Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie Agnieszka z klubu TT (czarna TTka co do nas czasem jeździ) zaprasza nas na spota 7.02.2014 (Czwartek) pod Decathlonem na zakopiańskiej :wink:

A będziemy mogli potestować Haldex'a? Jeśli tak to ja jadę na pewno :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ruks jeśli będą warunki to no problemos :wink:

Opublikowano

:bry:z rana

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Dzień Dobry Kraków :):hi:

Opublikowano

Dobry i z odrobiną słońca póki co.

Jadę dziś na 18 na karty (z pracy zabieramy cały tor) do Sulechowa z Salwatoru. Jakieś tipy na przejazd przez miasto o tej potrze?

Powstańców Śląskich/Nowohucka

Dietla/Aleja Pokoju

Aleje/Bora Komorowskiego

???

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ----------

@Wąski, do której godziny zazwyczaj można zrobić mycie?

Opublikowano
Opublikowano

Siema Pancie

Opublikowano

Witajcie,

Panowie czy w manualnej skrzyni wymieniać olej czy nie?? W gruncie rzeczy nic się ze skrzynią złego nie dzieje, ale będę miał wkrótce wymianę oleju w silniku i przy okazji mógłbym zalać świeży olej do skrzyni.

Opublikowano
Witajcie,

Panowie czy w manualnej skrzyni wymieniać olej czy nie?? W gruncie rzeczy nic się ze skrzynią złego nie dzieje, ale będę miał wkrótce wymianę oleju w silniku i przy okazji mógłbym zalać świeży olej do skrzyni.

Nie masz co z pieniędzmi robić?

Podać Ci nr konta? :wink:

Opublikowano
Witajcie,

Panowie czy w manualnej skrzyni wymieniać olej czy nie?? W gruncie rzeczy nic się ze skrzynią złego nie dzieje, ale będę miał wkrótce wymianę oleju w silniku i przy okazji mógłbym zalać świeży olej do skrzyni.

Nie masz co z pieniędzmi robić?

Podać Ci nr konta? :wink:

Nie ma problemu :wink: Jak dobrze pójdzie to po jutrzejszym losowaniu lotto coś Ci podeślę :naughty: A tak na serio to zaczynam mieć zastrzeżenia do pracy skrzyni przy wrzucaniu 2 i 3 biegu (pogorszenie precyzji) i zastanawiam się czy wymiana oleju nie poprawiła by jej pracy

Opublikowano

Nie ma problemu :wink: Jak dobrze pójdzie to po jutrzejszym losowaniu lotto coś Ci podeślę :naughty: A tak na serio to zaczynam mieć zastrzeżenia do pracy skrzyni przy wrzucaniu 2 i 3 biegu (pogorszenie precyzji) i zastanawiam się czy wymiana oleju nie poprawiła by jej pracy

ciezko powiedziec czy cos pomoze.

jaki masz przebieg, ze chcesz olej w skrzyni wymieniac?

na Twoim miejscu przegladnalbym dyfer i tam ewentualnie olej zmienil

Opublikowano

Nie ma problemu :wink: Jak dobrze pójdzie to po jutrzejszym losowaniu lotto coś Ci podeślę :naughty: A tak na serio to zaczynam mieć zastrzeżenia do pracy skrzyni przy wrzucaniu 2 i 3 biegu (pogorszenie precyzji) i zastanawiam się czy wymiana oleju nie poprawiła by jej pracy

ciezko powiedziec czy cos pomoze.

jaki masz przebieg, ze chcesz olej w skrzyni wymieniac?

na Twoim miejscu przegladnalbym dyfer i tam ewentualnie olej zmienil

Przebieg to 225k km, sprawa dotyczy A4 B6 FWD

Opublikowano

Ja bym raczej stawiał na wybierak lub coś innego mechanicznego. Skrzynia musi przelecieć grubo ponad te Twoje 225kkm. No chyba że już ma... :wink:

Opublikowano
Ja bym raczej stawiał na wybierak lub coś innego mechanicznego. Skrzynia musi przelecieć grubo ponad te Twoje 225kkm. No chyba że już ma... :wink:

Nie ma, nie ma. Co do przebiegu to jestem w 1000% pewny, że ma swoje 225k. Wybierak chyba można przesmarować czy cuś takiego??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.