Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No własnei Pas to średnio troszkę .........

Dziś pod Plazą i Decatlonem odśnieżali wiec tez moze byc kupa.....

Gdybyście się zdecydowali napiszcie sms (518-504-214) ja mógłbym być gdzieś koło 20:30

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
może jakaś ustawka na wieczór się trochę cyrklem pobawić :wink:

czym ty się chcesz bawić ???:decayed:...

:polew:

Opublikowano
  • Autor

z tym zapałem to moze cos na wtorek ustalimy :grin:

Opublikowano
No własnei Pas to średnio troszkę .........

Dziś pod Plazą i Decatlonem odśnieżali wiec tez moze byc kupa.....

Gdybyście się zdecydowali napiszcie sms (518-504-214) ja mógłbym być gdzieś koło 20:30

a ty nie masz już dość takich wrażeń:wink:

Opublikowano

Panowie Agnieszka z klubu TT (czarna TTka co do nas czasem jeździ) zaprasza nas na spota 7.02.2014 (Czwartek) pod Decathlonem na zakopiańskiej :wink:

Opublikowano

Naczelny ty lepiej dzisiaj wyznacz jakąś godzinę bo są chętni sprawdzić trakcję:wink:

Opublikowano

Ja jestem po % więc dzisiaj odpadam trzeba było opić 101 lat babki :wink:

Ale zawsze mogę podejść do Cubra i się wziąć z nim :decayed:

Opublikowano
Ja jestem po % więc dzisiaj odpadam trzeba było opić 101 lat babki :wink:

Ale zawsze mogę podejść do Cubra i się wziąć z nim :decayed:

W takich butach nie wejdziesz :whistling:

Opublikowano

ja wlasnie wrocilem i znalazlem przypadkowo za***ista miejscowke na slizganie :wink:

Opublikowano

Młody gdzie? :wink:

Opublikowano

wokół lidla obok Ciebie

sniegu duzo, aut malo (o 20 chyba zamykaja dzisiaj, ale ja bylem jak byl otwarty i i tak malo ludzi), duzo miejsca, i mozna polatac po parkingu i dookoła sklepu

4.2 w Q robi robote :decayed:

Opublikowano

no to co będzie jak ostatnio??? :kwasny:

Opublikowano
Panowie Agnieszka z klubu TT (czarna TTka co do nas czasem jeździ) zaprasza nas na spota 7.02.2014 (Czwartek) pod Decathlonem na zakopiańskiej :wink:

07.02 to piątek :wink:

btw fajna ta Agnieszka :naughty:

Opublikowano

Sorry chodzi o 6.02.2014 :wink:

Sympatyczna o ciekawych pasjach :)

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

1601023_729607577060180_784043919_n.jpg

Oszaleli :grin:

Opublikowano

Fanta Koneser ;-)

Opublikowano
z tym zapałem to moze cos na wtorek ustalimy :grin:

Macie zapłon jak Kraz w zimie :wink:

Opublikowano
Fanta Koneser ;-)

:whistling::wink: jak tam bawara? :drinks:

Opublikowano
No własnei Pas to średnio troszkę .........

Dziś pod Plazą i Decatlonem odśnieżali wiec tez moze byc kupa.....

Gdybyście się zdecydowali napiszcie sms (518-504-214) ja mógłbym być gdzieś koło 20:30

a ty nie masz już dość takich wrażeń:wink:

Dla mnie ślizganie to jak siłka dla dresa :wink:

Opublikowano
:decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.