Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

PABLO , masz link do KSW26?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dante dzięki za pomoc.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję trzeba być dobrej myśli

Będzie dobrze. Zdrowiej Łukasz

Dante dzięki za pomoc.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Nie ma sprawy, to ja dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek nie zdaje sobie sprawy jak jest zdrowy co ma, nie wiedziałem że w szpitalu tv jest na pieniądze. :o toż to zdzierstwo, 2zl godzina, i masz chciałem przyoszczedzic na parkingu to oddam na tv ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Łukasz co się stało? Coś z robota czy jak?

ZDROWIEJ I POWODZENIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek nie zdaje sobie sprawy jak jest zdrowy co ma, nie wiedziałem że w szpitalu tv jest na pieniądze. :o toż to zdzierstwo, 2zl godzina, i masz chciałem przyoszczedzic na parkingu to oddam na tv ;-)

To ja Ci zdradzę myk na TV w szpitalu :decayed: Telewizor podłączony jest kablem do gniazdka (puszki na ścianie) z limitem na żetony. W dużej ilości telewizorów kabel zasilający jest osobno włączany w telewizorze (tak jak w monitorze). Więc trzeba przynieść swój kabel i podłączyć do telewizora i innego gniazdka. Ot taki mod na nielimitowane minuty NFZ :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Miodzio na to bym nie wpadł ;-)

Zemis nic z robota bardziej powikłania po grypie, biorę dozylnie sterydy ale gwarancji nie ma, obumarcie komórek nerwowych w uchu, może wrócić słuch ale nie musi :-\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) boseron zycze szybkiego powrotu do zdrowia :)

Mam pytanko do was wymienial ktos moze wahacz na ul Fatimska 4c-Auto Service Janusz Nowak. Kolega mi go polecil ze dobre ceny ma a niewiem czy ten spec zalozy z glowa wahacz bo rozne opinie poczytalem tu na forum ze polowe mechanikow zle zaklada a tego chcialbym uniknac. Mam nadzieje ze pomozecie :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki przyda się,

Sharks nie jedz tylko na jugowicka, o fatimskiej nie wiem nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszedłem na forum po całym dniu i fack.. Łukasz nawet nie żartuj z tym uchem :kwasny:

Szybko wracaj do zdrowia bo innej opcji nie bierzemy pod uwagę!

Co do tv to tez pamiętam ten limit jak byłem na Żeromskiego 4-5 lat temu, zdzierstwo..

Jesteśmy z Tobą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem w szpitalu Żeromskiego, zostaje w trybie pilnym na oddziale, diagnoza nagła całkowita gluchota ucha, będą ratować słuch ale bez obietnic :-(

Zdrowka Ci zycze. Ktory lekarz Cie prowadzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Miodzio na to bym nie wpadł ;-)

Zemis nic z robota bardziej powikłania po grypie, biorę dozylnie sterydy ale gwarancji nie ma, obumarcie komórek nerwowych w uchu, może wrócić słuch ale nie musi :-\

3maj się Łukasz, musi być dobrze!

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

witam :) boseron zycze szybkiego powrotu do zdrowia :)

Mam pytanko do was wymienial ktos moze wahacz na ul Fatimska 4c-Auto Service Janusz Nowak. Kolega mi go polecil ze dobre ceny ma a niewiem czy ten spec zalozy z glowa wahacz bo rozne opinie poczytalem tu na forum ze polowe mechanikow zle zaklada a tego chcialbym uniknac. Mam nadzieje ze pomozecie :)

Pozdrawiam :)

Powinni dać radę :wink: sporo rzeczy tam robiłem, znam Janusza dość dobrze i polecam. BTW jak można źle założyć wahacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni dać radę :wink: sporo rzeczy tam robiłem, znam Janusza dość dobrze i polecam. BTW jak można źle założyć wahacz?

mozna mozna :) ponoc duzo mechanikow dokrecaja na maxa wahacz jak auto jest na podnosniku a trzeba wtedy lekko dokrecic, auto na glebe przejechac sie 20 m zeby sie wahacz ulozyl i wtedy dokrecic. Chyba ze sie myle? Jezeli tak to niech mnie ktos poprawi;) ale duzo poczytalem i ludzie tak pisza;)

A wymieniales u nich wahacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie np źle założyli wahacz ma jugowickiej, nie dokrecili i trzeszczal strasznie przy ruszniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...