Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wybrałbym się tam bardzo chętnie ale dzisiaj raczej nie dam rady :/

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wybrałbym się tam bardzo chętnie ale dzisiaj raczej nie dam rady :/

to za tydzień :wink:

Opublikowano
Wybrałbym się tam bardzo chętnie ale dzisiaj raczej nie dam rady :/

to za tydzień :wink:

Za tydzień z miłą chęcią ;-)

Opublikowano
Wybrałbym się tam bardzo chętnie ale dzisiaj raczej nie dam rady :/

to za tydzień :wink:

Za tydzień z miłą chęcią ;-)

ja właśnie dorwałem nieosiągalne obudowy chłodnicy do mojej B2 :banan: dziś montaż

Opublikowano

Radekst i Fanta. Nie dam rady Wam pomóc dzisiaj :-( Musimy to przełożyć :/

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

Wybrałbym się tam bardzo chętnie ale dzisiaj raczej nie dam rady :/

to za tydzień :wink:

Za tydzień z miłą chęcią ;-)

ja właśnie dorwałem nieosiągalne obudowy chłodnicy do mojej B2 :banan: dziś montaż

I ja mam coś nowego do szaraka ale najpierwej muszę pomierzyć ;-)

Opublikowano

dla kogo? :wink:

Opublikowano
Radekst i Fanta. Nie dam rady Wam pomóc dzisiaj :-( Musimy to przełożyć :/

szkoda ze nie dasz rady :confused4:

my mimo wszystko spróbujemy dzisiaj podzialac z tymi lampami, a najwyzej w inny dzien ogarniemy w trójkę dekory bo Ty wiesz najlepiej co i jak :wink:

sprawdzales radio?

Opublikowano
Opublikowano
Radekst i Fanta. Nie dam rady Wam pomóc dzisiaj :-( Musimy to przełożyć :/

szkoda ze nie dasz rady :confused4:

my mimo wszystko spróbujemy dzisiaj podzialac z tymi lampami, a najwyzej w inny dzien ogarniemy w trójkę dekory bo Ty wiesz najlepiej co i jak :wink:

sprawdzales radio?

nie sprawdziłem dalej :/ nie miałem jak i kiedy :/

Opublikowano

ok, to daj znac jak sprawdzisz

Opublikowano

Dzień dobry

Opublikowano

te alu :sick3:

Opublikowano

Koledzy znacie kogoś kto w KR ogarnie w dobrej kasie PDC przód i tył w B8? Oczywiście poza Navipolem bo u nich ta przyjemność 2k :facepalm:

Opublikowano
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t34.0-12/10356424_665750110145477_1637880065917953971_n.jpg?oh=d24b67930f1e49c7bf5ba2175cb70cf1&oe=53921B44&__gda__=1402071570_40776f6d7fee7a6e3aba741a02b83584

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t34.0-12/10410329_665750086812146_9119809478484817897_n.jpg?oh=19455f88764cf9cd73be070e1badd486&oe=53921C64&__gda__=1402071026_ce74efbaefc2dda143205e7e316d9ffb

Wczoraj dwie furmanki przyłapane, GT-R na Wiślickiej i FF pod Aqua Parkiem, ciekawie brzmi te 650KM w Ferarce.

Ruszam równo za Nissanem, cisnę ile mogę a on sobie na luzie jedzie:decayed:, zrównałem się z nim na Bora i delikatnie dodał gazu, ślad po nim zaginął :grin:

2.8s do 100km/h w końcu do czegoś zobowiązuje:decayed:

Taaa, najprędzej do tego że po 2 latach skrzynię trzeba będzie wymienić :tongue4: a tą Ferrarkę na KR kojarzę, gość ma jeszcze białą Italię

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

widzę że Ci przypadła do gustu 100 :decayed: ładna linia

linia B1/C1 mi się strasznie podoba ;-) Musze sobie takowego sprawić. B2Q też bym chętnie przytulił ;-)

ja też :wink: dzisiaj są Krakowskie Klasyki Nocą koło Plazy ostatnio bardzo dużo ludzi pojawia się nowymi niespotykanymi klasykami.Atmosfera sie też dużo polepszyła .Zapraszam :wink:

Fajne to 100 S Coupe :decayed:

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

XS-Mag Wörthersee Meeting with TRDLGHT.de on Vimeo :wink:

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

znacie kogoś kto kreci takie filmy ????

Prosz... https://www.facebook.com/collabstudio?fref=ts

Opublikowano

dzięki Panowie za spocika :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.