Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:grin:

Przemysle, bo bym musial dziewuche ze soba targac :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wez, napewno ma ochote zobaczyc!:wink:

jak nie bedziesz otwieral szyb, to nie bedzie slychac jak krzyczy :decayed:

Opublikowano

:grin:

Spytam sie jej pozniej czy sobie czegos juz na dzisiaj nie wymyslila :wink:

Pozostalby jeszcze problem dojazdu. Musialbym sie do kogos podczepic zebysmy nie pobladzili

Opublikowano

ja bede jechal z centrum, takze mozemy sie spotkac np na 29 listopada na BP - tamtedy mi google pokazuje

Opublikowano

ktoś na pewno Cię zabierze :wink: a jak nie to sam trafisz :wink: wyglądasz na kumatego więc nie powinno być problemu :naughty::whistling:

Opublikowano
ja bede jechal z centrum, takze mozemy sie spotkac np na 29 listopada na BP - tamtedy mi google pokazuje

No to git w takim razie, to juz sie deklaruje ze tez wpadne, a jak dziewucha bedzie miala inne plany to... To je zmieni :decayed:

O ktorej sie umowimy na tym bp?

Moj numer masz wiec jakby cos to bedziemy tez w kontakcie :thumbup1:

ktoś na pewno Cię zabierze :wink: a jak nie to sam trafisz :wink: wyglądasz na kumatego więc nie powinno być problemu :naughty::whistling:

Bede :decayed:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
ja bede jechal z centrum, takze mozemy sie spotkac np na 29 listopada na BP - tamtedy mi google pokazuje

Na początku Alei zaraz za wiaduktem czy tam dalej, bo są dwa z tego co kojarzę..

A też bym się podczepił :P

Opublikowano

Chyba chodzi o ten na wylocie z krk w strone wawy

Opublikowano

ten pierwszy, zaraz za wiaduktem po prawej stronie - skrzyzowanie z ul. Prandoty

Opublikowano

Chętnie, chętnie… tylko brak mi transportu z Ruczaju/spod Cracovii. ;(

Opublikowano
:hi:

norbi3000 parówo co tam u Ciebie?? :kox: przyjedź na karty :wink: zawstydzisz niektórych krakusów

to dzisiaj spocik w sulechowie :wink: ja zabieram ze sobą kumpla spoza klubu.. a może nawet dwóch :decayed:

dzięki za zaproszenie, ale niestety leże chory :facepalm:,

w ostatnich miesiącach to poza budową domu i kilkoma polowaniami nic nowego, ale po mału się to zmienia :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:

norbi3000 parówo co tam u Ciebie?? :kox: przyjedź na karty :wink: zawstydzisz niektórych krakusów

to dzisiaj spocik w sulechowie :wink: ja zabieram ze sobą kumpla spoza klubu.. a może nawet dwóch :decayed:

dzięki za zaproszenie, ale niestety leże chory :facepalm:,

w ostatnich miesiącach to poza budową domu i kilkoma polowaniami nic nowego, ale po mału się to zmienia :decayed:

norbi3000 junior ? :naughty:

Opublikowano
:hi:

norbi3000 parówo co tam u Ciebie?? :kox: przyjedź na karty :wink: zawstydzisz niektórych krakusów

to dzisiaj spocik w sulechowie :wink: ja zabieram ze sobą kumpla spoza klubu.. a może nawet dwóch :decayed:

dzięki za zaproszenie, ale niestety leże chory :facepalm:,

w ostatnich miesiącach to poza budową domu i kilkoma polowaniami nic nowego, ale po mału się to zmienia :decayed:

norbi3000 junior ? :naughty:

nie jeszcze nie, choć nigdy nie wiadomo :decayed:

Opublikowano

To panowie ja dzis wpadam + dwie osoby .

do wieczora :banan:

Opublikowano

Przyjechałbym ale boję się że mi oleju braknie :kwasny:

Opublikowano

To moge Cię zabrać Dieslem jak chcesz ;)

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

nie pierdziel... dolej tak, żebyś dojechał. W bagażniku mam jeszcze trochę to Ci zalejemy, żebyś wrócił do domu.

Przyjechałbym ale boję się że mi oleju braknie :kwasny:
Opublikowano

Panowie,

Ci, ktorzy chca jechac ze mna - BP przy ul Prandoty o godzinie 19h10 :wink:

do zobaczenia

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.