Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka All :hi:
Zajebistą ofertę ma NJU MOBILE, nie ma póki co lepszej oferty na rynku, oczywiście mówię o sobie bo ja chce mieć wszystko bez limitu + elastyczność, nie chce telefonu i powiązania umową na kilka lat.

Jak dla mnie jest :)

sieć Orange , place abonament 35 zł netto ( no limits rozmów, mmsów i smsów ) tylko fakt jest to oferta dla Firm :)

Ale pewnie bez telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pochwa-lony: potrzebny dobry magik od dobierania lakieru potrzebuje prysnąć zderzak przedni nie znacie kogoś w Krakowie?

Ja i kilku moich znajomych dobierało tutaj. Byłem zadowolony: http://www.klakiernik.pl/mobile/pl/contact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwa-lony: potrzebny dobry magik od dobierania lakieru potrzebuje prysnąć zderzak przedni nie znacie kogoś w Krakowie?

Jaki masz kod lakieru??

LZ9Y -bodajże ale ponoć jest kilka odcieni

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Pochwa-lony: potrzebny dobry magik od dobierania lakieru potrzebuje prysnąć zderzak przedni nie znacie kogoś w Krakowie?

Ja i kilku moich znajomych dobierało tutaj. Byłem zadowolony: Lakiernictwo samochodowe i lakiery samochodowe- tanie materiały lakiernicze 3M

Zadowolony to ja będę jak odcień będzie ten sam :wink:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex pogrzeb po necie to znajdziesz.. np https://www.facebook.com/Njumobile/posts/166334156869547

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

"nju mobile Hania, jest to granica zobowiązań każdego użytkownika, której przekroczenie może uprawniać nas do żądania wpłaty kaucji lub zawieszenia możliwości połączeń."

bodowp przeczytaj mojego posta wyżej, przecież to napisałem, rozmowy poza granice polski i roaming.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: późnym wieczorem.

Kolega Magielka miło było poznać, ramki zakładaj na A4 i w następny wtorek widzę Cię na pierwszym swoim spocie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda sroka swój ogonek chwali... Ja tam wolę Orange, bo nigdy się na nich nie zawiodłem (nawet jeśli chodzi o zasięg - tu piję do Krzyśka29). Jak dla mnie nju-mobile, t-mobile i inne mobile są zbyt drogie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda oferta jest za***ista nex dopóki nie bedzie Cię szlak trafiał jak bedzie Cię roLaczalo podczas rozmowy...albo bedzie brakowało zasięgu albo będziesz próbował sie połączyć kilka razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda oferta jest za***ista nex dopóki nie bedzie Cię szlak trafiał jak bedzie Cię roLaczalo podczas rozmowy...albo bedzie brakowało zasięgu albo będziesz próbował sie połączyć kilka razy...

Tyś widzioł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda oferta jest za***ista nex dopóki nie bedzie Cię szlak trafiał jak bedzie Cię roLaczalo podczas rozmowy...albo bedzie brakowało zasięgu albo będziesz próbował sie połączyć kilka razy...

Tyś widzioł

a ten znowu swoje....chodz na śnieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda oferta jest za***ista nex dopóki nie bedzie Cię szlak trafiał jak bedzie Cię roLaczalo podczas rozmowy...albo bedzie brakowało zasięgu albo będziesz próbował sie połączyć kilka razy...

Tyś widzioł

Ty owoc gdzie ty się podziewasz ? Wczoraj byłem w twoich rodzinnych stronach .... tylko Ciebie nie spotkałem :eusathink:

gruszki.jpg

:decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda oferta jest za***ista nex dopóki nie bedzie Cię szlak trafiał jak bedzie Cię roLaczalo podczas rozmowy...albo bedzie brakowało zasięgu albo będziesz próbował sie połączyć kilka razy...

Tyś widzioł

Ty owoc gdzie ty się podziewasz ? Wczoraj byłem w twoich rodzinnych stronach .... tylko Ciebie nie spotkałem :eusathink:

http://s28.postimg.org/tljib8i3t/gruszki.jpg

:decayed::grin:

:)

Panowie sezon sie zbliza, jak ktos szuka skutra to mam honde 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy dla samochodów starszych niż 25 lat NIE zarejestrowanych jako zabytek są jakieś zniżki na ubezpieczenie OC?

Jeśli NIE jest zarejestrowany jako zabytek, to nie ma żadnych zniżek. Na szczęście zwyżek też nie :-)

Tak mi się też wydaję ale w opisie aukcji koleś napisał że z racji wieku auto ma zniżkę na OC...

BMW E30 Coupe 318i Super stan zabytek!!! Igła (3963325658) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ----------

Zdałem egzamin na prawko, chociaż zaczęło się tragicznie i ledwo zmieściłem się w czasie. Potem szło coraz lepiej. Ale co Was to obchodzi.

MfG.

Karol

Jakie prawko? AM? :wink:

---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

Pochwaliłbyś się tym kiedyś na spocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy dla samochodów starszych niż 25 lat NIE zarejestrowanych jako zabytek są jakieś zniżki na ubezpieczenie OC?

Jeśli NIE jest zarejestrowany jako zabytek, to nie ma żadnych zniżek. Na szczęście zwyżek też nie :-)

Tak mi się też wydaję ale w opisie aukcji koleś napisał że z racji wieku auto ma zniżkę na OC...

BMW E30 Coupe 318i Super stan zabytek!!! Igła (3963325658) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

No racja... Jest w ubezpieczeniach OC coś takiego jak pojazd historyczny Pojazd zabytkowy więc możliwe jest, że gość faktycznie płaci mniej za OC...

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

Choć po przestudiowaniu ustawy o ubezpieczeniach OC - nie jest tak łatwo uzyskać te zniżki... Może gość przez telefon rozwieje wątpliwości bo póki co auto nie spełnia wymogów ani auta historycznego, ani kolekcjonerskiego ani zabytkowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Zasiek w nju taki jak w orange.... Ja jestem osobiscie zadowolony. Nex poczytaj na spokojnie fora dyskusyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kartę play, ładuje 25zł, za 10zł kupuje 1GB internetu i z 15tki jeszcze mi zostaje, bo do Play wszystko darmo. Na moje potrzeby ok. Jedyny szkopuł taki, że jak wykorzystam 1GB to do końca 30 dni w zasadzie nie działa i nie da się zapłacić więcej by mieć znowu dobrze. Jak wynieśliśmy biuro z kamienicy w centrum to z zasięgiem jest już ok, zazwyczaj :D .

Do zobaczenia jutro. A w międzyczasie… gdzie mogę zrobić przegląd(10pkt, 500zł, zabrany d. rejestracyjny) co by się braku puszki z DPFem zbytnio nie czepiali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...