Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żona dostała na urodziny :) Fudjitsu Simens AMILO Si 2636

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajny , dobre parametry :wink4:

ciekawe czy się odwdzięczy dobremu mężowi? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

fajny , dobre parametry :wink4:

ciekawe czy się odwdzięczy dobremu mężowi? :gwizdanie: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Robert mogę podskoczyć w sobotę po wycieraczki?

Masz już może?

Sprawdz mi tez proszę cenę na tarcze i klocki , komplet (przód i tył) :notworthy:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 20:31_________________________________________________

tak daleko szukają a mają Pabla na miejscu :gwizdanie: :naughty::decayed:

Opublikowano

Nie ma mnie w sobotę .Kto jezdzi B6 ciemnym z czarnymi szybami w sedanie z dwoma wydechami

Opublikowano

widziałem ją ale gościa nie znam

Opublikowano

Waski dzięki za zbironiczek ..... Kepasa mieszka u Ciebie :naughty:

Właśnie testuję nowego kompa :gwizdanie: którego Grześ kupił :notworthy:

Kepesa albo tam mieszka albo sprząta bo zawsze jest :polew: :polew: :polew:

a co do kompa to ja Robert nic nie kupuje Honoracie, proszę mnie tu nie wkręcać :tongue4: ja go tylko przywiozłem :wink4:

Podoba się ??

:slina: :slina: :slina:
Opublikowano

Panowie znacie moze jakas tania wypozyczalnie busow w krk ? Moze jakis znajomy albo cus? Potrzebuje wypozyczyc busa na niecale 2 doby..

Opublikowano

:hi: wszystkich.

Kamil te filmiki pozostawiam bez komentarza :decayed:

A tak przy okazji to moze znajdziecie coś dla siebie :wink4:

http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/

Opublikowano

jak widze, albo słyszę reklame media to mnie mdli ;(, ale jak słysze tą na 10lecie to żygać mi się chcę :wallbash:!!!!!

oni są poje**ani :thumbdown:

Takie moje zdanie - może dlatego że to moja konkurencja :>[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 23:41_________________________________________________

:hi: wszystkich.

Kamil te filmiki pozostawiam bez komentarza :decayed:

A tak przy okazji to moze znajdziecie coś dla siebie :wink4:

http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/

alejcie media :) wpadajcie do mnie :P

Opublikowano

jak widze, albo słyszę reklame media to mnie mdli ;(, ale jak słysze tą na 10lecie to żygać mi się chcę :wallbash:!!!!!

oni są poje**ani :thumbdown:

Takie moje zdanie - może dlatego że to moja konkurencja :>

Taką mają politykę :)

Konkurencje powiadasz :?: :naughty:

Opublikowano

no konkurencja :) inaczej nie da się tego nazwać :D

jak media ma gazetke to przez jeden dzięn mam plaże w pracy :D ale potem wszystko wraca do normy :D

Media Markt - Nie Dla Idiotów :D:D:D

Opublikowano

no konkurencja :) inaczej nie da się tego nazwać :D

jak media ma gazetke to przez jeden dzięn mam plaże w pracy :D ale potem wszystko wraca do normy :D

Media Markt - Nie Dla Idiotów :D:D:D

Proszę o priva jaka to konkurencja :naughty:

:D

Opublikowano

nie muszę tu nic ukrywać :D Od tego zależy moja wypłata :D

RTV Mix AGD - Sprzedajemy Zadowolenie

Pewnie coś z tego kumacie :)

Opublikowano

nie muszę tu nic ukrywać :D Od tego zależy moja wypłata :D

RTV Mix AGD - Sprzedajemy Zadowolenie

Pewnie coś z tego kumacie :)

Jedną macie dobrą rozkmine w tym biznesie ale to powiem Ci dokładnie na spocie jak będziesz :D

Opublikowano

nie muszę tu nic ukrywać :D Od tego zależy moja wypłata :D

RTV Mix AGD - Sprzedajemy Zadowolenie

Pewnie coś z tego kumacie :)

A które :?: Bo akurat te sklepy lubię i tam kupuję :good:

Opublikowano

każde :D ale najlepsze wiadoma sprawa że u mnie :D

ul. Wielicka

Kurde ale zrobilem sobie reklame, pewnie jutro będe miał gruby ruch :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.