Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Taaa... Kiedyś też byliśmy w Pizza Hut, pamiętasz? Miał być festiwal a wyszła c**jnia.

Dobrze chociaż że Gruszka zajebał tym tekstem do wychodzących: -będziecie to jeszcze jeść? :polew:

:polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ktos cos dzisiaj?

jest ochota na spota? :wink:

Opublikowano
ktos cos dzisiaj?

jest ochota na spota? :wink:

Czy ty czujesz że rymujesz :whistling::decayed:

Opublikowano

Lolo, masz ikonkę "insert image" w pasku na dole obok tej niebieskiej, wrzucasz tam linka url grafiki ze strony i wtedy jest zdjęcie pokazane :)

Jak masz na kompie to na dole masz dodaj zdjęcia do wiadomości.

1009957_478500362260428_1182732201_n.jpg

Opublikowano

hehe... no tak - prof miodek -ekspert od jezyka polskiego.

jak ktos ma zamarzniete auto to mozna zrobic ciepla kuracje na parkingu w bonarce :wink:

tak czy siak, ja sie dzisiaj gdzies bede krecil, jak nic nie ustalimy

Opublikowano

Lolo, masz ikonkę "insert image" w pasku na dole obok tej niebieskiej, wrzucasz tam linka url grafiki ze strony i wtedy jest zdjęcie pokazane :)

Jak masz na kompie to na dole masz dodaj zdjęcia do wiadomości.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1009957_478500362260428_1182732201_n.jpg

No fakt :) zapomniało się :)

Opublikowano
hehe... no tak - prof miodek -ekspert od jezyka polskiego.

jak ktos ma zamarzniete auto to mozna zrobic ciepla kuracje na parkingu w bonarce :wink:

tak czy siak, ja sie dzisiaj gdzies bede krecil, jak nic nie ustalimy

Może na pas startowy od mojej strony? :naughty:

Opublikowano
hehe... no tak - prof miodek -ekspert od jezyka polskiego.

jak ktos ma zamarzniete auto to mozna zrobic ciepla kuracje na parkingu w bonarce :wink:

tak czy siak, ja sie dzisiaj gdzies bede krecil, jak nic nie ustalimy

Może na pas startowy od mojej strony? :naughty:

A co tam jest ciekawego:whistling:

Opublikowano

A da sie jeszcze wjechać od strony muzeum? na ten odcinek pasa wzdłuż Bora? kiedyś tamtędy wjeżdżałem ale nie było mnie tam już chyba z 4 lata

Opublikowano

spoko, ja tam moge podjechac wszedzie - tylko wiem, ze po chwili niektorym bedzie zimno, dlatego zaproponowalem bonarke :wink:

Opublikowano

Mnie też jest obojętne:wink:

Opublikowano

Na pasie bokiem latać w samochodzie, więc ciepło. ;) Ja niestety dziś mam gości… ale… niedziela karty?

Opublikowano

miodzio no jest latanie bokiem:decayed: tylko trzeba looknąć ile jest śniegu, nie mówię o tej części od strony muzeum tylko druga część lotniska jak jest dywizjonu 303/2 Pułku Lotniczego :)

Opublikowano
miodzio no jest latanie bokiem:decayed: tylko trzeba looknąć ile jest śniegu, nie mówię o tej części od strony muzeum tylko druga część lotniska jak jest dywizjonu 303/2 Pułku Lotniczego :)

taa latanie bokiem z elektrycznym hamulcem ręcznym i napędem na przód :grin:

Opublikowano

dlatego mowie...ze zmarzniesz :grin:

-

boseron - wyzdrowiales juz?:wink:

Opublikowano

Pablo… póki co słabo… Wczoraj byłem i wytrzęsło mnie solidnie.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
spoko, ja tam moge podjechac wszedzie - tylko wiem, ze po chwili niektorym bedzie zimno, dlatego zaproponowalem bonarke :wink:

Też mogę GDZIEŚ podjechać :wink:

Opublikowano

Kolo 20? Gdzie? Bonarka,zakopianka? Inne propozycje?

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.