Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A ja nie bede przyjeżdżał...oszczędzają bogaci to i nam sie oplaci

ja bede przyjezdzal na skutrze i bede przejezdzal na stojaco pod szlabanem

Będziesz zjeżdżał po nowe bilety jak się będzie czas kończył :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka już nie przesadzaj aż tak niski nie jesteś na stojąco nie dasz rady, ale jak klapniesz na siodełku.......

BTW dzień dobry

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

Dante zalatwiaj gumy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante zalatwiaj gumy ;-)

no to miales Boseron sprzedac auto...

ale tu mowa o czym innym między nimi i o innych gumach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante zalatwiaj gumy ;-)

no to miales Boseron sprzedac auto...

ale tu mowa o czym innym między nimi i o innych gumach

mistrzowie szydery :grin: jak mam zly humor, to wchodze tu poczytac posty i od razu lepiej :grin:

jest ktos w krk, do kogo podjade i wytnie mi egr'a z programu bez marudzenia ? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz zadzwoń tu:

794 252 302

Diagnostyka komputerowa itp...

Lub napisz do mnie na PW.

Dante zalatwiaj gumy ;-)

no to miales Boseron sprzedac auto...

ale tu mowa o czym innym między nimi i o innych gumach

mistrzowie szydery :grin: jak mam zly humor, to wchodze tu poczytac posty i od razu lepiej :grin:

jest ktos w krk, do kogo podjade i wytnie mi egr'a z programu bez marudzenia ? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante zalatwiaj gumy ;-)

no to miales Boseron sprzedac auto...

ale tu mowa o czym innym między nimi i o innych gumach

mistrzowie szydery :grin: jak mam zly humor, to wchodze tu poczytac posty i od razu lepiej :grin:

jest ktos w krk, do kogo podjade i wytnie mi egr'a z programu bez marudzenia ? :facepalm:

Gruszka...masz numer? oN OTWORZYŁ ZAKŁAD PRZY DOMU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebiescy w alfie z drogówki to są pedały jedne.

Wczoraj dali mi mandat 50zl za przejście w niedozwolonym miejscu gdzie wszyscy chodzą a jaiod 25 lat od kiedy mieszkam na tym osiedlu i c**j mnie interesuje że jest jakaś akcja albo ze jakas kobieta zginęła kilka dni temu w Krk na jakimś przejściu. :facepalm:

Jak im powiedziałem że gdyby tam stali cały czas to co 5 minut będą wypisywać mandat na medwieckiego to nie wiedzieli co odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO... Ewidentnie w tym czasie przyczyniles sie do powstania zagrozenia, za co zostales ukarany przez "funkcjonariuszy" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebiescy w alfie z drogówki to są pedały jedne.

Wczoraj dali mi mandat 50zl za przejście w niedozwolonym miejscu gdzie wszyscy chodzą a jaiod 25 lat od kiedy mieszkam na tym osiedlu i c**j mnie interesuje że jest jakaś akcja albo ze jakas kobieta zginęła kilka dni temu w Krk na jakimś przejściu. :facepalm:

Jak im powiedziałem że gdyby tam stali cały czas to co 5 minut będą wypisywać mandat na medwieckiego to nie wiedzieli co odpowiedzieć.

a ty co biegać nie potrafisz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante zalatwiaj gumy ;-)

zamówione :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stali u mnie na 2 pułku w miejscu jak są taksówki.

Sąsiada też spisali :facepalm:

Za godzinę spokojnie ze 100 mandatów mogliby wypisać.

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

Oglądałem teraz godzinne orędzie Putina, anektował Krym i po ptokach, w d*pie ma cały świat :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo widze ze wczoraj jakies fatum było bo nie tylko Tobie przywalili mandat za przechodzenie w niedozwolonym miejscu :whistling:

a tak na poważnie wzięli sie za chodzenie po pasach, za dużo ludzi chodzi gdzie popadnie jak święte krowy , pomijam fakt ze mało kto respektuje czerwone dla pieszych i chodzą jak chcą , zwróciłem ostatnio na to uwage, wolna amerykanka jest w Krakowie, nie ma kultury ani jazdy ani pieszych.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak to?

jak juz kiedys ruks wspominal - przepis mowi, ze przechodzic mozna do 100m od pasow i od 100m tez mozna :wink:

wiec za co karac tych biednych ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi auto jest cały czas do wzięcia jakby ktoś chciał a, nie spieszy mi sie bo to egzemplarz w bardzo dobrym stanie technicznym , odpukać bo o x3 tez tak mówiłem i skrzynka sie posypała hehe .

Panowie pomóżcie wybrać z tych modeli albo pokażcie inny fajny ::wink:

1.

4051759621

2.

4046849429_1.jpg

3

4058668626.jpg

4.

4055370668.jpg

będe wdzięczny za wszelkie sugestie i podpowiedzi , cięzko sie zdecydować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron mi się najbardziej podoba 3 zestaw :good:

A co do powyższego, w tym miejscu chodnik jest od ponad 30 lat i dawniej były tutaj nawet pasy ale później przenieśli kilkadziesiąt metrów dalej i na pewno jest bliżej niż 100 metrów!

135206_2pl.png

135522_2pl_2.png

A tutaj zaznaczyłem w którym miejscu te palanty czaili się na ludzi którzy przechodzą tak jak ta kobieta!

Na samym zdjęciu widać ile ludzi tak chodzi i cały czas będą tędy przechodzić i niech nie pieprzą że w takich miejscach giną ludzie bo nigdy w tym miejscu nikt nie zginął odkąd tu mieszkam!

Myślę że zaraz pójdą ludzie do spółdzielni i zrobią z tym porządek bo nikt specjalnie nie będzie chodził 50-70 metrów dalej i robił koło by znów wrócić w to samo miejsce i iść dalej prosto jak się idzie w stronę bloku 26 i innych numerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...