Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

siara, a jak wyglada sprawa z mieszkiem?

Mieszek zostawiłem stary, bo miałem dobry, a obcinałem lewarek- zostawiłem sobie trochę gwintu i nakręciłem nową i się trzyma jak złoto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

RUKS czytaj forum ;)

Czytam ale nie zawsze jest czas :wink:

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

Pancie zastanawiam się nad kupnem bagażnika na rowery, jako że moja Pani chce wziąć na urlop rowery myślę nad czymś takim (patrz foto:decayed:) może ktoś coś polecić gdzie się udać albo ma ktoś do pożyczenia?:wink: Na alledrogo patrzę ale nie mam pojęcia na co zwrócić uwage bo ceny od 100-800zł :kwasny:

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/43/75/48/49/4375484902

Spore opory powietrza tak samo jak rowery na dachu natomiast łatwiejszy załadunek i nieco niższy środek ciężkości :wink: najlepiej sprawdzić na aucie przed zakupem jak stabilne są rowery, czy nie obijają się o siebie i czy jest opcja na otwarcie bagażnika jak masz to rusztowanie zamontowane :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie zastanawiam się nad kupnem bagażnika na rowery, jako że moja Pani chce wziąć na urlop rowery myślę nad czymś takim (patrz foto:decayed:) może ktoś coś polecić gdzie się udać albo ma ktoś do pożyczenia?:wink: Na alledrogo patrzę ale nie mam pojęcia na co zwrócić uwage bo ceny od 100-800zł :kwasny:

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/43/75/48/49/4375484902

Spore opory powietrza tak samo jak rowery na dachu natomiast łatwiejszy załadunek i nieco niższy środek ciężkości :wink: najlepiej sprawdzić na aucie przed zakupem jak stabilne są rowery, czy nie obijają się o siebie i czy jest opcja na otwarcie bagażnika jak masz to rusztowanie zamontowane :grin:

Podejrzewam że z rowerami bagażnika już nie otworzysz bo zawiasy by mogły nie wytrzymać :kwasny:

Muszę podjechać do jakiegoś sklepu z rowerami chyba i oblukać temat:wink:

Ładny spoiler się robi ;-)

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Pogoda w sam raz na spanie i właśnie wstałem :decayed:

Seba popraw ten post bo wygląda jak byś sam siebie cytował :decayed:

Ok już widzę że zrobiłeś :wink:

Najlepiej pożycz od kogoś taki uchwyt na rowery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do NorAuto i tam maja rozne rodzaje bagażników na rower w dobrych cenach.

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37A, 30-962 Kraków

[TABLE=class: ts intrlu, width: 100%]

[/TD]

[TD]TEL. 12 627 65 50

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do NorAuto i tam maja rozne rodzaje bagażników na rower w dobrych cenach.

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37A, 30-962 Kraków

[TABLE=class: ts intrlu, width: 100%]

[/TD]

[TD]TEL. 12 627 65 50

[/TABLE]

Patrzyłem u nich są tylko 3 modele :kwasny:Bagażniki rowerowe na klapę lub na hak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę jakoś do mnie te bagażniki na klapę nie przemawiają :kwasny: Rowery dość wysoko spore opory i siły... ale może może. :eusathink: Ciekawe jaka jest dopuszczalna prędkość przez producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Patrzyłem u nich są tylko 3 modele :kwasny:Bagażniki rowerowe na klapę lub na hak

Zainwestuj w odczepiany hak i taki bagażnik: Thule Xpress 970 - Thule :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie zastanawiam się nad kupnem bagażnika na rowery, jako że moja Pani chce wziąć na urlop rowery myślę nad czymś takim (patrz foto:decayed:) może ktoś coś polecić gdzie się udać albo ma ktoś do pożyczenia?:wink: Na alledrogo patrzę ale nie mam pojęcia na co zwrócić uwage bo ceny od 100-800zł :kwasny:

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/43/75/48/49/4375484902

Spore opory powietrza tak samo jak rowery na dachu natomiast łatwiejszy załadunek i nieco niższy środek ciężkości :wink: najlepiej sprawdzić na aucie przed zakupem jak stabilne są rowery, czy nie obijają się o siebie i czy jest opcja na otwarcie bagażnika jak masz to rusztowanie zamontowane :grin:

Podejrzewam że z rowerami bagażnika już nie otworzysz bo zawiasy by mogły nie wytrzymać :kwasny:

Muszę podjechać do jakiegoś sklepu z rowerami chyba i oblukać temat:wink:

Raczej do sklepu z bagażnikami: Mogilska na przeciwko młynów, ułanów między krakchemią a estakadą. Chodzi mi o test czy z bagażnikiem bez rowerów będziesz w stanie otworzyć klapę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba za Kosciołem Arka w hucie jest taki mały sklepik tylko z bagażnikami i mają dośc duży wybór i dobre ceny, polecam. niepamiętam nazwy , zadzwonisz to Ci wytłumacze gdzie.

ja sie tez zastanawiałem nad takim bagażnikiem i wybrałem zwykły na relingi dachowe.Słyszałem ze te montowane na klape potrafią spowodować małe wgniecenia na klapie gdyż cała masa opiera sie na klapie bagażnika, co prawda mają gumowe podkładki ale nie zawsze skutecznie amortyzują nierówności drogi.....

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

Lenox potrzebuje coś więcej w Twojej sprawie.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep z dużym wyborem jest na Młyńskiej na przeciwko Castrodronki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Panowie...

mam coś dla Was :) znajomy sprzedaje Felgi BBS ASA 8,5x19 5x112 plus opony 225/35/19 GLEBA, CULT Wrocław Krzyki

bieżnik na oponach podobno 5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Audi, to jest lans:

67652d95d9169eff04dee8fd350dd5ea.jpg

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

siema Panowie...

mam coś dla Was :) znajomy sprzedaje Felgi BBS ASA 8,5x19 5x112 plus opony 225/35/19 GLEBA, CULT Wrocław Krzyki

bieżnik na oponach podobno 5mm

Felgi wyglądają jakby znajomo

24vGaC.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenox potrzebuje coś więcej w Twojej sprawie.... :wink:

Poszło via MMS :wink:

Sebastian na ul. Przybyszewskiego (Bronowice) jest jeden z tańszych sklepów z bagażnikami w krk. Są też na alledrogo pod nickiem TFT-BAGAZNIKI. W sklepie takie same ceny jak na alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...