Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tez mam czarna b7 ale równie jak Ramzes nie domyślam sie o co chossssiii

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Panowie ...........piąteczek :naughty:

:lol1::cwaniak:

podobno aira w zimie ro***erdoli jak trzymasz auto na mrozie, czy to prawda? Jeżeli tak to powodzonka :decayed:

ciężarówki by miały do jazdy 3 sezony w takim razie :decayed:

Opublikowano
Ja tez mam czarna b7 ale równie jak Ramzes nie domyślam sie o co chossssiii

Jeździsz jeszcze tym samochodem?? Moja propozycja jest nadal aktualna - oferuję moją kobitę + dopłatę

Opublikowano

ja tez jezdze czarna B7 i tez nie wiem o co chodzi :eusathink:

Opublikowano

A ja nie jeżdże czarną B7 i wiem o co chodzi :jerk:

Dzię dobry :hi:

Opublikowano

Czy ktoś z Was może wyciagnąć historię auta ? Znajomy znalazł auto w Krakowie o nr VIN: WAUZZZ8P79A028563

Opublikowano
Czy ktoś z Was może wyciagnąć historię auta ? Znajomy znalazł auto w Krakowie o nr VIN: WAUZZZ8P79A028563

A 3ke?

Opublikowano
Czy ktoś z Was może wyciagnąć historię auta ? Znajomy znalazł auto w Krakowie o nr VIN: WAUZZZ8P79A028563

Napisz do Stanleya.

Opublikowano

16624_1_500_obywatele-piateczek.jpg

:jerk::jerk::jerk:

Opublikowano
Czy ktoś z Was może wyciagnąć historię auta ? Znajomy znalazł auto w Krakowie o nr VIN: WAUZZZ8P79A028563

A 3ke?

a no ACZY. Bidna dość wersja.

Gabriel kiedy będziesz w Kraku aby zgarnąć ten Twój komplecik ;-) ?

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

Czy ktoś z Was może wyciagnąć historię auta ? Znajomy znalazł auto w Krakowie o nr VIN: WAUZZZ8P79A028563

Napisz do Stanleya.

? http://a4-klub.pl/members/stanley-33231/ ?

Opublikowano

Tak.

Opublikowano

dziś go nie ma w pracy .....:wink:

Opublikowano

Postaram się podjechać we wtorek na spota to wszystko wytłumaczę :wink:

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

A ja nie jeżdże czarną B7 i wiem o co chodzi :jerk:

Dzię dobry :hi:

Brawo !!!!! :thumbup1:

Opublikowano
Postaram się podjechać we wtorek na spota to wszystko wytłumaczę :wink:

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

A ja nie jeżdże czarną B7 i wiem o co chodzi :jerk:

Dzię dobry :hi:

Brawo !!!!! :thumbup1:

Rezamy avanta na spocie ? :grin:

Opublikowano
Postaram się podjechać we wtorek na spota to wszystko wytłumaczę :wink:

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

A ja nie jeżdże czarną B7 i wiem o co chodzi :jerk:

Dzię dobry :hi:

Brawo !!!!! :thumbup1:

Rezamy avanta na spocie ? :grin:

Albo pickupa ;-) ?

Opublikowano
Postaram się podjechać we wtorek na spota to wszystko wytłumaczę :wink:

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

A ja nie jeżdże czarną B7 i wiem o co chodzi :jerk:

Dzię dobry :hi:

Brawo !!!!! :thumbup1:

Rezamy avanta na spocie ? :grin:

Albo pickupa ;-) ?

No możemy coś spróbować, jak nie wyjdzie to ewentualnie zostanie cabrio ...

Opublikowano

nie spać

---------- Post dopisany at 04:55 ---------- Poprzedni post napisany at 04:54 ----------

Krumak odważne te Twoje propozycje ;-)

Opublikowano
nie spać

---------- Post dopisany at 04:55 ---------- Poprzedni post napisany at 04:54 ----------

Krumak odważne te Twoje propozycje ;-)

Masz na myśli odważny ze względu na to, że chcę ten samochód, czy to że chcę za niego oddać babę i dopłacić??

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siema,

Ma ktoś może na dysku te loga naszego klubiku i podzielił by się nimi ze mną?

Gdzieś je dawniej pobierałem ale nie mogę znaleźć pewnie mam na jakiejś płytce zgrane tylko pytanie na jakiej i gdzie ona jest.... :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.