Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:facepalm:Widze że grube różnice w czasie :grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przyjechałem z upalania bety, warunki na pasie :kox:

Opublikowano
Przyjechałem z upalania bety, warunki na pasie :kox:

Pozazdrościć u mnie nawet się nie zapowiada na śnieg :kwasny:

Opublikowano
Przyjechałem z upalania bety, warunki na pasie :kox:

Pablo i jak sie upala RWD bo jeszcze nie miałem okazji ?

---------- Post dopisany at 02:16 ---------- Poprzedni post napisany at 02:16 ----------

pewnie większa przyjemnośc niż FWD , szkoda ze nie zdązyłem X3 upalić.....

---------- Post dopisany at 02:36 ---------- Poprzedni post napisany at 02:16 ----------

transmisja

Polsat Sport ť Darmowa Telewizja Internetowa - Kanały Telewizyjne Online

---------- Post dopisany at 05:47 ---------- Poprzedni post napisany at 02:36 ----------

No i d*pa, Czarny był po prostu silniejszy

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Lecicie na karty?

Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

Opublikowano

Ciekawie dzis rano sie jezdzilo po krakowie brakuje tego quattro teraz

Wysłane z kosmosu

Opublikowano

ruks na stronie YT masz pod filmikiem "udostępnij" kopiujesz, wklejasz tutaj i masz:

Znowu zapomniałem, sorki :wink:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

dysponuje ktoś kanałem??? Potrzebuje na 10min:wink:

Tak, mam

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

:grin:

A swoją drogą dziwna ta blokada jakaś że da się z nią jechać

Opublikowano

Elo :hi:

W FWD nie ma żadnej zabawy, w RWD po wyłączeniu DSC jest zabawa :kox:

Prawda jest taka w takich warunkach najlepsze jest quattro a na suchym RWD :)

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

1531603_729438523743752_1613323142_n.jpg

:grin:

Opublikowano
Elo :hi:

W FWD nie ma żadnej zabawy, w RWD po wyłączeniu DSC jest zabawa :kox:

Prawda jest taka w takich warunkach najlepsze jest quattro a na suchym RWD :)

W FWD też jest zabawa ale na pewno mniejsza i oczywiście szpera by się przydała bo mielenie jednym kółkiem nie należy do przyjemności :wink: Za to na suchym daje też satysfakcje zwłaszcza jak się umie wrzucić w zakręt np z przeciwskrętu :decayed: Q jest bardzo dobre ale przydałaby się jeszcze blokada tylnego mostu bo torsen prostuje poślizg...

Odkurzacz niezły ale czy aby na pewno spalinowy?

Opublikowano

Z cyklu wspomnienia ze starych lat :wink:

Opublikowano
  • Autor

Pablo ale kotleta ześ wygrzebał hehehehe

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

może jakaś ustawka na wieczór się trochę cyrklem pobawić :wink:

Opublikowano
  • Autor
może jakaś ustawka na wieczór się trochę cyrklem pobawić :wink:

jestem za, Tylko gdzie i o której ? :naughty:

Opublikowano

Gdzie i o której?

Opublikowano

może o 8 na pasie

Opublikowano
może o 8 na pasie

Pas niezbyt równy :kwasny: Wybiera się ktoś jeszcze?

Opublikowano
  • Autor

No własnei Pas to średnio troszkę .........

Dziś pod Plazą i Decatlonem odśnieżali wiec tez moze byc kupa.....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.