Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda hajsu…:decayed::decayed:

Te 2 zł jeszcze popsuje frekwencje :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nex tu nie chodzi o 2 zł, chodzi o zasady (.........)

ale ktoś powie 2 zł to nie pieniądze i jedni i drudzy mają trochę racji

ja też proponuję ankietę ! "czy dwa złote to pieniądze czy nie piniądze"

a generalnie ta opłata może wpłynąć na spoty pozytywnie a dokładnie na ich długość bo tym którzy będą znikać wcześniej będzie szła szydera " ooo....dwa zeta mu szkoda" :naughty:

:decayed::decayed::decayed::decayed: a szydery byście pewnie nie żałowali :decayed:

a generalnie ta opłata może wpłynąć na spoty pozytywnie a dokładnie na ich długość bo tym którzy będą znikać wcześniej będzie szła szydera " ooo....dwa zeta mu szkoda" :naughty:

jak bym miał 2 zeta to by mnie jutro w robocie nie było...

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

heheh robi sie ciekawie a ja bym powiedział tak ze skoro Polak potrafi kombinować to zawsze można :

po 2 godzinach wyjechać i wjechać jeszcze raz za darmoszke :polew:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

no chyba ze Fantomas nie bedzie z tego zadowolony bo mu więcej oleju weźmie na zimnym motorze

Opublikowano

A ja nie bede przyjeżdżał...oszczędzają bogaci to i nam sie oplaci

Opublikowano
A ja nie bede przyjeżdżał...oszczędzają bogaci to i nam sie oplaci

rocznie to prawie 100zł jest :naughty::decayed:

Opublikowano

To już wiemy jaki jutro temat będzie na spocie :decayed:

Opublikowano

Będzie rachunkowość :decayed:

Opublikowano

Panowie, urząd rejestracyjny auta przy mogilskim jest czynny od 7:40 tak ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać:hi:

Panowie, urząd rejestracyjny auta przy mogilskim jest czynny od 7:40 tak ?

tak

Opublikowano
A ja nie bede przyjeżdżał...oszczędzają bogaci to i nam sie oplaci

ja bede przyjezdzal na skutrze i bede przejezdzal na stojaco pod szlabanem

Opublikowano
A ja nie bede przyjeżdżał...oszczędzają bogaci to i nam sie oplaci

ja bede przyjezdzal na skutrze i bede przejezdzal na stojaco pod szlabanem

:grin:

bry:hi:

Opublikowano
A ja nie bede przyjeżdżał...oszczędzają bogaci to i nam sie oplaci

ja bede przyjezdzal na skutrze i bede przejezdzal na stojaco pod szlabanem

Będziesz zjeżdżał po nowe bilety jak się będzie czas kończył :polew:

Opublikowano

Gruszka już nie przesadzaj aż tak niski nie jesteś na stojąco nie dasz rady, ale jak klapniesz na siodełku.......

BTW dzień dobry

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

Dante zalatwiaj gumy ;-)

Opublikowano

no to miales Boseron sprzedac auto...

Opublikowano

Dante zalatwiaj gumy ;-)

no to miales Boseron sprzedac auto...

ale tu mowa o czym innym między nimi i o innych gumach

Opublikowano

Dante zalatwiaj gumy ;-)

no to miales Boseron sprzedac auto...

ale tu mowa o czym innym między nimi i o innych gumach

mistrzowie szydery :grin: jak mam zly humor, to wchodze tu poczytac posty i od razu lepiej :grin:

jest ktos w krk, do kogo podjade i wytnie mi egr'a z programu bez marudzenia ? :facepalm:

Opublikowano

Grzegorz zadzwoń tu:

794 252 302

Diagnostyka komputerowa itp...

Lub napisz do mnie na PW.

Dante zalatwiaj gumy ;-)

no to miales Boseron sprzedac auto...

ale tu mowa o czym innym między nimi i o innych gumach

mistrzowie szydery :grin: jak mam zly humor, to wchodze tu poczytac posty i od razu lepiej :grin:

jest ktos w krk, do kogo podjade i wytnie mi egr'a z programu bez marudzenia ? :facepalm:

Opublikowano

Dante zalatwiaj gumy ;-)

no to miales Boseron sprzedac auto...

ale tu mowa o czym innym między nimi i o innych gumach

mistrzowie szydery :grin: jak mam zly humor, to wchodze tu poczytac posty i od razu lepiej :grin:

jest ktos w krk, do kogo podjade i wytnie mi egr'a z programu bez marudzenia ? :facepalm:

Gruszka...masz numer? oN OTWORZYŁ ZAKŁAD PRZY DOMU...

Opublikowano
:siema:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.