Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Zagadaj do fantowskiego, z tego co pamiętam do On się kiedyś nad taką zmianą doktoryzował :wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Czy ktoś tu szukał klasycznej BMW??

BMW E30 325e "Super ETA" (4357485121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tak ja mam z a3 z przeszczepionym kapslem ze starej gały :wink: z mieszkiem nie bylo najmniejszego problemu i siadł w ramkę jak trzeba..

ciekawe czy do B5 też by siadło, tylko żę u mnie jest wkręcana.

mozemy sprobowac przelozyc :wink:

ja tysz chce :decayed:

bo u mnie w przedlifcie jest inny mieszek niz u Ogra, grunt zeby mieszek wszedl

mieszek, mieszkiem, o gałkę się rozchodzi. Fanta, nie montowałeś w końcu do siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

W A3 jest na wcisk, u nas jest przykręcana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: na to to i nawet CB nie pomoże bo trzeba być prze chu.em żeby to wypatrzeć. :shock3:

Takie wynalazki są już zabronione. Od dziś co więcej, wszystkie fotoradary mają być żółte i wszystkie muszą być załadowane. Zabronione są atrapy...

ABG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj do fantowskiego, z tego co pamiętam do On się kiedyś nad taką zmianą doktoryzował :wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Czy ktoś tu szukał klasycznej BMW??

BMW E30 325e "Super ETA" (4357485121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tak ja mam z a3 z przeszczepionym kapslem ze starej gały :wink: z mieszkiem nie bylo najmniejszego problemu i siadł w ramkę jak trzeba..

ciekawe czy do B5 też by siadło, tylko żę u mnie jest wkręcana.

mozemy sprobowac przelozyc :wink:

ja tysz chce :decayed:

bo u mnie w przedlifcie jest inny mieszek niz u Ogra, grunt zeby mieszek wszedl

mieszek, mieszkiem, o gałkę się rozchodzi. Fanta, nie montowałeś w końcu do siebie ?

a po co kupowalbym gdybym nie zakladal? jest zalozona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A3 jest na wcisk, u nas jest przykręcana.

Zobacz następnym razem u Ślepego... U mnie też już od dawna zamontowana... Troszkę trzeba obciąć i git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A3 jest na wcisk, u nas jest przykręcana.

Zobacz następnym razem u Ślepego... U mnie też już od dawna zamontowana... Troszkę trzeba obciąć i git.

gałkę, czy lewarek ;-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewarek chyba

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

Ogr, znalazlem cos idealnego, rezaj

KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI jak juz zrobię całość to szkoda sprzedawać a z drugiej strony audi..... hm.... jest dylemat, zobaczymy

Nex dla twojej informacji akurat ten egzemplarz ma tyle ile na budziku, sprawdzałem w ASO

Współczuję :kwasny: Zrób i jeździj bo jak tak dalej będziesz remontował i sprzedawał to ponaprawiasz samochody połowie małopolski. Z tymi wałami to niestety standardowa wada silników 2.0 chociaż to przede wszystkim słyszałem o E46 przed liftowym.

Z przebiegiem to różnie bywa, wszystko można przekombinować choć wcale tak być nie musi ale Nex oczywiście musi wtrącić szyderę :tongue4: Z drugiej strony czasem auto może mieć powyżej 300kkm i jest lepszy stan niż to co ma pod 200

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:24 ----------

Zagadaj do fantowskiego, z tego co pamiętam do On się kiedyś nad taką zmianą doktoryzował :wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Czy ktoś tu szukał klasycznej BMW??

BMW E30 325e "Super ETA" (4357485121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ale w dwóch drzwiach i taniej :wink:

Raczej brałbym teraz RWD :decayed:

---------- Post dopisany at 07:36 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ----------

:hi: na to to i nawet CB nie pomoże bo trzeba być prze chu.em żeby to wypatrzeć. :shock3:

Takie wynalazki są już zabronione. Od dziś co więcej, wszystkie fotoradary mają być żółte i wszystkie muszą być załadowane. Zabronione są atrapy...

ABG

:thumbup1: nareszcie :decayed:

Wczoraj był atak marsjan na powrocie z Mikołajek. Yanosik spalił gniazdo ładowania taki był aktywny :wink: Wszyscy zgłaszali wszystko i nie nadążałem odwoływać bo oprócz 2 Insignii i 2 suszarek nic więcej nie było. Wyglądało jakby jakiś kretyn przed nami dał tel dziecku do zabawy ale raczej nie możliwe żeby z dzieckiem 3mał takie tempo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był atak marsjan na powrocie z Mikołajek. Yanosik spalił gniazdo ładowania taki był aktywny :wink: Wszyscy zgłaszali wszystko i nie nadążałem odwoływać bo oprócz 2 Insignii i 2 suszarek nic więcej nie było. Wyglądało jakby jakiś kretyn przed nami dał tel dziecku do zabawy ale raczej nie możliwe żeby z dzieckiem 3mał takie tempo :naughty:

I tu się mylisz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był atak marsjan na powrocie z Mikołajek. Yanosik spalił gniazdo ładowania taki był aktywny :wink: Wszyscy zgłaszali wszystko i nie nadążałem odwoływać bo oprócz 2 Insignii i 2 suszarek nic więcej nie było. Wyglądało jakby jakiś kretyn przed nami dał tel dziecku do zabawy ale raczej nie możliwe żeby z dzieckiem 3mał takie tempo :naughty:

I tu się mylisz ;-)

Uwierz na słowo ;-)

PS

Fajna stronnica, wyciąg z CEPIK'u nt samochodu https://historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/index.xhtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

http://olx.pl/oferta/fiat-128-sport-coupe-1975-CID5-ID6knKx.html#ab07efc572

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie zastanawiam się nad kupnem bagażnika na rowery, jako że moja Pani chce wziąć na urlop rowery myślę nad czymś takim (patrz foto:decayed:) może ktoś coś polecić gdzie się udać albo ma ktoś do pożyczenia?:wink: Na alledrogo patrzę ale nie mam pojęcia na co zwrócić uwage bo ceny od 100-800zł :kwasny:

4375484902

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina::slina::slina::slina:

I radyjko nie potrzebne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Wszystkim w ten za***isty słończeny i bez opadów dzionek :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Wszystkim w ten za***isty słończeny i bez opadów dzionek :facepalm:

ciesz się że gradem nie nawala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...