Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Puściłeś atomówkę w portki ze strachu? :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
gruszka z tyłu to Ty?

http://s29.postimg.org/c9qjzd9v7/1925261_295812850570258_1394176072_n.jpg

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

Ostrzegam !!! Ze

Jak złapie gnoja który włamał mi się do samochodu to

Nie ręcze!!! Skurwiała mendo miej się na baczności bo twoje dni od

Tego momentu są policzone .........

​Dzisiaj włamali się Hubertowi (DJ Hubertuse z energy 2000) w B8 na Bieżanowie ale tylko pogrzebali w aucie.

Natomiast biała śnieżynka B8 sąsiada dzisiaj została puknięta w tył przez jakieś bmw na mieście :decayed:

Nooo PABLO zawiało grozą, aż mnie ciarki przeszły jak to przeczytałem

Ta, weź się.

Z tyłu i z przodu

Opublikowano
Ostrzegam !!! Ze

Jak złapie gnoja który włamał mi się do samochodu to

Nie ręcze!!! Skurwiała mendo miej się na baczności bo twoje dni od

Tego momentu są policzone .........

z całym szacunkiem ale ktoś kto pisze takie teksty to mały dzieciak :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

mysle ze złodziej odda wszystko co ukradł bo na pewno sie przestraszył i na pewno to znalazł w necie i przeczytał :polew:

Opublikowano
Ostrzegam !!! Ze

Jak złapie gnoja który włamał mi się do samochodu to

Nie ręcze!!! Skurwiała mendo miej się na baczności bo twoje dni od

Tego momentu są policzone .........

z całym szacunkiem ale ktoś kto pisze takie teksty to mały dzieciak :facepalm:

no proste! takie rzeczy załatwia się tylko i wyłącznie na POLICJI!!!

Opublikowano

Ale nic mu nie ukradli tylko włamanie, miał iść na monitoring oglądać jeśli gość nie miał mordy zasłoniętej to mówił mi że będzie miał połamane 50% ciała :decayed:

Opublikowano
Ale nic mu nie ukradli tylko włamanie, miał iść na monitoring oglądać jeśli gość nie miał mordy zasłoniętej to mówił mi że będzie miał połamane 50% ciała :decayed:

:facepalm:

Opublikowano
Ale nic mu nie ukradli tylko włamanie, miał iść na monitoring oglądać jeśli gość nie miał mordy zasłoniętej to mówił mi że będzie miał połamane 50% ciała :decayed:

:facepalm:

nie ma się mu co dziwić, każdy kto dba o auto tak by zareagował w początkowej fazie złości kiedy jakiś pedał niszczy twoje cacko

Opublikowano

Dzięki za spota

Opublikowano

Również

Opublikowano

ja również dziękuje za spota :wink: ktoś czegoś z Kielc potrzebuje bo jade jutro

Opublikowano

dzięki za spota:wink:

Opublikowano

Panowie dzieki za spota wasza pomoc bezcenna za naprawę zapłacę kartą mastercard :notworthy:

Opublikowano
Panowie dzieki za spota wasza pomoc bezcenna za naprawę zapłacę kartą mastercard :notworthy:

nie ma za co :whistling:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

btw dzieki za spota

Opublikowano

A ja nie dziękuje za spota, bo mnie tam nie było...

Opublikowano

no to sie spocik przedluzyl.. :decayed:

dzieki Panowie! :wink:

Opublikowano
A ja nie dziękuje za spota, bo mnie tam nie było...

ich tez nie bylo :grin:

ale dzieki za spota :hi::grin:

no to sie spocik przedluzyl.. :decayed:

dzieki Panowie! :wink:

po raz drugi polnoc mnie zastala na tym parkingu....:grin:

Opublikowano
po raz drugi polnoc mnie zastala na tym parkingu....:grin:

jak sie profesor rozgadal to ciezko bylo mu przerwac :cheesy:

nie no, elegancko bylo :thumbup1:

bedziesz za tydzien na spocie?

Opublikowano

nie wiem jak Ty,ale ja sobie musze zalatwic korepetycje :grin:

sie wie !:decayed: ma sie urlop to sie jezdzi :wink:

Opublikowano

no proste, korepetycje trzeba wziąć bo na pewno prędzej czy później się przydadzą :cheesy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.