Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gabriel jeszcze tak.

Czyli w Angli dekory skrecacie? :-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

by4egusy.jpg

On tańczy dla mnie

---------- Post dopisany at 01:35 ---------- Poprzedni post napisany at 01:26 ----------

qumavy3u.jpg

On też

Opublikowano

Masakra ...3y7ypu4e.jpg

---------- Post dopisany at 01:55 ---------- Poprzedni post napisany at 01:49 ----------

Masakra ...9y9a7e8u.jpg

Koledzy

Opublikowano
u9u3uguq.jpg
Opublikowano

Dobry wieczór i pozdrowienia

Opublikowano

Gruszka czemu kolegą nie dałeś krzeseł tylko siedzą na podłodze

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Gruszka ma dylemat jakim dekorem przyjebac...http://img.tapatalk.com/d/14/01/25/ryvuquny.jpg

---------- Post dopisany at 01:23 ---------- Poprzedni post napisany at 01:22 ----------

Gruszka ma dylemat jakim dekorem przyjebac w Krystynie...

hahhah

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

Gabriel jeszcze tak.

Czyli w Angli dekory skrecacie? :-)

specjalnie na tą okazje wróciłem :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Gruszka ja z kerczim na tej focie wygladamy jak dwa pedaly...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
miodzio no jest latanie bokiem:decayed: tylko trzeba looknąć ile jest śniegu, nie mówię o tej części od strony muzeum tylko druga część lotniska jak jest dywizjonu 303/2 Pułku Lotniczego :)

taa latanie bokiem z elektrycznym hamulcem ręcznym i napędem na przód :grin:

Wszystko się da Panie kolego, ino żeby przód miał cośtam gripa :decayed:

Opublikowano

Dramat, pamiętajcie ze piłowanie pod hipermarketem na ręcznym nie jest driftem

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

Gruszka ja z kerczim na tej focie wygladamy jak dwa pedaly...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

I jeszcze podobno mamy takie same włosy

Opublikowano
Gruszka ja z kerczim na tej focie wygladamy jak dwa pedaly...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

ba bracia już nie pamiętasz :naughty:

---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

Dramat, pamiętajcie ze piłowanie pod hipermarketem na ręcznym nie jest driftem

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

Gruszka ja z kerczim na tej focie wygladamy jak dwa pedaly...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

I jeszcze podobno mamy takie same włosy

gdzie :grin:

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

Powstanie baza danych wyłudzaczy odszkodowań

Opublikowano

:hi:

Arturoo widze awansik :naughty:

Gratulacje :hi:

thx :wink:

Opublikowano

Gruszka jednak nie dojedzie do Ciebie :kwasny: kolejny miesiąc czekania

Pech na Przyjemnej. Spaliło się 7 BMW - Motoryzacja w INTERIA.PL

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

czyli odpuszczamy jazdę jutro na kartach ?????

Opublikowano

za takich kolegów to ja dziekuje:hi:

Opublikowano

Gdzie znadję dobrego mechanika w Krakowie? Najlepiej okolice Płaszowa

Opublikowano
Gdzie znadję dobrego mechanika w Krakowie? Najlepiej okolice Płaszowa

zależy co chcesz naprawiać :wink:

Opublikowano

Przed chwilą silnik wypluł olej :facepalm:

Opublikowano
Gdzie znadję dobrego mechanika w Krakowie? Najlepiej okolice Płaszowa

Mariusz 607 796 873 rybitwy

Opublikowano
:siema:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.