych kretactwach nie wie.

Wyslano z samolotu

ja mysle, ze bedzie plakal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko co się dowiedziałem przez telefon:

Auto ma masę błędów w elektronice, mechanik powiedział że auto w każdej chwili może się zatrzymać i laweta, 25 tys jest przejechane na oleju, zero płynu do wspomagania, przód cały malowany, komora była malowana, brak poszczególnych mocować i auto na szybko robione pod sprzedaż, reszta auta po szybkiej polerce, brak osłony silnika od dołu, szyba przednia wymieniania i wstawiona z tego samego roku, 4 ostatnie numery VIN Z TYŁU AUTA SĄ USUNIĘTE co się potwierdza kombinowanie przy samochodzie, opony bieżnikowane, 4 strony błędów w elektronice, panowie w ASO powiedzieli że pojechali by na policję tym autem zwłaszcza że sąsiad się wkopał ponieważ niepotrzebnie zarejestrował auto na siebie :wallbash::facepalm:

Później w domu zobaczę cały raport z ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie handlarz bedzie sie zarzekal, ze o zadnych kretactwach nie wie.

Wyslano z samolotu

ja mysle, ze bedzie plakal :wink:

I wysyłał paczki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kto teraz będzie płakał? Bo napewno nie Niemiec...

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz kolo ma lipe, bo na psiarni mu zrobia mlyn.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można było kupić takie auto ja sie pytam?????

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

Jeszcze Cię PABLO zamkną

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...