Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to się nie da tak zakodować. Kiedyś próbowałem. Mało tego, doczytaj sobie dobrze przepisy dotyczące świateł do jazdy dziennej, bo wydaje mi się że jeśli nie były fabrycznie zamontowane (od jakiegoś rocznika) to muszą świecić dodatkowo z tyłu. Np tak jak ma Dante jest niezgodnie z przepisami i za to można dostać mandacik jak za jazdę bez świateł :)

Spokojnie Lennox, coś tam o tych przepisach wiem :wink: Qmpel też jest instruktorem więc też powinien się orientować :decayed: Powyżej wrzuciłem cytat i jest napisane "dopuszcza się" świecenie z tablicą i pozycją tył więc luzik

Spokojnie przecież napisałem że mi się wydaje. Kiedyś, dość dawno oglądałem na TVN Turbo "Uwaga pirat", jak koleś miał dokładane dzienne włączone i wlepili mu mandat. Tak jak pisałem "wydaje mi się"... co nie znaczy że się nie mogę mylić :wink:

---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

A jeśli były zakodowane to pewnie większego problemu nie będzie żeby przegrzebać i ustawić jak chce.

Niech przyjedzie na spota. :wink:

Chciałem tylko sprecyzować dla potomnych :wink: To go zabiorę kiedyś na spota i będziecie się doktoryzować bo ja nie wiem gdzie to się zmienia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Qurwa znowu lipa w lipcu zeszłego roku kupiłem turbinę regenerowaną założyłem wszystko hulało do dziś:kwasny: diagnoza przepuszcza olej mam już DOSYĆ DIESLI non stop coś żebt to jeszcze stówkę kosztowało to bym przeżył a tak to tragedia zaczynam sobie wyrabiać złe zdanie o klekotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zaoszczędzisz na ropie wpierdzielasz w naprawy, taka jest prawda :wink:

Jest temat na forum o tym i mnóstwo podobnych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zaoszczędzisz na ropie wpierdzielasz w naprawy, taka jest prawda :wink:

Jest temat na forum o tym i mnóstwo podobnych opinii.

i właśnie jest to mój pierwszy i ostatni diesel:kwasny:

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

dochodzę do konsensusu iż lepiej żeby paliło 10 litrów benzyny niż 8 litrów ropy wielki fiut nie oszczędność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 6-7 lat temu była duża różnica w benie i ropie to się faktycznie opłacało, dzisiaj praktycznie tyle samo stoi paliwo, jedynie mniej pali diesel ale no właśnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurfa że człowiek nie miał nikogo kto poradził by te 5 lat temu przedstawił wszystkie za i przeciw przed zakupem fury :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

A najciekawsze dzwonie do typa co mi sprzedał i mówię mu jaka sytuacja a on proszę przywieść część zobaczymy co się stało czy to nie jest pana wina ja mu mówię na to, a kto mi kur... za wymontowanie i zamontowanie turbawki wróci Kopernik jaka moja wina wiem jak eksploatować diesla z turbem ja pierdo... co za kraj wszędzie tylko patrzą wyj....ć człowieka najlepiej to się kasę bierze :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi:

Mam dylemat, którego wybrać :mysli:

I czy w ogóle zmieniać auto :mysli:

Pomóżcie :think2:

To: Audi A8 2000r. lift 3.7 BRC (4018266738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy to: AUDI S6 4.2+LPG BRC FULL OPCJA NAVI LIFT OKAZJA!!! (4045141820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A może w ogóle odpuścić i nie przypalać się?

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Jak widać powyżej - klekoty się psują... Mój też zaczyna powoli niedomagać :kwasny: Może by się go pozbyć i kupić benzyne :mysli:

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

Chyba zaczynam mieć rozterki jak Boseron :kox: Starość nie radość :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) wlasnie nabyłem A4 b5 :naughty: i mam pytanko znacie moze jakiegos dobrego speca co umie zrobić odcięcie od zapłonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi:

Mam dylemat, którego wybrać :mysli:

I czy w ogóle zmieniać auto :mysli:

Pomóżcie :think2:

To: Audi A8 2000r. lift 3.7 BRC (4018266738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy to: AUDI S6 4.2+LPG BRC FULL OPCJA NAVI LIFT OKAZJA!!! (4045141820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A może w ogóle odpuścić i nie przypalać się?

S6 fajniejsza wg mnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) wlasnie nabyłem A4 b5 :naughty: i mam pytanko znacie moze jakiegos dobrego speca co umie zrobić odcięcie od zapłonu ?

cześć :wink:

mam takiego speca.. PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jak te auta tanieją..

Ja będę wystawiać E39 bo widzę że dalej z taką opcją i z tego roku chodzą od 19 do 22 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje opinie odnosnie silników 2.4 montowane w b5

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi:

Mam dylemat, którego wybrać :mysli:

I czy w ogóle zmieniać auto :mysli:

Pomóżcie :think2:

To: Audi A8 2000r. lift 3.7 BRC (4018266738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy to: AUDI S6 4.2+LPG BRC FULL OPCJA NAVI LIFT OKAZJA!!! (4045141820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A może w ogóle odpuścić i nie przypalać się?

S6 fajniejsza wg mnie:wink:

mam podobne zdanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi:

Mam dylemat, którego wybrać :mysli:

I czy w ogóle zmieniać auto :mysli:

Pomóżcie :think2:

To: Audi A8 2000r. lift 3.7 BRC (4018266738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy to: AUDI S6 4.2+LPG BRC FULL OPCJA NAVI LIFT OKAZJA!!! (4045141820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A może w ogóle odpuścić i nie przypalać się?

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Jak widać powyżej - klekoty się psują... Mój też zaczyna powoli niedomagać :kwasny: Może by się go pozbyć i kupić benzyne :mysli:

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

Chyba zaczynam mieć rozterki jak Boseron :kox: Starość nie radość :grin:

nie jechałem a8 z tym silniekm......esą 6'tką jechałem......w porównaniu do a4 komfortowa bardzo.....ale nie hamuje.....hebel w tym aucie to pomyłka...a z tego co widziałem po fotach to heble do remontu...najlepiej do zmiany na zestaw s4b6/7 :wink: przynajmniej :decayed:

nie lepiej kupić a4 2,7 ??????

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

btw....skrzynia tip starego typu :thumbdown:

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 07:22 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 22:22 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema lalunie pozdrowienia z Wrocławia

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

bo prawda jest taka ze kilka lat temu nasze klekoty miały 5-7 lat z przebiegami rzędu 150 kkm wtedy były jeszcze świeże ze tak powiem,

dzis to samochody ponad 10 letnie można powiedzieć już stare leciwe często mające przebiegi grubo ponad 200 kkm wiec siła rzeczy zaczynają się psuć niestety, nic nie jest wieczne.

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

każdy wie ze zblizajac się do 200 kkm musimy się liczyć w klekocie z remontem dwumasy turbawki a to kosztowne wymiany, osobiście robiłem jedno i drugie

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

BTW urząd skarbowy to złodzieje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...