Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A szukaja używałeś? :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma problemu :wink: Jak dobrze pójdzie to po jutrzejszym losowaniu lotto coś Ci podeślę :naughty: A tak na serio to zaczynam mieć zastrzeżenia do pracy skrzyni przy wrzucaniu 2 i 3 biegu (pogorszenie precyzji) i zastanawiam się czy wymiana oleju nie poprawiła by jej pracy

ciezko powiedziec czy cos pomoze.

jaki masz przebieg, ze chcesz olej w skrzyni wymieniac?

na Twoim miejscu przegladnalbym dyfer i tam ewentualnie olej zmienil

Przebieg to 225k km, sprawa dotyczy A4 B6 FWD

zdecydowanie wymień olej w dyfrze

Opublikowano

raczej wybierak i Lennox przebieg tutaj nie ma nic do tego...u mnie w poprzedniej b7 tez kolo 200kkm pojawil sie problem z wrzucaniem dwojeczki - szczegolnie przy redukowaniu... ew. wodziki teflonowe do wymiany bo nie wiem jak ta skrzynia jest skonstruowana...generalnie nie drogi temat...tylko trzeba grzebnac

Opublikowano

Ok, dziękuję za sugestie. Będę grzebał dopiero jak wyjdzie jakaś ewentualna robota przy samochodzie.

Opublikowano

zdecydowanie wymień olej w dyfrze

:wink:

Opublikowano
raczej wybierak i Lennox przebieg tutaj nie ma nic do tego...u mnie w poprzedniej b7 tez kolo 200kkm pojawil sie problem z wrzucaniem dwojeczki - szczegolnie przy redukowaniu... ew. wodziki teflonowe do wymiany bo nie wiem jak ta skrzynia jest skonstruowana...generalnie nie drogi temat...tylko trzeba grzebnac

Tys widzial

Opublikowano

No i sprawa sie rypla...najprawdopodobniej zatarty silnik ;/

Opublikowano

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

[/color]

Nie ma problemu :wink: Jak dobrze pójdzie to po jutrzejszym losowaniu lotto coś Ci podeślę :naughty: A tak na serio to zaczynam mieć zastrzeżenia do pracy skrzyni przy wrzucaniu 2 i 3 biegu (pogorszenie precyzji) i zastanawiam się czy wymiana oleju nie poprawiła by jej pracy

ciezko powiedziec czy cos pomoze.

jaki masz przebieg, ze chcesz olej w skrzyni wymieniac?

na Twoim miejscu przegladnalbym dyfer i tam ewentualnie olej zmienil

Przebieg to 225k km, sprawa dotyczy A4 B6 FWD

zdecydowanie wymień olej w dyfrze

Lepiej sobie wymień płyn w chłodnicy w 126p

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Yebany klekot

Opublikowano

co sie stalo? ile miales przejechane?

Opublikowano
co sie stalo? ile miales przejechane?

Pytasz o stan licznika czy przebieg samochodu :grin::grin:

Jak co to mam lawetę na miejscu:decayed:

Opublikowano

Prawie 240

Opublikowano

:question::question::question:

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

Boseron dzięki za odwiedziny, bemka daje radę :)

Opublikowano

Odpaliłem , wyjechałem z garażu, zaczął przerywać wiec wróciłem odrazu i teraz stuka tak głośno jakby był zatarty cylinder albo panewki

Opublikowano

ale wymieniales wtryski z tego co pamietam i rozrzad tez...wiec co by bylo przyczyna?

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

Odpaliłem , wyjechałem z garażu, zaczął przerywać wiec wróciłem odrazu i teraz stuka tak głośno jakby był zatarty cylinder albo panewki

brak cisnienia oleju?

Opublikowano

Sam sie zastanawiam... Moze byc trefne paliwo?

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

Żadna kontrolka sie nie zaswiecila

Opublikowano

wtrysk mógł umrzeć albo faktycznie paliwo nie ten teges :kwasny:

Od świec żarowych nie zapaliła się kontrolka ??

Opublikowano

Jeśli wlewałeś Kujawki to tak.

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ----------

Od paliwa tak od razu się nie zrobi momentalnie, musiałbyś wlać opał na jakiejś wsi.

Opublikowano

przy problemie z wtryskiem slychac zawory

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

a nie mialem przypadkiem malo paliwa i pociagnelo caly syf z baku(wode itd)? w zimie czasem sie tak dzieje

Opublikowano
przy problemie z wtryskiem slychac zawory

Dokładnie :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.